Norway - 4. Div. - 12 Agder - 2024
-
10
-
Date Time Team Result Team 22 May 19:00 Trauma TRA 2 - 0 Vindbjart 2 Vindbjart 2 13 Jun 18:30 Express EXP 1 - 1 Giv Akt GVAK 13 Jun 19:30 Randesund RAN 4 - 0 Birkenes Birkenes 15 Jun 15:00 Lyngdal LGDL 4 - 0 Tigerberget Tigerberget 17 Jun 19:30 Våg VAG 6 - 0 Søgne SG 17 Jun 20:00 Jerv 2 Jerv 2 6 - 0 Froland Froland 12 Oct 15:00 Donn DON - Flekkefjord FLKFJ -
26
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Nov 15:00 Froland Froland - Vindbjart 2 Vindbjart 2 2 Nov 15:00 Jerv 2 Jerv 2 - Giv Akt GVAK 2 Nov 15:00 Lyngdal LGDL - Flekkefjord FLKFJ 2 Nov 15:00 Trauma TRA - Søgne SG 2 Nov 15:00 Express EXP - Randesund RAN 2 Nov 15:00 Donn DON - Våg VAG 2 Nov 15:00 Birkenes Birkenes - Tigerberget Tigerberget -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 Apr 20:30 Søgne SG 4 - 0 Jerv 2 Jerv 2 13 Apr 15:00 Giv Akt GVAK 3 - 4 Tigerberget Tigerberget 13 Apr 15:00 Froland Froland 0 - 5 Flekkefjord FLKFJ 13 Apr 16:00 Donn DON 2 - 1 Express EXP 13 Apr 16:00 Randesund RAN 2 - 0 Lyngdal LGDL 15 Apr 18:30 Våg VAG 4 - 1 Trauma TRA 15 Apr 19:30 Vindbjart 2 Vindbjart 2 3 - 0 Birkenes Birkenes -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Sep 19:00 Trauma TRA - Birkenes Birkenes 7 Sep 13:00 Express EXP - Lyngdal LGDL 7 Sep 15:00 Randesund RAN - Tigerberget Tigerberget 7 Sep 15:00 Flekkefjord FLKFJ - Giv Akt GVAK 9 Sep 19:30 Søgne SG - Vindbjart 2 Vindbjart 2 9 Sep 19:30 Våg VAG - Froland Froland 9 Sep 20:00 Donn DON - Jerv 2 Jerv 2 -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Sep 19:30 Lyngdal LGDL - Trauma TRA 14 Sep 15:00 Froland Froland - Donn DON 14 Sep 15:00 Birkenes Birkenes - Flekkefjord FLKFJ 14 Sep 16:15 Tigerberget Tigerberget - Våg VAG 16 Sep 19:00 Giv Akt GVAK - Søgne SG 16 Sep 19:30 Vindbjart 2 Vindbjart 2 - Randesund RAN 16 Sep 19:30 Jerv 2 Jerv 2 - Express EXP -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Jun 19:30 Giv Akt GVAK 5 - 1 Trauma TRA 21 Jun 20:15 Birkenes Birkenes 1 - 1 Froland Froland 22 Jun 15:00 Flekkefjord FLKFJ 5 - 4 Express EXP 22 Jun 15:00 Søgne SG 4 - 0 Donn DON 22 Jun 15:00 Randesund RAN 0 - 3 Våg VAG 22 Aug 20:00 Tigerberget Tigerberget - Jerv 2 Jerv 2 21 Oct 19:30 Vindbjart 2 Vindbjart 2 - Lyngdal LGDL -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 18 Apr 18:30 Birkenes Birkenes 2 - 3 Express EXP 19 Apr 19:30 Froland Froland 2 - 3 Søgne SG 20 Apr 15:00 Trauma TRA 2 - 1 Donn DON 20 Apr 15:00 Lyngdal LGDL 0 - 4 Våg VAG 20 Apr 16:15 Tigerberget Tigerberget 3 - 1 Flekkefjord FLKFJ 22 Apr 19:30 Vindbjart 2 Vindbjart 2 1 - 2 Giv Akt GVAK 22 Apr 19:30 Jerv 2 Jerv 2 1 - 4 Randesund RAN -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Sep 19:30 Lyngdal LGDL - Birkenes Birkenes 21 Sep 15:00 Donn DON - Tigerberget Tigerberget 21 Sep 15:00 Søgne SG - Flekkefjord FLKFJ 21 Sep 15:00 Express EXP - Froland Froland 21 Sep 16:15 Randesund RAN - Giv Akt GVAK 23 Sep 19:30 Våg VAG - Vindbjart 2 Vindbjart 2 23 Sep 19:30 Trauma TRA - Jerv 2 Jerv 2 -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Jun 18:30 Froland Froland 0 - 2 Tigerberget Tigerberget 27 Jun 19:30 Lyngdal LGDL 0 - 0 Giv Akt GVAK 27 Jun 19:30 Birkenes Birkenes 2 - 4 Våg VAG 29 Jun 13:00 Express EXP 1 - 1 Søgne SG 29 Jun 