Bulgaria - Vtora Liga - 2024/2025
- Rounds
-
16 33 10 4 34 11 28 5 22 6 29 23 17 1 24 18 35 12 19 13 36 30 7 37 14 8 31 25 2 9 32 3 26 20 27 21 15 38
-
16
-
Date Time Team Result Team 9 Nov 17:00 CSKA Sofia B CFB - Marek Dupnitsa MAREK 9 Nov 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Dunav Ruse DUN 9 Nov 17:00 Fratria FA - Lokomotiv Gorna LGO 9 Nov 17:00 Ludogorets B LUD - Strumska Slava STR 9 Nov 17:00 Montana 1921 MON - Belasitsa Belas 9 Nov 17:00 Nesebar NES - Botev Plovdiv B BOP 9 Nov 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Litex Lovech LIT 9 Nov 17:00 Spartak Pleven PLE - Etar 1924 ETA 9 Nov 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - CSKA 1948 Sofia B CSK 9 Nov 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Minyor Pernik MnrPrnk -
33
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Apr 17:00 Belasitsa Belas - Nesebar NES 26 Apr 17:00 Botev Plovdiv B BOP - CSKA Sofia B CFB 26 Apr 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Litex Lovech LIT 26 Apr 17:00 Dunav Ruse DUN - Pirin Blagoevgrad PIR 26 Apr 17:00 Etar 1924 ETA - Fratria FA 26 Apr 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Dobrudzha 1919 DOB 26 Apr 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Sportist Svoge SprtstSvg 26 Apr 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Ludogorets B LUD 26 Apr 17:00 Strumska Slava STR - Spartak Pleven PLE 26 Apr 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Montana 1921 MON -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Sep 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Marek Dupnitsa MAREK 21 Sep 17:00 CSKA Sofia B CFB - FC Yantra 2019 FCY 21 Sep 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Strumska Slava STR 21 Sep 17:00 Dunav Ruse DUN - Etar 1924 ETA 21 Sep 17:00 Fratria FA - Minyor Pernik MnrPrnk 21 Sep 17:00 Litex Lovech LIT - Botev Plovdiv B BOP 21 Sep 17:00 Nesebar NES - Ludogorets B LUD 21 Sep 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Lokomotiv Gorna LGO 21 Sep 17:00 Spartak Pleven PLE - Montana 1921 MON 21 Sep 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Belasitsa Belas -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Aug 19:00 Etar 1924 ETA 5 - 1 Strumska Slava STR 11 Aug 17:00 Marek Dupnitsa MAREK 1 - 0 Belasitsa Belas 11 Aug 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg 0 - 0 Spartak Pleven PLE 11 Aug 19:00 Dunav Ruse DUN 1 - 1 Montana 1921 MON 11 Aug 19:00 Lokomotiv Gorna LGO 0 - 1 Minyor Pernik MnrPrnk 12 Aug 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK 1 - 4 FC Yantra 2019 FCY 12 Aug 17:00 Fratria FA 0 - 2 CSKA Sofia B CFB 12 Aug 17:00 Litex Lovech LIT 0 - 0 Ludogorets B LUD 12 Aug 19:00 Pirin Blagoevgrad PIR 2 - 0 Botev Plovdiv B BOP 13 Aug 17:00 Dobrudzha 1919 DOB 6 - 1 Nesebar NES -
34
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 May 17:00 CSKA Sofia B CFB - Etar 1924 ETA 3 May 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - CSKA 1948 Sofia B CSK 3 May 17:00 Fratria FA - Marek Dupnitsa MAREK 3 May 17:00 Litex Lovech LIT - Dunav Ruse DUN 3 May 17:00 Ludogorets B LUD - Belasitsa Belas 3 May 17:00 Montana 1921 MON - Minyor Pernik MnrPrnk 3 May 17:00 Nesebar NES - Strumska Slava STR 3 May 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - FC Yantra 2019 FCY 3 May 17:00 Spartak Pleven PLE - Botev Plovdiv B BOP 3 May 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Lokomotiv Gorna LGO -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Sep 17:00 Belasitsa Belas - Fratria FA 28 Sep 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Dobrudzha 1919 DOB 28 Sep 17:00 Etar 1924 ETA - Litex Lovech LIT 28 Sep 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - CSKA 1948 Sofia B CSK 28 Sep 17:00 Ludogorets B LUD - Pirin Blagoevgrad PIR 28 Sep 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Dunav Ruse DUN 28 Sep 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - CSKA Sofia B CFB 28 Sep 17:00 Montana 1921 MON - Nesebar NES 28 Sep 17:00 Strumska Slava STR - Sportist Svoge SprtstSvg 28 Sep 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Spartak Pleven PLE -
