Norway - 4. Div. - 17 Hordaland 2 - 2024
-
7
-
Date Time Team Result Team 24 May 18:30 Bremnes Bremnes 2 - 0 Trio TRI 24 May 19:30 Trane Trane 7 - 3 Mathopen Mathopen 25 May 15:15 Nymark Nymark 6 - 0 Odda ODDA 25 May 17:30 Djerv Djerv 6 - 0 Smørås SMO 26 May 19:00 Os 2 OS2 3 - 5 Lyngbø LGB 26 May 19:00 Varegg VGG 6 - 3 Fana 2 Fana 2 -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Oct 13:00 Bremnes Bremnes - Trane Trane 19 Oct 13:00 Nymark Nymark - Smørås SMO 19 Oct 15:00 Varegg VGG - Mathopen Mathopen 19 Oct 15:00 Lyngbø LGB - Trio TRI 19 Oct 15:00 Odda ODDA - Fana 2 Fana 2 20 Oct 19:30 Os 2 OS2 - Djerv Djerv -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 Aug 13:00 Lyngbø LGB 1 - 2 Mathopen Mathopen 17 Aug 13:00 Trane Trane 1 - 1 Nymark Nymark 17 Aug 15:00 Odda ODDA 0 - 2 Smørås SMO 18 Aug 13:00 Os 2 OS2 - Bremnes Bremnes 18 Aug 15:00 Fana 2 Fana 2 - Trio TRI 21 Aug 19:00 Varegg VGG - Djerv Djerv -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Jun 19:00 Varegg VGG 2 - 1 Trane Trane 19 Jun 19:30 Lyngbø LGB 3 - 0 Smørås SMO 21 Jun 19:00 Odda ODDA 3 - 3 Trio TRI 22 Jun 13:00 Bremnes Bremnes 0 - 0 Djerv Djerv 22 Jun 15:00 Nymark Nymark 4 - 2 Mathopen Mathopen 23 Jun 15:00 Os 2 OS2 4 - 2 Fana 2 Fana 2 -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Apr 19:15 Varegg VGG 0 - 1 Bremnes Bremnes 13 Apr 13:00 Nymark Nymark 3 - 2 Djerv Djerv 13 Apr 14:00 Odda ODDA 2 - 5 Mathopen Mathopen 14 Apr 13:00 Os 2 OS2 4 - 1 Trio TRI 14 Apr 19:00 Lyngbø LGB 2 - 0 Trane Trane 14 Apr 19:00 Fana 2 Fana 2 2 - 2 Smørås SMO -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Sep 13:00 Odda ODDA - Bremnes Bremnes 14 Sep 15:00 Trio TRI - Trane Trane 14 Sep 15:00 Smørås SMO - Mathopen Mathopen 14 Sep 15:00 Lyngbø LGB - Varegg VGG 15 Sep 19:00 Fana 2 Fana 2 - Djerv Djerv 15 Sep 19:00 Nymark Nymark - Os 2 OS2 -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Oct 15:00 Djerv Djerv - Bremnes Bremnes 26 Oct 15:00 Trio TRI - Odda ODDA 26 Oct 15:00 Smørås SMO - Lyngbø LGB 26 Oct 15:00 Mathopen Mathopen - Nymark Nymark 26 Oct 15:00 Trane Trane - Varegg VGG 26 Oct 15:00 Fana 2 Fana 2 - Os 2 OS2 -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 22 Aug 20:00 Trane Trane - Lyngbø LGB 24 Aug 13:00 Bremnes Bremnes - Varegg VGG 24 Aug 14:00 Mathopen Mathopen - Odda ODDA 24 Aug 15:00 Djerv Djerv - Nymark Nymark 24 Aug 15:00 Trio TRI - Os 2 OS2 25 Aug 19:00 Smørås SMO - Fana 2 Fana 2 -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Apr 13:00 Lyngbø LGB 1 - 2 Bremnes Bremnes 27 Apr 15:00 Trio TRI 0 - 1 Mathopen Mathopen 27 Apr 15:00 Odda ODDA 1 - 4 Djerv Djerv 27 Apr 15:00 Nymark Nymark 0 - 3 Varegg VGG 28 Apr 15:00 Smørås SMO 1 - 1 Os 2 OS2 28 Apr 19:00 Fana 2 Fana 2 1 - 4 Trane Trane -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 18 Apr 20:00 Djerv Djerv 3 - 1 Lyngbø LGB 20 Apr 13:00 Bremnes Bremnes 3 - 1 Nymark Nymark 20 Apr 15:00 Trane Trane 5 - 1 Odda ODDA 20 Apr 15:00 Smørås SMO 5 - 1 Trio TRI 21 Apr 18:00 Mathopen Mathopen 2 - 2 Fana 2 Fana 2 22 Apr 19:00 Os 2 OS2 5 - 2 Varegg VGG -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Sep 13:00 Nymark Nymark - Lyngbø LGB 21 Sep 15:00 Trane Trane - Smørås SMO 21 Sep 15:00 Djerv Djerv - Trio TRI 22 Sep 15:00 Bremnes Bremnes - Fana 2 Fana 2 22 Sep 18:00 Os 2 OS2 - Mathopen Mathopen 23 Sep 19:30 Varegg