Poland - 3.division Dolnoslasko - lubuska III - 2024/2025
-
16
-
Date Time Team Result Team 9 Nov 18:00 Brzeg Brzeg - Sleza Wroclaw SLEZA 9 Nov 18:00 Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski - Gornik Z. 2 GORIIZAB 9 Nov 18:00 Jelenia Gora JELE - Warta Gorzow Warta Gorzow 9 Nov 18:00 Kluczbork KLUCZ - Legnica 2 MIEDZII 9 Nov 18:00 Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice - Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj 9 Nov 18:00 Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) - Pawlowice PNIOW 9 Nov 18:00 KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL - Carina Gubin Carina Gubin 9 Nov 18:00 Unia Turza Slaska UnTur - KS Górnik Polkowice GORNIK 9 Nov 18:00 Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II - Zielona Gora ZEILGOR -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Aug 16:00 Sleza Wroclaw SLEZA 2 - 2 Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj 16 Aug 17:00 Kluczbork KLUCZ 1 - 0 Gornik Z. 2 GORIIZAB 17 Aug 12:00 Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II 1 - 1 Unia Turza Slaska UnTur 17 Aug 17:00 Brzeg Brzeg 1 - 2 Legnica 2 MIEDZII 17 Aug 17:00 Jelenia Gora JELE 5 - 3 Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski 17 Aug 17:00 Pawlowice PNIOW 1 - 2 Carina Gubin Carina Gubin 17 Aug 17:00 Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice 2 - 1 KS Górnik Polkowice GORNIK 17 Aug 17:00 Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) 2 - 2 Zielona Gora ZEILGOR 17 Aug 17:00 KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL 1 - 3 Warta Gorzow Warta Gorzow -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 31 Aug 17:00 KS Górnik Polkowice GORNIK - Brzeg Brzeg 31 Aug 18:00 Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski - Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj 31 Aug 18:00 Gornik Z. 2 GORIIZAB - Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) 31 Aug 18:00 Jelenia Gora JELE - Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice 31 Aug 18:00 Legnica 2 MIEDZII - Carina Gubin Carina Gubin 31 Aug 18:00 Unia Turza Slaska UnTur - KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL 31 Aug 18:00 Warta Gorzow Warta Gorzow - Sleza Wroclaw SLEZA 31 Aug 18:00 Zielona Gora ZEILGOR - Pawlowice PNIOW 31 Aug 18:00 Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II - Kluczbork KLUCZ -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Sep 18:00 Brzeg Brzeg - Jelenia Gora JELE 21 Sep 18:00 Carina Gubin Carina Gubin - KS Górnik Polkowice GORNIK 21 Sep 18:00 Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj - Warta Gorzow Warta Gorzow 21 Sep 18:00 Legnica 2 MIEDZII - Zielona Gora ZEILGOR 21 Sep 18:00 Pawlowice PNIOW - Gornik Z. 2 GORIIZAB 21 Sep 18:00 Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice - Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski 21 Sep 18:00 Sleza Wroclaw SLEZA - Unia Turza Slaska UnTur 21 Sep 18:00 KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL - Kluczbork KLUCZ 21 Sep 18:00 Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) - Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Aug 17:00 Legnica 2 MIEDZII - Sleza Wroclaw SLEZA 20 Aug 17:00 Jelenia Gora JELE - Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II 21 Aug 16:00 Warta Gorzow Warta Gorzow - Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) 21 Aug 17:00 KS Górnik Polkowice GORNIK - KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL 21 Aug 17:00 Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj - Pawlowice PNIOW 21 Aug 17:00 Gornik Z. 2 GORIIZAB - Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice 21 Aug 17:00 Unia Turza Slaska UnTur - Kluczbork KLUCZ 21 Aug 18:00 Carina Gubin Carina Gubin - Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski 21 Aug 18:00 Zielona Gora ZEILGOR - Brzeg Brzeg -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Sep 17:00 Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice - Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II 7 Sep 18:00 Brzeg Brzeg - Gornik Z. 2 GORIIZAB 7 Sep 18:00 Carina Gubin Carina Gubin - Zielona Gora ZEILGOR 7 Sep 18:00 Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj - Legnica 2 MIEDZII 7 Sep 18:00 