28
Back To Top -
Date Time Team Result Team 29 Mar 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Etar 1924 ETA 29 Mar 17:00 CSKA Sofia B CFB - Montana 1921 MON 29 Mar 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Belasitsa Belas 29 Mar 17:00 Dunav Ruse DUN - Botev Plovdiv B BOP 29 Mar 17:00 Fratria FA - FC Yantra 2019 FCY 29 Mar 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Marek Dupnitsa MAREK 29 Mar 17:00 Litex Lovech LIT - Strumska Slava STR 29 Mar 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Nesebar NES 29 Mar 17:00 Spartak Pleven PLE - Ludogorets B LUD 29 Mar 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Minyor Pernik MnrPrnk -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 18 Aug 17:00 Belasitsa Belas - Lokomotiv Gorna LGO 18 Aug 17:00 CSKA Sofia B CFB - Pirin Blagoevgrad PIR 18 Aug 17:00 Nesebar NES - Sportist Svoge SprtstSvg 18 Aug 17:00 Spartak Pleven PLE - Fratria FA 18 Aug 17:00 Strumska Slava STR - Marek Dupnitsa MAREK 18 Aug 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Dunav Ruse DUN 18 Aug 18:30 Ludogorets B LUD - Dobrudzha 1919 DOB 19 Aug 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Etar 1924 ETA 19 Aug 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - CSKA 1948 Sofia B CSK 20 Aug 18:30 Montana 1921 MON - Litex Lovech LIT -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 15 Feb 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Strumska Slava STR 15 Feb 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Montana 1921 MON 15 Feb 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Spartak Pleven PLE 15 Feb 17:00 Dunav Ruse DUN - Ludogorets B LUD 15 Feb 17:00 Etar 1924 ETA - Belasitsa Belas 15 Feb 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - FC Yantra 2019 FCY 15 Feb 17:00 Litex Lovech LIT - Nesebar NES 15 Feb 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Minyor Pernik MnrPrnk 15 Feb 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Fratria FA 15 Feb 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - CSKA Sofia B CFB -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Aug 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Belasitsa Belas 24 Aug 17:00 CSKA Sofia B CFB - Spartak Pleven PLE 24 Aug 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Montana 1921 MON 24 Aug 17:00 Dunav Ruse DUN - Minyor Pernik MnrPrnk 24 Aug 17:00 Fratria FA - Nesebar NES 24 Aug 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Strumska Slava STR 24 Aug 17:00 Litex Lovech LIT - FC Yantra 2019 FCY 24 Aug 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Botev Plovdiv B BOP 24 Aug 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Etar 1924 ETA 24 Aug 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Ludogorets B LUD -
29