VGG - Odda ODDA -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 31 May 19:00 Mathopen Mathopen 4 - 5 Djerv Djerv 1 Jun 12:00 Bremnes Bremnes 3 - 1 Smørås SMO 1 Jun 13:30 Odda ODDA 0 - 3 Lyngbø LGB 1 Jun 15:00 Trio TRI 1 - 1 Varegg VGG 1 Jun 15:00 Fana 2 Fana 2 3 - 3 Nymark Nymark 2 Jun 19:00 Trane Trane 3 - 0 Os 2 OS2 -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 29 Aug 20:00 Lyngbø LGB - Djerv Djerv 31 Aug 13:00 Nymark Nymark - Bremnes Bremnes 31 Aug 15:00 Odda ODDA - Trane Trane 31 Aug 15:00 Trio TRI - Smørås SMO 1 Sep 16:00 Varegg VGG - Os 2 OS2 1 Sep 19:00 Fana 2 Fana 2 - Mathopen Mathopen -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 May 19:30 Bremnes Bremnes 2 - 3 Odda ODDA 2 May 20:00 Os 2 OS2 4 - 2 Nymark Nymark 3 May 19:30 Varegg VGG 0 - 1 Lyngbø LGB 4 May 13:00 Mathopen Mathopen 3 - 2 Smørås SMO 4 May 15:00 Trane Trane 5 - 1 Trio TRI 5 May 19:00 Djerv Djerv 2 - 1 Fana 2 Fana 2 -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Sep 19:00 Mathopen Mathopen - Trane Trane 28 Sep 13:00 Trio TRI - Bremnes Bremnes 28 Sep 15:00 Smørås SMO - Djerv Djerv 28 Sep 15:00 Odda ODDA - Nymark Nymark 29 Sep 15:00 Lyngbø LGB - Os 2 OS2 29 Sep 19:00 Fana 2 Fana 2 - Varegg VGG -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Jun 19:30 Bremnes Bremnes 3 - 1 Mathopen Mathopen 7 Jun 19:30 Varegg VGG 1 - 1 Smørås SMO 7 Jun 20:00 Djerv Djerv 5 - 2 Trane Trane 8 Jun 15:00 Nymark Nymark 5 - 0 Trio TRI 9 Jun 19:00 Lyngbø LGB 4 - 0 Fana 2 Fana 2 10 Jun 19:30 Os 2 OS2 2 - 5 Odda ODDA -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Sep 14:00 Bremnes Bremnes - Lyngbø LGB 7 Sep 15:00 Mathopen Mathopen - Trio TRI 7 Sep 15:00 Djerv Djerv - Odda ODDA 7 Sep 18:00 Varegg VGG - Nymark Nymark 8 Sep 15:00 Os 2 OS2 - Smørås SMO 8 Sep 20:00 Trane Trane - Fana 2 Fana 2 -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 May 13:00 Fana 2 Fana 2 0 - 2 Bremnes Bremnes 11 May 15:00 Smørås SMO 4 - 3 Trane Trane 11 May 15:00 Trio TRI 3 - 1 Djerv Djerv 11 May 15:00 Odda ODDA 0 - 6 Varegg VGG 12 May 15:00 Mathopen Mathopen 3 - 0 Os 2 OS2 15 May 19:30 Lyngbø LGB 2 - 0 Nymark Nymark -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 Oct 19:00 Mathopen Mathopen - Bremnes Bremnes 11 Oct 19:00 Trane Trane - Djerv Djerv 12 Oct 15:00 Fana 2 Fana 2 - Lyngbø LGB 12 Oct 15:00 Trio TRI - Nymark Nymark 12 Oct 15:00 Smørås SMO - Varegg VGG 12 Oct 15:00 Odda ODDA - Os 2 OS2 -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 Oct 19:30 Djerv Djerv - Mathopen Mathopen 5 Oct 13:00 Bremnes Bremnes - Smørås SMO 5 Oct 15:00 Varegg VGG - Trio TRI 5 Oct 15:00 Lyngbø LGB - Odda ODDA 6 Oct 19:00 Nymark Nymark - Fana 2 Fana 2 6 Oct 19:00 Os 2 OS2 - Trane Trane -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 8 May 19:30 Trio TRI 0 - 9 Lyngbø LGB 15 Jun 13:00 Trane Trane 1 - 1 Bremnes Bremnes 15 Jun 15:00 Mathopen Mathopen 0 - 2 Varegg VGG 15 Jun 15:00 Smørås SMO 3 - 5 Nymark Nymark 16 Jun 15:00 Fana 2 Fana 2 1 - 1 Odda ODDA 16 Jun 19:00 Djerv Djerv 3 - 2 Os 2 OS2 -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Apr 13:00 Nymark Nymark 0 - 3 Trane Trane 6 Apr 15:00 Djerv Djerv 1 - 5 Varegg VGG 6 Apr 15:00 Mathopen Mathopen 4 - 1 Lyngbø LGB 6 Apr 15:00 Smørås SMO 2 - 5 Odda ODDA 7 Apr 15:00 Trio TRI 2 - 4 Fana 2 Fana 2 7 Apr 15:00 Bremnes Bremnes 1 - 0 Os 2 OS2