Kluczbork KLUCZ - Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski 7 Sep 18:00 Pawlowice PNIOW - Warta Gorzow Warta Gorzow 7 Sep 18:00 Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) - Unia Turza Slaska UnTur 7 Sep 18:00 Sleza Wroclaw SLEZA - KS Górnik Polkowice GORNIK 7 Sep 18:00 KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL - Jelenia Gora JELE -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Sep 16:00 KS Górnik Polkowice GORNIK - Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj 28 Sep 18:00 Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski - Zielona Gora ZEILGOR 28 Sep 18:00 Gornik Z. 2 GORIIZAB - Carina Gubin Carina Gubin 28 Sep 18:00 Jelenia Gora JELE - Sleza Wroclaw SLEZA 28 Sep 18:00 Kluczbork KLUCZ - Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) 28 Sep 18:00 Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice - KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL 28 Sep 18:00 Unia Turza Slaska UnTur - Pawlowice PNIOW 28 Sep 18:00 Warta Gorzow Warta Gorzow - Legnica 2 MIEDZII 28 Sep 18:00 Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II - Brzeg Brzeg -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Oct 18:00 Brzeg Brzeg - KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL 19 Oct 18:00 Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj - Jelenia Gora JELE 19 Oct 18:00 Legnica 2 MIEDZII - Unia Turza Slaska UnTur 19 Oct 18:00 Pawlowice PNIOW - Kluczbork KLUCZ 19 Oct 18:00 Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) - Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski 19 Oct 18:00 Sleza Wroclaw SLEZA - Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice 19 Oct 18:00 Warta Gorzow Warta Gorzow - KS Górnik Polkowice GORNIK 19 Oct 18:00 Zielona Gora ZEILGOR - Gornik Z. 2 GORIIZAB 19 Oct 18:00 Carina Gubin Carina Gubin - Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Sep 16:00 KS Górnik Polkowice GORNIK - Pawlowice PNIOW 14 Sep 18:00 Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski - Legnica 2 MIEDZII 14 Sep 18:00 Gornik Z. 2 GORIIZAB - Sleza Wroclaw SLEZA 14 Sep 18:00 Jelenia Gora JELE - Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) 14 Sep 18:00 Kluczbork KLUCZ - Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice 14 Sep 18:00 Unia Turza Slaska UnTur - Brzeg Brzeg 14 Sep 18:00 Warta Gorzow Warta Gorzow - Carina Gubin Carina Gubin 14 Sep 18:00 Zielona Gora ZEILGOR - Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj 14 Sep 18:00 Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II - KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Oct 18:00 Brzeg Brzeg - Kluczbork KLUCZ 5 Oct 18:00 Carina Gubin Carina Gubin - Unia Turza Slaska UnTur 5 Oct 18:00 Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj - Gornik Z. 2 GORIIZAB 5 Oct 18:00 Legnica 2 MIEDZII - KS Górnik Polkowice GORNIK 5 Oct 18:00 Pawlowice PNIOW - Jelenia Gora JELE 5 Oct 18:00 Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) - Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice 5 Oct 18:00 KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL - Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski 5 Oct 18:00 Zielona Gora ZEILGOR - Warta Gorzow Warta Gorzow 5 Oct 18:00 Sleza Wroclaw SLEZA - Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Oct 18:00 Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski - KS Górnik Polkowice GORNIK 26 Oct 18:00 Gornik Z. 2 GORIIZAB - Warta Gorzow Warta Gorzow 26 Oct 18:00 Jelenia Gora JELE - Legnica 2 MIEDZII 26 Oct 18:00 Kluczbork KLUCZ - Carina Gubin Carina Gubin 26 Oct 18:00 Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice - Pawlowice PNIOW 26 Oct 18:00 Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) - Brzeg Brzeg 26 Oct 18:00 KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL - Sleza Wroclaw SLEZA 26 Oct 18:00 Unia Turza Slaska UnTur - Zielona Gora ZEILGOR 26 Oct 18:00 Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II - Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Nov 13:00 KS Górnik Polkowice GORNIK - Jelenia Gora JELE 16 Nov 13:00 Warta Gorzow Warta Gorzow - Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II 16 Nov 18:00 Carina Gubin Carina Gubin - Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) 16 Nov 18:00 Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj - KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL 16 Nov 18:00 Gornik Z. 2 GORIIZAB - Unia Turza Slaska UnTur 16 Nov 18:00 Legnica 2 MIEDZII - Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice 16 Nov 18:00 Pawlowice PNIOW - Brzeg Brzeg 16 Nov 18:00 Sleza Wroclaw SLEZA - Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski 16 Nov 18:00 Zielona Gora ZEILGOR - Kluczbork KLUCZ -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 Aug 12:00 Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II 4 - 0 KS Górnik Polkowice GORNIK 3 Aug 16:00 Sleza Wroclaw SLEZA 4 - 0 Pawlowice PNIOW 3 Aug 17:00 Brzeg Brzeg 1 - 2 Carina Gubin Carina Gubin 3 Aug 17:00 Jelenia Gora JELE 5 - 1 Gornik Z. 2 GORIIZAB 3 Aug 17:00 Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice 0 - 2 Zielona Gora ZEILGOR 3 Aug 17:00 Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) 1 - 4 Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj 3 Aug 17:00 KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL 1 - 1 Legnica 2 MIEDZII 3 Aug 17:00 Unia Turza Slaska UnTur 2 - 2 Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski 3 Aug 19:00 Kluczbork KLUCZ 1 - 0 Warta Gorzow Warta Gorzow -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Oct 15:00 KS Górnik Polkowice GORNIK - Zielona Gora ZEILGOR 12 Oct 18:00 Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski - Warta Gorzow Warta Gorzow 12 Oct 18:00 Gornik Z. 2 GORIIZAB - Legnica 2 MIEDZII 12 Oct 18:00 Jelenia Gora JELE - Carina Gubin Carina Gubin 12 Oct 18:00 Kluczbork KLUCZ - Sleza Wroclaw SLEZA 12 Oct 18:00 Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice - Brzeg Brzeg 12 Oct 18:00 KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL - Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) 12 Oct 18:00 Unia Turza Slaska UnTur - Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj 12 Oct 18:00 Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II - Pawlowice PNIOW -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Nov 14:00 KS Górnik Polkowice GORNIK - Gornik Z. 2 GORIIZAB 2 Nov 18:00 Brzeg Brzeg - Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski 2 Nov 18:00 Carina Gubin Carina Gubin - Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice 2 Nov 18:00 Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj - Kluczbork KLUCZ 2 Nov 18:00 Pawlowice PNIOW - KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL 2 Nov 18:00 Sleza Wroclaw SLEZA - Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) 2 Nov 18:00 Warta Gorzow Warta Gorzow - Unia Turza Slaska UnTur 2 Nov 18:00 Zielona Gora ZEILGOR - Jelenia Gora JELE 2 Nov 18:00 Legnica 2 MIEDZII - Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Aug 13:00 Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj 2 - 0 Brzeg Brzeg 10 Aug 13:00 Gornik Z. 2 GORIIZAB 1 - 4 Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II 10 Aug 17:00 KS Górnik Polkowice GORNIK 1 - 2 Kluczbork KLUCZ 10 Aug 17:00 Warta Gorzow Warta Gorzow 2 - 1 Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice 10 Aug 17:00 Pawlowice PNIOW 2 - 1 Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski 10 Aug 17:00 Carina Gubin Carina Gubin 1 - 2 Sleza Wroclaw SLEZA 10 Aug 18:00 Zielona Gora ZEILGOR 2 - 0 KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL 11 Aug 12:00 Legnica 2 MIEDZII 4 - 2 Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) 11 Aug 16:00 Unia Turza Slaska UnTur 0 - 1 Jelenia Gora JELE -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Aug 17:00 Brzeg Brzeg - Warta Gorzow Warta Gorzow 24 Aug 18:00 Carina Gubin Carina Gubin - Goczalkowice Zdroj Goczalkowice Zdroj 24 Aug 18:00 Kluczbork KLUCZ - Jelenia Gora JELE 24 Aug 18:00 Pawlowice PNIOW - Legnica 2 MIEDZII 24 Aug 18:00 Podlesianka Katowice Podlesianka Katowice - Unia Turza Slaska UnTur 24 Aug 18:00 Polonia Slubice (ME) POLONSLU(ME) - KS Górnik Polkowice GORNIK 24 Aug 18:00 Sleza Wroclaw SLEZA - Zielona Gora ZEILGOR 24 Aug 18:00 KS Stilon Gorzow Wielkopolski STIL - Gornik Z. 2 GORIIZAB 24 Aug 18:00 Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II - Bytom Odrzanski Bytom Odrzanski