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Apr 17:00 Belasitsa Belas - Sportist Svoge SprtstSvg 2 Apr 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Litex Lovech LIT 2 Apr 17:00 Etar 1924 ETA - Dunav Ruse DUN 2 Apr 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Pirin Blagoevgrad PIR 2 Apr 17:00 Ludogorets B LUD - Nesebar NES 2 Apr 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - CSKA 1948 Sofia B CSK 2 Apr 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Fratria FA 2 Apr 17:00 Montana 1921 MON - Spartak Pleven PLE 2 Apr 17:00 Strumska Slava STR - Dobrudzha 1919 DOB 2 Apr 17:00 FC Yantra 2019 FCY - CSKA Sofia B CFB -
23
Back To Top -
Date Time Team Result Team 22 Feb 17:00 Belasitsa Belas - Marek Dupnitsa MAREK 22 Feb 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Pirin Blagoevgrad PIR 22 Feb 17:00 CSKA Sofia B CFB - Fratria FA 22 Feb 17:00 Ludogorets B LUD - Litex Lovech LIT 22 Feb 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Lokomotiv Gorna LGO 22 Feb 17:00 Montana 1921 MON - Dunav Ruse DUN 22 Feb 17:00 Nesebar NES - Dobrudzha 1919 DOB 22 Feb 17:00 Spartak Pleven PLE - Sportist Svoge SprtstSvg 22 Feb 17:00 Strumska Slava STR - Etar 1924 ETA 22 Feb 17:00 FC Yantra 2019 FCY - CSKA 1948 Sofia B CSK -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Nov 17:00 Belasitsa Belas - FC Yantra 2019 FCY 16 Nov 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Ludogorets B LUD 16 Nov 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Fratria FA 16 Nov 17:00 Dunav Ruse DUN - Sportist Svoge SprtstSvg 16 Nov 17:00 Etar 1924 ETA - Nesebar NES 16 Nov 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - CSKA Sofia B CFB 16 Nov 17:00 Litex Lovech LIT - Dobrudzha 1919 DOB 16 Nov 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Spartak Pleven PLE 16 Nov 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Pirin Blagoevgrad PIR 16 Nov 17:00 Strumska Slava STR - Montana 1921 MON -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Jul 17:30 Fratria FA 1 - 1 Dobrudzha 1919 DOB 20 Jul 17:30 Nesebar NES 2 - 1 CSKA 1948 Sofia B CSK 20 Jul 17:30 Spartak Pleven PLE 2 - 5 Dunav Ruse DUN 20 Jul 17:30 Sportist Svoge SprtstSvg 0 - 1 Pirin Blagoevgrad PIR 20 Jul 19:00 Montana 1921 MON 0 - 0 Marek Dupnitsa MAREK 21 Jul 17:30 Belasitsa Belas 3 - 0 Strumska Slava STR 22 Jul 17:30 CSKA Sofia B CFB 0 - 1 Litex Lovech LIT 22 Jul 17:30 Minyor Pernik MnrPrnk 1 - 2 Botev Plovdiv B BOP 22 Jul 19:00 Ludogorets B LUD 2 - 0 Lokomotiv Gorna LGO 23 Jul 17:30 FC Yantra 2019 FCY 1 - 2 Etar 1924 ETA -
24
Back To Top -
Date Time Team Result Team 1 Mar 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Minyor Pernik MnrPrnk 1 Mar 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Ludogorets B LUD 1 Mar 17:00 Dunav Ruse DUN - FC Yantra 2019 FCY 1 Mar 17:00 Etar 1924 ETA - Botev Plovdiv B BOP 1 Mar 17:00 Fratria FA - Spartak Pleven PLE 1 Mar 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Belasitsa Belas 1 Mar 17:00 Litex Lovech LIT - Montana 1921 MON 1 Mar 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Strumska Slava STR 1 Mar 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - CSKA Sofia B CFB 1 Mar 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Nesebar NES -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 23 Nov 17:00 CSKA Sofia B CFB - CSKA 1948 Sofia B CSK 23 Nov 17:00 Fratria FA - Dunav Ruse DUN 23 Nov 17:00 Ludogorets B LUD - Etar 1924 ETA 23 Nov 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Belasitsa Belas 23 Nov 17:00 Montana 1921 MON - Botev Plovdiv B BOP 23 Nov 17:00 Nesebar NES - Marek Dupnitsa MAREK 23 Nov 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Dobrudzha 1919 DOB 23 Nov 17:00 Spartak Pleven PLE - Lokomotiv Gorna LGO 23 Nov 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Litex Lovech LIT 23 Nov 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Strumska Slava STR -
