Russian Federation - Youth Premiere League - Relegation Group - 2024
-
27
-
Date Time Team Result Team 1 Nov 16:00 Baltika (YT) Baltika (YT) - FC Akhmat Grozny (YT) TEREK-U21 1 Nov 16:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) - FC Orenburg (YT) ORNBG-U21 1 Nov 16:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 - Nizhny Novgorod (YT) Nizhny Novgorod (YT) 1 Nov 16:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 - Fakel Voronezh (YT) Fakel Voronezh (YT) 1 Nov 16:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) - Ural (YT) URL-U21 -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 23 Aug 16:00 Baltika (YT) Baltika (YT) - FC Orenburg (YT) ORNBG-U21 23 Aug 16:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) - Ural (YT) URL-U21 23 Aug 16:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 - FC Akhmat Grozny (YT) TEREK-U21 23 Aug 16:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 - Nizhny Novgorod (YT) Nizhny Novgorod (YT) 23 Aug 16:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) - Fakel Voronezh (YT) Fakel Voronezh (YT) -
24
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 Oct 16:00 FC Akhmat Grozny (YT) TEREK-U21 - Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 4 Oct 16:00 Fakel Voronezh (YT) Fakel Voronezh (YT) - UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 4 Oct 16:00 FC Orenburg (YT) ORNBG-U21 - Baltika (YT) Baltika (YT) 4 Oct 16:00 Nizhny Novgorod (YT) Nizhny Novgorod (YT) - FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 4 Oct 16:00 Ural (YT) URL-U21 - FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Sep 16:00 Baltika (YT) Baltika (YT) - Ural (YT) URL-U21 13 Sep 16:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) - Fakel Voronezh (YT) Fakel Voronezh (YT) 13 Sep 16:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 - FC Orenburg (YT) ORNBG-U21 13 Sep 16:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 - FC Akhmat Grozny (YT) TEREK-U21 13 Sep 16:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) - Nizhny Novgorod (YT) Nizhny Novgorod (YT) -
26
Back To Top -
Date Time Team Result Team 25 Oct 16:00 FC Akhmat Grozny (YT) TEREK-U21 - FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 25 Oct 16:00 Fakel Voronezh (YT) Fakel Voronezh (YT) - FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 25 Oct 16:00 FC Orenburg (YT) ORNBG-U21 - Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 25 Oct 16:00 Nizhny Novgorod (YT) Nizhny Novgorod (YT) - UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 25 Oct 16:00 Ural (YT) URL-U21 - Baltika (YT) Baltika (YT) -
23
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Sep 16:00 Baltika (YT) Baltika (YT) - Fakel Voronezh (YT) Fakel Voronezh (YT) 27 Sep 16:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) - Nizhny Novgorod (YT) Nizhny Novgorod (YT) 27 Sep 16:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 - Ural (YT) URL-U21 27 Sep 16:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 - FC Orenburg (YT) ORNBG-U21 27 Sep 16:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) - FC Akhmat Grozny (YT) TEREK-U21 -
28
Back To Top -
Date Time Team Result Team 8 Nov 16:00 FC Akhmat Grozny (YT) TEREK-U21 - UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 8 Nov 16:00 Fakel Voronezh (YT) Fakel Voronezh (YT) - Baltika (YT) Baltika (YT) 8 Nov 16:00 FC Orenburg (YT) ORNBG-U21 - FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 8 Nov 16:00 Nizhny Novgorod (YT) Nizhny Novgorod (YT) - FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 8 Nov 16:00 Ural (YT) URL-U21 - Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 30 Aug 16:00 FC Akhmat Grozny (YT) TEREK-U21 - FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 30 Aug 16:00 Fakel Voronezh (YT) Fakel Voronezh (YT) - Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 30 Aug 16:00 FC Orenburg (YT) ORNBG-U21 - UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) 30 Aug 16:00 Nizhny Novgorod (YT) Nizhny Novgorod (YT) - Baltika (YT) Baltika (YT) 30 Aug 16:00 Ural (YT) URL-U21 - FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 -
25
Back To Top -
Date Time Team Result Team 18 Oct 16:00 Baltika (YT) Baltika (YT) - Nizhny Novgorod (YT) Nizhny Novgorod (YT) 18 Oct 16:00 FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) - FC Akhmat Grozny (YT) TEREK-U21 18 Oct 16:00 Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 - Fakel Voronezh (YT) Fakel Voronezh (YT) 18 Oct 16:00 FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 - Ural (YT) URL-U21 18 Oct 16:00 UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) - FC Orenburg (YT) ORNBG-U21 -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Sep 16:00 FC Akhmat Grozny (YT) TEREK-U21 - Baltika (YT) Baltika (YT) 20 Sep 16:00 Fakel Voronezh (YT) Fakel Voronezh (YT) - FC Rubin-2 Kazan(YT) RUB-2 20 Sep 16:00 FC Orenburg (YT) ORNBG-U21 - FC Strogino Moscow(YT) FC Strogino Moscow(YT) 20 Sep 16:00 Nizhny Novgorod (YT) Nizhny Novgorod (YT) - Krylya Sovetov (YT) KRSV-U21 20 Sep 16:00 Ural (YT) URL-U21 - UOR No. 5 Yegoryevsk(YT) UOR No. 5 Yegoryevsk(YT)