Poland - 3.division Pomorsko - zachodniopomorska I - 2024/2025
-
15
-
Date Time Team Result Team 2 Nov 18:00 Bron Radom BRON - GKS Wikielec WIK 2 Nov 18:00 Jagiellonia II Bialystok JAGIE - Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski 2 Nov 18:00 LKS 1926 Lomza LOMZA - Legia II Warszawa LEGIAWAR 2 Nov 18:00 Plock II Plock II - Pelikan Lowicz PELI 2 Nov 18:00 Unia Skierniewice Unia Skierniewice - Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD 2 Nov 18:00 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek - Stomil Olsztyn STOM 2 Nov 18:00 Swit Nowy Dwor SWIT - GKS Belchatow GKS 2 Nov 18:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO - Wigry Suwalki WIGRSUW 2 Nov 18:00 Warta Sieradz WARTA - Mlawa MA -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Aug 20:45 Unia Skierniewice Unia Skierniewice 3 - 0 Pelikan Lowicz PELI 10 Aug 12:00 Jagiellonia II Bialystok JAGIE 2 - 3 Plock II Plock II 10 Aug 16:00 LKS 1926 Lomza LOMZA 1 - 1 Swit Nowy Dwor SWIT 10 Aug 16:00 Mlawa MA 2 - 3 Wigry Suwalki WIGRSUW 10 Aug 17:00 Bron Radom BRON 1 - 1 Legia II Warszawa LEGIAWAR 10 Aug 17:00 Warta Sieradz WARTA 2 - 2 Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski 10 Aug 17:30 GKS Wikielec WIK 0 - 0 Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD 10 Aug 18:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO 0 - 0 Stomil Olsztyn STOM 11 Aug 17:00 GKS Belchatow GKS 1 - 2 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Aug 18:00 Jagiellonia II Bialystok JAGIE - LKS 1926 Lomza LOMZA 24 Aug 18:00 Legia II Warszawa LEGIAWAR - Wigry Suwalki WIGRSUW 24 Aug 18:00 Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski - Mlawa MA 24 Aug 18:00 Pelikan Lowicz PELI - Bron Radom BRON 24 Aug 18:00 Plock II Plock II - Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO 24 Aug 18:00 Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD - GKS Belchatow GKS 24 Aug 18:00 Stomil Olsztyn STOM - GKS Wikielec WIK 24 Aug 18:00 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek - Unia Skierniewice Unia Skierniewice 24 Aug 18:00 Swit Nowy Dwor SWIT - Warta Sieradz WARTA -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Sep 18:00 Bron Radom BRON - Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 14 Sep 18:00 GKS Belchatow GKS - Unia Skierniewice Unia Skierniewice 14 Sep 18:00 Legia II Warszawa LEGIAWAR - Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski 14 Sep 18:00 Mlawa MA - Swit Nowy Dwor SWIT 14 Sep 18:00 Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD - Stomil Olsztyn STOM 14 Sep 18:00 Wigry Suwalki WIGRSUW - Pelikan Lowicz PELI 14 Sep 18:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO - LKS 1926 Lomza LOMZA 14 Sep 18:00 Warta Sieradz WARTA - Jagiellonia II Bialystok JAGIE 14 Sep 18:00 GKS Wikielec WIK - Plock II Plock II -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 15 Aug 15:00 Stomil Olsztyn STOM 4 - 1 Warta Sieradz WARTA 17 Aug 12:00 Legia II Warszawa LEGIAWAR 1 - 3 GKS Wikielec WIK 17 Aug 13:00 Plock II Plock II 2 - 4 LKS 1926 Lomza LOMZA 17 Aug 17:00 Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski 1 - 0 Bron Radom BRON 17 Aug 17:00 Pelikan Lowicz PELI 1 - 2 Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO 17 Aug 17:00 Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD 1 - 0 Mlawa MA 17 Aug 17:00 Swit Nowy Dwor SWIT 2 - 6 Unia Skierniewice Unia Skierniewice 17 Aug 18:00 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 0 - 0 Jagiellonia II Bialystok JAGIE 17 Aug 18:00 Wigry Suwalki WIGRSUW 1 - 0 GKS Belchatow GKS -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 31 Aug 18:00 Bron Radom BRON - Swit Nowy Dwor SWIT 31 Aug 18:00 GKS Belchatow GKS - LKS 1926 Lomza LOMZA 31 Aug 18:00 Mlawa MA - Stomil Olsztyn STOM 31 Aug 18:00 Unia Skierniewice Unia Skierniewice - Jagiellonia II Bialystok JAGIE 31 Aug 18:00 Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD - Legia II Warszawa LEGIAWAR 31 Aug 