35
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 May 17:00 Belasitsa Belas - Montana 1921 MON 7 May 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Nesebar NES 7 May 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Sportist Svoge SprtstSvg 7 May 17:00 Dunav Ruse DUN - Dobrudzha 1919 DOB 7 May 17:00 Etar 1924 ETA - Spartak Pleven PLE 7 May 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Fratria FA 7 May 17:00 Litex Lovech LIT - Pirin Blagoevgrad PIR 7 May 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - CSKA Sofia B CFB 7 May 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - FC Yantra 2019 FCY 7 May 17:00 Strumska Slava STR - Ludogorets B LUD -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Oct 17:00 CSKA Sofia B CFB - Belasitsa Belas 5 Oct 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Etar 1924 ETA 5 Oct 17:00 Dunav Ruse DUN - Lokomotiv Gorna LGO 5 Oct 17:00 Fratria FA - Strumska Slava STR 5 Oct 17:00 Litex Lovech LIT - Marek Dupnitsa MAREK 5 Oct 17:00 Ludogorets B LUD - Montana 1921 MON 5 Oct 17:00 Nesebar NES - FC Yantra 2019 FCY 5 Oct 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - CSKA 1948 Sofia B CSK 5 Oct 17:00 Spartak Pleven PLE - Minyor Pernik MnrPrnk 5 Oct 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Botev Plovdiv B BOP -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 30 Nov 17:00 Belasitsa Belas - Pirin Blagoevgrad PIR 30 Nov 17:00 Botev Plovdiv B BOP - FC Yantra 2019 FCY 30 Nov 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Spartak Pleven PLE 30 Nov 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Sportist Svoge SprtstSvg 30 Nov 17:00 Dunav Ruse DUN - CSKA Sofia B CFB 30 Nov 17:00 Etar 1924 ETA - Montana 1921 MON 30 Nov 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Nesebar NES 30 Nov 17:00 Litex Lovech LIT - Fratria FA 30 Nov 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Ludogorets B LUD 30 Nov 17:00 Strumska Slava STR - Minyor Pernik MnrPrnk -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Oct 17:00 Belasitsa Belas - Spartak Pleven PLE 19 Oct 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Fratria FA 19 Oct 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Dunav Ruse DUN 19 Oct 17:00 Etar 1924 ETA - Sportist Svoge SprtstSvg 19 Oct 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Litex Lovech LIT 19 Oct 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Dobrudzha 1919 DOB 19 Oct 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Nesebar NES 19 Oct 17:00 Montana 1921 MON - Pirin Blagoevgrad PIR 19 Oct 17:00 Strumska Slava STR - CSKA Sofia B CFB 19 Oct 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Ludogorets B LUD -
36
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 May 17:00 CSKA Sofia B CFB - Lokomotiv Gorna LGO 10 May 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Litex Lovech LIT 10 May 17:00 Fratria FA - CSKA 1948 Sofia B CSK 10 May 17:00 Ludogorets B LUD - Botev Plovdiv B BOP 10 May 17:00 Montana 1921 MON - Strumska Slava STR 10 May 17:00 Nesebar NES - Etar 1924 ETA 10 May 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Minyor Pernik MnrPrnk 10 May 17:00 Spartak Pleven PLE - Marek Dupnitsa MAREK 10 May 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Dunav Ruse DUN 10 May 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Belasitsa Belas -
30