15:00 Donn DON 1 - 1 Randesund RAN 29 Jun 15:00 Trauma TRA 3 - 2 Flekkefjord FLKFJ 30 Jun 15:00 Jerv 2 Jerv 2 6 - 5 Vindbjart 2 Vindbjart 2 -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 25 Apr 19:00 Express EXP 2 - 2 Trauma TRA 26 Apr 19:00 Giv Akt GVAK 1 - 1 Birkenes Birkenes 27 Apr 15:00 Søgne SG 1 - 1 Tigerberget Tigerberget 27 Apr 16:00 Donn DON 6 - 0 Lyngdal LGDL 27 Apr 16:00 Randesund RAN 10 - 1 Froland Froland 29 Apr 19:30 Flekkefjord FLKFJ 2 - 1 Vindbjart 2 Vindbjart 2 29 Apr 19:30 Våg VAG 4 - 5 Jerv 2 Jerv 2 -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Sep 17:45 Giv Akt GVAK - Våg VAG 28 Sep 15:00 Flekkefjord FLKFJ - Randesund RAN 28 Sep 15:00 Tigerberget Tigerberget - Express EXP 28 Sep 15:00 Froland Froland - Trauma TRA 28 Sep 15:00 Birkenes Birkenes - Søgne SG 30 Sep 19:30 Vindbjart 2 Vindbjart 2 - Donn DON 30 Sep 19:30 Jerv 2 Jerv 2 - Lyngdal LGDL -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 May 19:30 Lyngdal LGDL 1 - 4 Express EXP 2 May 19:30 Birkenes Birkenes 2 - 4 Trauma TRA 4 May 15:00 Giv Akt GVAK 0 - 1 Flekkefjord FLKFJ 4 May 16:15 Tigerberget Tigerberget 3 - 4 Randesund RAN 6 May 19:30 Vindbjart 2 Vindbjart 2 0 - 1 Søgne SG 6 May 19:30 Jerv 2 Jerv 2 2 - 2 Donn DON 6 May 20:00 Froland Froland 0 - 7 Våg VAG -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 May 20:00 Tigerberget Tigerberget 6 - 0 Birkenes Birkenes 16 May 18:30 Flekkefjord FLKFJ 4 - 1 Lyngdal LGDL 16 May 20:15 Våg VAG 3 - 4 Donn DON 21 May 19:30 Randesund RAN 1 - 0 Express EXP 5 Jul 19:00 Giv Akt GVAK 1 - 6 Jerv 2 Jerv 2 6 Jul 15:00 Søgne SG 2 - 1 Trauma TRA 8 Jul 19:30 Vindbjart 2 Vindbjart 2 5 - 2 Froland Froland -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 Oct 19:30 Lyngdal LGDL - Froland Froland 5 Oct 15:00 Trauma TRA - Tigerberget Tigerberget 5 Oct 15:00 Donn DON - Giv Akt GVAK 5 Oct 15:00 Randesund RAN - Søgne SG 7 Oct 19:30 Express EXP - Vindbjart 2 Vindbjart 2 7 Oct 19:30 Våg VAG - Flekkefjord FLKFJ 7 Oct 19:30 Jerv 2 Jerv 2 - Birkenes Birkenes -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 May 13:00 Søgne SG 5 - 0 Giv Akt GVAK 11 May 15:00 Donn DON 12 - 1 Froland Froland 11 May 15:00 Flekkefjord FLKFJ 4 - 2 Birkenes Birkenes 13 May 19:00 Express EXP 3 - 0 Jerv 2 Jerv 2 13 May 19:30 Trauma TRA 1 - 1 Lyngdal LGDL 13 May 20:00 Randesund RAN 2 - 0 Vindbjart 2 Vindbjart 2 20 May 19:30 Våg VAG 11 - 2 Tigerberget Tigerberget -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Aug 15:00 Randesund RAN 2 - 2 Trauma TRA 10 Aug 15:00 Søgne SG 6 - 1 Lyngdal LGDL 10 Aug 15:00 Giv Akt GVAK 1 - 2 Froland Froland 12 Aug 18:30 Flekkefjord FLKFJ 0 - 2 Jerv 2 Jerv 2 12 Aug 19:30 Vindbjart 2 Vindbjart 2 4 - 2 Tigerberget Tigerberget 12 Aug 19:30 Våg VAG 1 - 1 Express EXP -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 22 May 19:30 Birkenes Birkenes 4 - 3 Lyngdal LGDL 25 May 15:00 Giv Akt GVAK 2 - 2 Randesund RAN 25 May 15:00 Flekkefjord FLKFJ 2 - 1 Søgne SG 25 May 15:00 Froland Froland 0 - 1 Express EXP 25 May 16:15 Tigerberget Tigerberget 1 - 4 Donn DON 27 May 19:30 Vindbjart 2 Vindbjart 2 1 - 8 Våg VAG 27 May 19:30 Jerv 2 Jerv 2 5 - 3 Trauma TRA -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Aug 18:30 Express EXP 1 - 1 Donn DON 17 Aug 15:00 Flekkefjord FLKFJ 1 - 2 Froland Froland 17 Aug 15:00 Lyngdal LGDL 3 - 3 Randesund RAN 17 Aug 15:00 Trauma TRA 5 - 4 Våg VAG 17 Aug 16:15 Tigerberget Tigerberget 1 - 4 Giv Akt GVAK 19 Aug 19:30 Jerv 2 Jerv 2 - Søgne SG 19 Aug 19:30 Birkenes Birkenes - Vindbjart 2 Vindbjart 2 -
