Russian Federation - Youth Premiere League - Group A - 2024
-
6
-
Date Time Team Result Team 19 Apr 12:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 1 - 0 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 19 Apr 12:00 Krasnodar (YT) KRN-U21 1 - 2 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 19 Apr 14:00 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 2 - 1 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 19 Apr 16:00 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 3 - 0 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 19 Apr 18:00 Baltika (YT) Baltika (YT) 3 - 1 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 8 Mar 11:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 0 - 0 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 8 Mar 13:00 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 4 - 1 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 8 Mar 13:00 Krasnodar (YT) KRN-U21 6 - 1 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 8 Mar 15:00 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 1 - 0 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 8 Mar 17:00 Baltika (YT) Baltika (YT) 0 - 0 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 1 Aug 16:00 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 0 - 4 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 2 Aug 12:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 1 - 2 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 2 Aug 14:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 0 - 1 Baltika (YT) Baltika (YT) 2 Aug 16:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 4 - 1 Krasnodar (YT) KRN-U21 2 Aug 18:00 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 2 - 1 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Jul 14:00 Baltika (YT) Baltika (YT) 4 - 2 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 26 Jul 14:00 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 2 - 0 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 26 Jul 16:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 2 - 1 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 26 Jul 16:00 Krasnodar (YT) KRN-U21 1 - 0 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 26 Jul 16:00 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 3 - 1 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Jun 14:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 2 - 0 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 21 Jun 16:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 0 - 2 Krasnodar (YT) KRN-U21 21 Jun 16:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 3 - 4 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 21 Jun 16:00 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 1 - 1 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 21 Jun 18:00 Baltika (YT) Baltika (YT) 3 - 2 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Mar 13:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 0 - 2 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 15 Mar 13:00 Krasnodar (YT) KRN-U21 1 - 1 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 15 Mar 13:00 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 4 - 1 Baltika (YT) Baltika (YT) 15 Mar 15:00 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 1 - 2 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 15 Mar 15:00 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 2 - 1 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Aug 16:00 Baltika (YT) Baltika (YT) 1 - 1 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 9 Aug 16:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 4 - 0 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 9 Aug 16:00 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 6 - 1 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 9 Aug 16:00 Krasnodar (YT) KRN-U21 2 - 0 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 9 Aug 16:00 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 2 - 0 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Jul 15:30 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 1 - 0 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 5 Jul 16:00 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 0 - 4 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 5 Jul 16:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 0 - 2 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 5 Jul 18:00 Baltika (YT) Baltika (YT) 3 - 2 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 5 Jul 18:00 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 0 - 2 Krasnodar (YT) KRN-U21 -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Jun 12:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 1 - 1 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 28 Jun 12:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 1 - 2 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 28 Jun 14:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 0 - 1 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 28 Jun 16:00 Krasnodar (YT) KRN-U21 1 - 3 Baltika (YT) Baltika (YT) 28 Jun 16:00 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 0 - 2 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Apr 12:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 0 - 7 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 26 Apr 12:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 0 - 0 Baltika (YT) Baltika (YT) 26 Apr 14:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 2 - 0 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 26 Apr 16:00 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 0 - 1 Krasnodar (YT) KRN-U21 26 Apr 16:00 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 1 - 0 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Jul 14:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 1 - 2 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 12 Jul 14:00 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 2 - 0 Baltika (YT) Baltika (YT) 12 Jul 14:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 1 - 2 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 12 Jul 16:00 Krasnodar (YT) KRN-U21 3 - 0 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 12 Jul 16:00 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 2 - 1 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 May 12:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 2 - 2 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 10 May 12:00 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 1 - 5 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 10 May 16:00 Baltika (YT) Baltika (YT) 1 - 0 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 10 May 16:00 Krasnodar (YT) KRN-U21 3 - 2 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 10 May 16:00 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 5 - 0 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 May 12:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 5 - 0 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 3 May 13:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 0 - 2 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 3 May 14:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 0 - 1 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 3 May 16:00 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 1 - 2 Krasnodar (YT) KRN-U21 3 May 18:00 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 2 - 2 Baltika (YT) Baltika (YT) -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 29 Mar 13:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 3 - 2 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 29 Mar 15:00 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 3 - 2 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 29 Mar 15:00 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 1 - 0 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 29 Mar 15:00 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 3 - 1 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 29 Mar 17:00 Baltika (YT) Baltika (YT) 0 - 3 Krasnodar (YT) KRN-U21 -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 May 12:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 3 - 3 Baltika (YT) Baltika (YT) 17 May 12:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 1 - 3 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 17 May 14:00 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 4 - 2 Krasnodar (YT) KRN-U21 17 May 14:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 1 - 0 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 17 May 16:00 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 1 - 1 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Apr 12:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 0 - 2 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 12 Apr 12:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 3 - 5 Krasnodar (YT) KRN-U21 12 Apr 15:00 Baltika (YT) Baltika (YT) 0 - 1 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 12 Apr 16:00 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 2 - 0 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 12 Apr 16:00 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 3 - 0 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Apr 10:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 4 - 0 Baltika (YT) Baltika (YT) 5 Apr 12:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 1 - 1 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 5 Apr 14:00 Krasnodar (YT) KRN-U21 1 - 1 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 5 Apr 14:00 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 2 - 0 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 5 Apr 16:00 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 2 - 1 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Jul 12:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 0 - 1 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 19 Jul 14:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 0 - 0 Krasnodar (YT) KRN-U21 19 Jul 16:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 2 - 2 Konoplev Academy(YT) Konoplev Academy(YT) 19 Jul 16:00 FC Sochi (YT) FC Sochi (YT) 3 - 0 Lokomotiv Moskva (YT) LOKO-U21 19 Jul 16:00 Spartak Moskva (YT) SPRM-U21 3 - 1 Baltika (YT) Baltika (YT)