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Apr 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Lokomotiv Gorna LGO 5 Apr 17:00 CSKA Sofia B CFB - Minyor Pernik MnrPrnk 5 Apr 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Botev Plovdiv B BOP 5 Apr 17:00 Dunav Ruse DUN - Marek Dupnitsa MAREK 5 Apr 17:00 Fratria FA - Belasitsa Belas 5 Apr 17:00 Litex Lovech LIT - Etar 1924 ETA 5 Apr 17:00 Nesebar NES - Montana 1921 MON 5 Apr 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Ludogorets B LUD 5 Apr 17:00 Spartak Pleven PLE - FC Yantra 2019 FCY 5 Apr 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Strumska Slava STR -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 31 Aug 17:00 Belasitsa Belas - Dunav Ruse DUN 31 Aug 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Lokomotiv Gorna LGO 31 Aug 17:00 Etar 1924 ETA - Marek Dupnitsa MAREK 31 Aug 17:00 Ludogorets B LUD - Fratria FA 31 Aug 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Litex Lovech LIT 31 Aug 17:00 Montana 1921 MON - Sportist Svoge SprtstSvg 31 Aug 17:00 Nesebar NES - CSKA Sofia B CFB 31 Aug 17:00 Spartak Pleven PLE - Pirin Blagoevgrad PIR 31 Aug 17:00 Strumska Slava STR - CSKA 1948 Sofia B CSK 31 Aug 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Dobrudzha 1919 DOB -
37
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 May 17:00 Belasitsa Belas - Minyor Pernik MnrPrnk 17 May 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Montana 1921 MON 17 May 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - CSKA Sofia B CFB 17 May 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Pirin Blagoevgrad PIR 17 May 17:00 Dunav Ruse DUN - Fratria FA 17 May 17:00 Etar 1924 ETA - Ludogorets B LUD 17 May 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Spartak Pleven PLE 17 May 17:00 Litex Lovech LIT - Sportist Svoge SprtstSvg 17 May 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Nesebar NES 17 May 17:00 Strumska Slava STR - FC Yantra 2019 FCY -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Oct 17:00 CSKA Sofia B CFB - Botev Plovdiv B BOP 26 Oct 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Lokomotiv Gorna LGO 26 Oct 17:00 Fratria FA - Etar 1924 ETA 26 Oct 17:00 Litex Lovech LIT - CSKA 1948 Sofia B CSK 26 Oct 17:00 Ludogorets B LUD - Minyor Pernik MnrPrnk 26 Oct 17:00 Montana 1921 MON - FC Yantra 2019 FCY 26 Oct 17:00 Nesebar NES - Belasitsa Belas 26 Oct 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Dunav Ruse DUN 26 Oct 17:00 Spartak Pleven PLE - Strumska Slava STR 26 Oct 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Marek Dupnitsa MAREK -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Sep 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Botev Plovdiv B BOP 7 Sep 17:00 CSKA Sofia B CFB - Ludogorets B LUD 7 Sep 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Minyor Pernik MnrPrnk 7 Sep 17:00 Dunav Ruse DUN - Strumska Slava STR 7 Sep 17:00 Fratria FA - Montana 1921 MON 7 Sep 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Etar 1924 ETA 7 Sep 17:00 Litex Lovech LIT - Belasitsa Belas 7 Sep 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Marek Dupnitsa MAREK 7 Sep 17:00 Spartak Pleven PLE - Nesebar NES 7 Sep 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - FC Yantra 2019 FCY -
31
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Apr 17:00 Belasitsa Belas - CSKA Sofia B CFB 12 Apr 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Sportist Svoge SprtstSvg 12 Apr 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Pirin Blagoevgrad PIR 12 Apr 17:00 Etar 1924 ETA - Dobrudzha 1919 DOB 12 Apr 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Dunav Ruse DUN 12 Apr 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Litex Lovech LIT 12 Apr 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Spartak Pleven PLE 12 Apr 17:00 Montana 1921 MON - Ludogorets B LUD 12 Apr 17:00 Strumska Slava STR - Fratria FA 12 Apr 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Nesebar NES -