18:00 Wigry Suwalki WIGRSUW - Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski 31 Aug 18:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO - Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 31 Aug 18:00 Warta Sieradz WARTA - Plock II Plock II 31 Aug 18:00 GKS Wikielec WIK - Pelikan Lowicz PELI -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Sep 18:00 Jagiellonia II Bialystok JAGIE - Bron Radom BRON 21 Sep 18:00 Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski - GKS Belchatow GKS 21 Sep 18:00 LKS 1926 Lomza LOMZA - Warta Sieradz WARTA 21 Sep 18:00 Pelikan Lowicz PELI - Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD 21 Sep 18:00 Plock II Plock II - Mlawa MA 21 Sep 18:00 Unia Skierniewice Unia Skierniewice - Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO 21 Sep 18:00 Stomil Olsztyn STOM - Legia II Warszawa LEGIAWAR 21 Sep 18:00 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek - GKS Wikielec WIK 21 Sep 18:00 Swit Nowy Dwor SWIT - Wigry Suwalki WIGRSUW -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Oct 18:00 Bron Radom BRON - Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO 12 Oct 18:00 GKS Belchatow GKS - Warta Sieradz WARTA 12 Oct 18:00 Legia II Warszawa LEGIAWAR - Plock II Plock II 12 Oct 18:00 Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski - Swit Nowy Dwor SWIT 12 Oct 18:00 Mlawa MA - LKS 1926 Lomza LOMZA 12 Oct 18:00 Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD - Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 12 Oct 18:00 Stomil Olsztyn STOM - Pelikan Lowicz PELI 12 Oct 18:00 Wigry Suwalki WIGRSUW - Jagiellonia II Bialystok JAGIE 12 Oct 18:00 GKS Wikielec WIK - Unia Skierniewice Unia Skierniewice -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Sep 18:00 Jagiellonia II Bialystok JAGIE - Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO 7 Sep 18:00 Legia II Warszawa LEGIAWAR - GKS Belchatow GKS 7 Sep 18:00 Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski - Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD 7 Sep 18:00 LKS 1926 Lomza LOMZA - Unia Skierniewice Unia Skierniewice 7 Sep 18:00 Pelikan Lowicz PELI - Mlawa MA 7 Sep 18:00 Plock II Plock II - Bron Radom BRON 7 Sep 18:00 Stomil Olsztyn STOM - Wigry Suwalki WIGRSUW 7 Sep 18:00 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek - Warta Sieradz WARTA 7 Sep 18:00 Swit Nowy Dwor SWIT - GKS Wikielec WIK -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Sep 18:00 Bron Radom BRON - LKS 1926 Lomza LOMZA 28 Sep 18:00 GKS Belchatow GKS - Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO 28 Sep 18:00 Legia II Warszawa LEGIAWAR - Pelikan Lowicz PELI 28 Sep 18:00 Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski - Stomil Olsztyn STOM 28 Sep 18:00 Mlawa MA - Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 28 Sep 18:00 Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD - Swit Nowy Dwor SWIT 28 Sep 18:00 Wigry Suwalki WIGRSUW - Plock II Plock II 28 Sep 18:00 Warta Sieradz WARTA - Unia Skierniewice Unia Skierniewice 28 Sep 18:00 GKS Wikielec WIK - Jagiellonia II Bialystok JAGIE -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Oct 18:00 Jagiellonia II Bialystok JAGIE - Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD 19 Oct 18:00 LKS 1926 Lomza LOMZA - Wigry Suwalki WIGRSUW 19 Oct 18:00 Pelikan Lowicz PELI - GKS Belchatow GKS 19 Oct 18:00 Plock II Plock II - Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski 19 Oct 18:00 Unia Skierniewice Unia Skierniewice - Mlawa MA 19 Oct 18:00 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek - Legia II Warszawa LEGIAWAR 19 Oct 18:00 Swit Nowy Dwor SWIT - Stomil Olsztyn STOM 19 Oct 18:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO - GKS Wikielec WIK 19 Oct 18:00 Warta Sieradz WARTA - Bron Radom BRON -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Nov 18:00 GKS Belchatow GKS - GKS Wikielec WIK 9 Nov 18:00 Legia II Warszawa LEGIAWAR - Unia