23
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Oct 15:00 Søgne SG - Våg VAG 12 Oct 15:00 Flekkefjord FLKFJ - Donn DON 12 Oct 15:00 Giv Akt GVAK - Express EXP 12 Oct 15:00 Tigerberget Tigerberget - Lyngdal LGDL 12 Oct 15:00 Birkenes Birkenes - Randesund RAN 14 Oct 19:30 Vindbjart 2 Vindbjart 2 - Trauma TRA 14 Oct 19:30 Froland Froland - Jerv 2 Jerv 2 -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Aug 15:00 Flekkefjord FLKFJ - Tigerberget Tigerberget 24 Aug 15:00 Donn DON - Trauma TRA 24 Aug 15:00 Søgne SG - Froland Froland 24 Aug 15:00 Express EXP - Birkenes Birkenes 26 Aug 19:00 Giv Akt GVAK - Vindbjart 2 Vindbjart 2 26 Aug 19:30 Våg VAG - Lyngdal LGDL 26 Aug 20:00 Randesund RAN - Jerv 2 Jerv 2 -
24
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Jun 19:30 Lyngdal LGDL 2 - 2 Vindbjart 2 Vindbjart 2 18 Oct 19:00 Trauma TRA - Giv Akt GVAK 19 Oct 15:00 Express EXP - Flekkefjord FLKFJ 19 Oct 15:00 Donn DON - Søgne SG 19 Oct 15:00 Froland Froland - Birkenes Birkenes 21 Oct 19:30 Jerv 2 Jerv 2 - Tigerberget Tigerberget 21 Oct 19:30 Våg VAG - Randesund RAN -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 30 May 19:00 Express EXP 5 - 1 Tigerberget Tigerberget 1 Jun 15:00 Trauma TRA 5 - 0 Froland Froland 1 Jun 15:00 Søgne SG 2 - 0 Birkenes Birkenes 1 Jun 15:30 Randesund RAN 2 - 2 Flekkefjord FLKFJ 3 Jun 19:30 Våg VAG 3 - 0 Giv Akt GVAK 3 Jun 19:30 Lyngdal LGDL 0 - 8 Jerv 2 Jerv 2 3 Jun 19:30 Donn DON 5 - 2 Vindbjart 2 Vindbjart 2 -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 Apr 19:30 Trauma TRA 1 - 1 Randesund RAN 5 Apr 19:30 Lyngdal LGDL 0 - 0 Søgne SG 6 Apr 13:00 Express EXP 1 - 4 Våg VAG 8 Apr 19:30 Jerv 2 Jerv 2 3 - 5 Flekkefjord FLKFJ 8 Apr 19:30 Froland Froland 4 - 2 Giv Akt GVAK 8 Apr 20:00 Birkenes Birkenes 3 - 2 Donn DON 8 May 20:30 Tigerberget Tigerberget 2 - 2 Vindbjart 2 Vindbjart 2 -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 30 Aug 19:00 Trauma TRA - Express EXP 30 Aug 19:30 Birkenes Birkenes - Giv Akt GVAK 31 Aug 15:00 Vindbjart 2 Vindbjart 2 - Flekkefjord FLKFJ 31 Aug 15:00 Lyngdal LGDL - Donn DON 31 Aug 16:15 Tigerberget Tigerberget - Søgne SG 2 Sep 19:00 Froland Froland - Randesund RAN 2 Sep 19:30 Jerv 2 Jerv 2 - Våg VAG -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Jun 19:30 Froland Froland 3 - 3 Lyngdal LGDL 8 Jun 15:00 Vindbjart 2 Vindbjart 2 2 - 6 Express EXP 8 Jun 15:00 Giv Akt GVAK 0 - 4 Donn DON 8 Jun 15:00 Flekkefjord FLKFJ 1 - 4 Våg VAG 8 Jun 16:00 Tigerberget Tigerberget 0 - 1 Trauma TRA 9 Jun 15:00 Søgne SG 2 - 1 Randesund RAN 10 Jun 19:30 Birkenes Birkenes 2 - 0 Jerv 2 Jerv 2 -
25
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Oct 15:00 Randesund RAN - Donn DON 26 Oct 15:00 Søgne SG - Express EXP 26 Oct 15:00 Flekkefjord FLKFJ - Trauma TRA 26 Oct 15:00 Giv Akt GVAK - Lyngdal LGDL 26 Oct 15:00 Vindbjart 2 Vindbjart 2 - Jerv 2 Jerv 2 26 Oct 15:00 Tigerberget Tigerberget - Froland Froland 26 Oct 15:00 Våg VAG - Birkenes Birkenes