25
Back To Top -
Date Time Team Result Team 8 Mar 17:00 Belasitsa Belas - CSKA 1948 Sofia B CSK 8 Mar 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Marek Dupnitsa MAREK 8 Mar 17:00 Etar 1924 ETA - Pirin Blagoevgrad PIR 8 Mar 17:00 Ludogorets B LUD - Sportist Svoge SprtstSvg 8 Mar 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Dunav Ruse DUN 8 Mar 17:00 Montana 1921 MON - Dobrudzha 1919 DOB 8 Mar 17:00 Nesebar NES - Fratria FA 8 Mar 17:00 Spartak Pleven PLE - CSKA Sofia B CFB 8 Mar 17:00 Strumska Slava STR - Lokomotiv Gorna LGO 8 Mar 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Litex Lovech LIT -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Jul 17:30 Sportist Svoge SprtstSvg 0 - 1 Fratria FA 27 Jul 19:00 Litex Lovech LIT 0 - 1 Spartak Pleven PLE 27 Jul 19:00 Dunav Ruse DUN 2 - 0 Nesebar NES 27 Jul 19:00 Etar 1924 ETA 1 - 1 Minyor Pernik MnrPrnk 27 Jul 19:00 Pirin Blagoevgrad PIR 1 - 1 Strumska Slava STR 28 Jul 17:30 Marek Dupnitsa MAREK 1 - 1 FC Yantra 2019 FCY 28 Jul 17:30 Dobrudzha 1919 DOB 4 - 0 CSKA Sofia B CFB 29 Jul 17:30 Botev Plovdiv B BOP 1 - 0 Belasitsa Belas 29 Jul 17:30 CSKA 1948 Sofia B CSK 1 - 2 Ludogorets B LUD 30 Jul 17:30 Lokomotiv Gorna LGO 0 - 3 Montana 1921 MON -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Sep 17:00 Belasitsa Belas - Dobrudzha 1919 DOB 14 Sep 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Dunav Ruse DUN 14 Sep 17:00 Etar 1924 ETA - CSKA 1948 Sofia B CSK 14 Sep 17:00 Ludogorets B LUD - Spartak Pleven PLE 14 Sep 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Lokomotiv Gorna LGO 14 Sep 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Sportist Svoge SprtstSvg 14 Sep 17:00 Montana 1921 MON - CSKA Sofia B CFB 14 Sep 17:00 Nesebar NES - Pirin Blagoevgrad PIR 14 Sep 17:00 Strumska Slava STR - Litex Lovech LIT 14 Sep 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Fratria FA -
32
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Apr 17:00 CSKA Sofia B CFB - Strumska Slava STR 19 Apr 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Marek Dupnitsa MAREK 19 Apr 17:00 Dunav Ruse DUN - CSKA 1948 Sofia B CSK 19 Apr 17:00 Fratria FA - Botev Plovdiv B BOP 19 Apr 17:00 Litex Lovech LIT - Lokomotiv Gorna LGO 19 Apr 17:00 Ludogorets B LUD - FC Yantra 2019 FCY 19 Apr 17:00 Nesebar NES - Minyor Pernik MnrPrnk 19 Apr 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Montana 1921 MON 19 Apr 17:00 Spartak Pleven PLE - Belasitsa Belas 19 Apr 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Etar 1924 ETA -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 Aug 17:00 Fratria FA 0 - 1 Pirin Blagoevgrad PIR 3 Aug 17:00 Nesebar NES 1 - 2 Litex Lovech LIT 3 Aug 17:00 Spartak Pleven PLE 0 - 0 Dobrudzha 1919 DOB 3 Aug 17:15 Belasitsa Belas 2 - 0 Etar 1924 ETA 4 Aug 17:00 CSKA Sofia B CFB 1 - 2 Sportist Svoge SprtstSvg 4 Aug 17:00 FC Yantra 2019 FCY 0 - 2 Lokomotiv Gorna LGO 5 Aug 17:00 Strumska Slava STR 3 - 0 Botev Plovdiv B BOP 5 Aug 18:00 Ludogorets B LUD 4 - 1 Dunav Ruse DUN 6 Aug 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk 1 - 0 Marek Dupnitsa MAREK 6 Aug 19:00 Montana 1921 MON 2 - 0 CSKA 1948 Sofia B CSK -
26
Back To Top -