Skierniewice Unia Skierniewice 9 Nov 18:00 Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski - LKS 1926 Lomza LOMZA 9 Nov 18:00 Mlawa MA - Bron Radom BRON 9 Nov 18:00 Pelikan Lowicz PELI - Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 9 Nov 18:00 Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD - Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO 9 Nov 18:00 Stomil Olsztyn STOM - Jagiellonia II Bialystok JAGIE 9 Nov 18:00 Wigry Suwalki WIGRSUW - Warta Sieradz WARTA 9 Nov 18:00 Swit Nowy Dwor SWIT - Plock II Plock II -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Oct 18:00 Jagiellonia II Bialystok JAGIE - Mlawa MA 5 Oct 18:00 LKS 1926 Lomza LOMZA - GKS Wikielec WIK 5 Oct 18:00 Pelikan Lowicz PELI - Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski 5 Oct 18:00 Plock II Plock II - Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD 5 Oct 18:00 Unia Skierniewice Unia Skierniewice - Bron Radom BRON 5 Oct 18:00 Stomil Olsztyn STOM - GKS Belchatow GKS 5 Oct 18:00 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek - Wigry Suwalki WIGRSUW 5 Oct 18:00 Swit Nowy Dwor SWIT - Legia II Warszawa LEGIAWAR 5 Oct 18:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO - Warta Sieradz WARTA -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Oct 18:00 GKS Belchatow GKS - Bron Radom BRON 26 Oct 18:00 Legia II Warszawa LEGIAWAR - Jagiellonia II Bialystok JAGIE 26 Oct 18:00 Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski - Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 26 Oct 18:00 Mlawa MA - Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO 26 Oct 18:00 Pelikan Lowicz PELI - Swit Nowy Dwor SWIT 26 Oct 18:00 Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD - LKS 1926 Lomza LOMZA 26 Oct 18:00 Stomil Olsztyn STOM - Plock II Plock II 26 Oct 18:00 Wigry Suwalki WIGRSUW - Unia Skierniewice Unia Skierniewice 26 Oct 18:00 GKS Wikielec WIK - Warta Sieradz WARTA -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Nov 18:00 Bron Radom BRON - Wigry Suwalki WIGRSUW 16 Nov 18:00 Jagiellonia II Bialystok JAGIE - Pelikan Lowicz PELI 16 Nov 18:00 LKS 1926 Lomza LOMZA - Stomil Olsztyn STOM 16 Nov 18:00 Plock II Plock II - GKS Belchatow GKS 16 Nov 18:00 Unia Skierniewice Unia Skierniewice - Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski 16 Nov 18:00 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek - Swit Nowy Dwor SWIT 16 Nov 18:00 Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO - Legia II Warszawa LEGIAWAR 16 Nov 18:00 Warta Sieradz WARTA - Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD 16 Nov 18:00 GKS Wikielec WIK - Mlawa MA -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Aug 18:00 Stomil Olsztyn STOM 4 - 3 Unia Skierniewice Unia Skierniewice 3 Aug 12:00 Legia II Warszawa LEGIAWAR 0 - 1 Warta Sieradz WARTA 3 Aug 17:00 Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski 2 - 1 Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO 3 Aug 17:00 Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD 1 - 1 Bron Radom BRON 3 Aug 17:00 Wigry Suwalki WIGRSUW 0 - 0 GKS Wikielec WIK 3 Aug 17:00 Swit Nowy Dwor SWIT 1 - 0 Jagiellonia II Bialystok JAGIE 3 Aug 18:00 Mlawa MA 0 - 0 GKS Belchatow GKS 4 Aug 12:00 Pelikan Lowicz PELI 0 - 1 LKS 1926 Lomza LOMZA 4 Aug 13:00 Plock II Plock II 1 - 1 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Aug 17:00 GKS Belchatow GKS - Jagiellonia II Bialystok JAGIE 21 Aug 17:00 LKS 1926 Lomza LOMZA - Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 21 Aug 17:00 Mlawa MA - Legia II Warszawa LEGIAWAR 21 Aug 17:00 Warta Sieradz WARTA - Pelikan Lowicz PELI 21 Aug 17:30 Lechia Tomaszow Mazowiecki LECHTO - Swit Nowy Dwor SWIT 21 Aug 19:00 Wigry Suwalki WIGRSUW - Sokol Aleksandrow Lodzki SOKOLOD 21 Aug 19:00 GKS Wikielec WIK - Lidzbark Warminski Lidzbark Warminski 21 Aug 19:26 Bron Radom BRON - Stomil Olsztyn STOM 21 Aug 19:45 Unia Skierniewice Unia Skierniewice - Plock II Plock II