Date Time Team Result Team 15 Mar 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Strumska Slava STR 15 Mar 17:00 CSKA Sofia B CFB - Nesebar NES 15 Mar 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - FC Yantra 2019 FCY 15 Mar 17:00 Dunav Ruse DUN - Belasitsa Belas 15 Mar 17:00 Fratria FA - Ludogorets B LUD 15 Mar 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Botev Plovdiv B BOP 15 Mar 17:00 Litex Lovech LIT - Minyor Pernik MnrPrnk 15 Mar 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Etar 1924 ETA 15 Mar 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Spartak Pleven PLE 15 Mar 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Montana 1921 MON -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 Dec 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Minyor Pernik MnrPrnk 4 Dec 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Nesebar NES 4 Dec 17:00 Dobrudzha 1919 DOB - Fratria FA 4 Dec 17:00 Dunav Ruse DUN - Spartak Pleven PLE 4 Dec 17:00 Etar 1924 ETA - FC Yantra 2019 FCY 4 Dec 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Ludogorets B LUD 4 Dec 17:00 Litex Lovech LIT - CSKA Sofia B CFB 4 Dec 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Montana 1921 MON 4 Dec 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Sportist Svoge SprtstSvg 4 Dec 17:00 Strumska Slava STR - Belasitsa Belas -
27
Back To Top -
Date Time Team Result Team 22 Mar 17:00 Belasitsa Belas - Litex Lovech LIT 22 Mar 17:00 Botev Plovdiv B BOP - CSKA 1948 Sofia B CSK 22 Mar 17:00 Etar 1924 ETA - Lokomotiv Gorna LGO 22 Mar 17:00 Ludogorets B LUD - CSKA Sofia B CFB 22 Mar 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Pirin Blagoevgrad PIR 22 Mar 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Dobrudzha 1919 DOB 22 Mar 17:00 Montana 1921 MON - Fratria FA 22 Mar 17:00 Nesebar NES - Spartak Pleven PLE 22 Mar 17:00 Strumska Slava STR - Dunav Ruse DUN 22 Mar 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Sportist Svoge SprtstSvg -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Dec 17:00 Belasitsa Belas - Botev Plovdiv B BOP 7 Dec 17:00 CSKA Sofia B CFB - Dobrudzha 1919 DOB 7 Dec 17:00 Fratria FA - Sportist Svoge SprtstSvg 7 Dec 17:00 Ludogorets B LUD - CSKA 1948 Sofia B CSK 7 Dec 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Etar 1924 ETA 7 Dec 17:00 Montana 1921 MON - Lokomotiv Gorna LGO 7 Dec 17:00 Nesebar NES - Dunav Ruse DUN 7 Dec 17:00 Spartak Pleven PLE - Litex Lovech LIT 7 Dec 17:00 Strumska Slava STR - Pirin Blagoevgrad PIR 7 Dec 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Marek Dupnitsa MAREK -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Nov 17:00 Belasitsa Belas - Ludogorets B LUD 2 Nov 17:00 Botev Plovdiv B BOP - Spartak Pleven PLE 2 Nov 17:00 CSKA 1948 Sofia B CSK - Dobrudzha 1919 DOB 2 Nov 17:00 Dunav Ruse DUN - Litex Lovech LIT 2 Nov 17:00 Etar 1924 ETA - CSKA Sofia B CFB 2 Nov 17:00 Lokomotiv Gorna LGO - Sportist Svoge SprtstSvg 2 Nov 17:00 Marek Dupnitsa MAREK - Fratria FA 2 Nov 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Montana 1921 MON 2 Nov 17:00 Strumska Slava STR - Nesebar NES 2 Nov 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Pirin Blagoevgrad PIR -
38
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 May 17:00 CSKA Sofia B CFB - Dunav Ruse DUN 24 May 17:00 Fratria FA - Litex Lovech LIT 24 May 17:00 Ludogorets B LUD - Marek Dupnitsa MAREK 24 May 17:00 Minyor Pernik MnrPrnk - Strumska Slava STR 24 May 17:00 Montana 1921 MON - Etar 1924 ETA 24 May 17:00 Nesebar NES - Lokomotiv Gorna LGO 24 May 17:00 Pirin Blagoevgrad PIR - Belasitsa Belas 24 May 17:00 Spartak Pleven PLE - CSKA 1948 Sofia B CSK 24 May 17:00 Sportist Svoge SprtstSvg - Dobrudzha 1919 DOB 24 May 17:00 FC Yantra 2019 FCY - Botev Plovdiv B BOP