Denmark - DBU Lolland-Falsterserien - 2020
-
8
-
Date Time Team Result Team 25 Sep 17:15 MB MB 3 - 0 ØUB ØUB 25 Sep 18:00 SB SB 5 - 2 FC Nakskov II NB II 26 Sep 13:30 SIF SIF 4 - 4 Branderslev IF BNIF 26 Sep 13:30 NFB I NFBI 1 - 3 Rødby ROD 26 Sep 13:30 Systofte SYS 2 - 3 Nykøbing FC II NFCII 27 Sep 10:45 Eskilstrup ESK 0 - 4 B. Frem I BFI 27 Sep 10:45 TGB TGB 1 - 7 DMI DMI -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Oct 13:00 Systofte SYS 1 - 4 FC Nakskov II NB II 24 Oct 13:30 NFB I NFBI 2 - 1 MB MB 24 Oct 15:30 Nykøbing FC II NFCII 9 - 0 Rødby ROD 25 Oct 10:45 Eskilstrup ESK 1 - 5 ØUB ØUB 25 Oct 10:45 TGB TGB 0 - 2 SB SB 25 Oct 10:45 Branderslev IF BNIF 1 - 3 DMI DMI 25 Oct 13:00 B. Frem I BFI 3 - 0 SIF SIF -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Aug 19:00 SB SB 2 - 1 Systofte SYS 21 Aug 18:30 MB MB 5 - 2 Branderslev IF BNIF 21 Aug 18:45 SIF SIF 4 - 1 NFB I NFBI 22 Aug 13:00 ØUB ØUB 4 - 1 Nykøbing FC II NFCII 22 Aug 13:30 DMI DMI 1 - 2 Rødby ROD 22 Aug 15:30 FC Nakskov II NB II 1 - 1 B. Frem I BFI 23 Aug 10:45 TGB TGB 4 - 1 Eskilstrup ESK -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Oct 13:30 NFB I NFBI 2 - 2 FC Nakskov II NB II 10 Oct 15:30 Branderslev IF BNIF 3 - 3 B. Frem I BFI 11 Oct 10:45 Eskilstrup ESK 1 - 6 DMI DMI 11 Oct 10:45 TGB TGB 2 - 0 ØUB ØUB 11 Oct 13:00 SIF SIF 4 - 0 Nykøbing FC II NFCII -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 29 Aug 13:00 NFB I NFBI 2 - 1 Systofte SYS 29 Aug 13:15 MB MB 4 - 1 B. Frem I BFI 29 Aug 13:30 ØUB ØUB 4 - 1 Rødby ROD 29 Aug 13:30 SB SB 0 - 3 Nykøbing FC II NFCII 30 Aug 10:45 TGB TGB 2 - 0 Branderslev IF BNIF 30 Aug 13:00 SIF SIF 1 - 0 Eskilstrup ESK 30 Aug 13:00 FC Nakskov II NB II 0 - 5 DMI DMI -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 Sep 18:00 Eskilstrup ESK 1 - 4 Branderslev IF BNIF 11 Sep 18:00 ØUB ØUB 1 - 2 FC Nakskov II NB II 11 Sep 18:00 MB MB 3 - 0 DMI DMI 12 Sep 13:00 NFB I NFBI 2 - 2 Nykøbing FC II NFCII 12 Sep 13:30 SIF SIF 1 - 2 Systofte SYS 13 Sep 10:45 SB SB 3 - 3 Rødby ROD 13 Sep 10:45 TGB TGB 2 - 2 B. Frem I BFI -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Oct 19:00 Rødby ROD 6 - 1 Eskilstrup ESK 3 Oct 13:15 MB MB 0 - 0 SIF SIF 3 Oct 13:30 ØUB ØUB 3 - 1 SB SB 3 Oct 15:30 FC Nakskov II NB II 3 - 0 TGB TGB 3 Oct 15:30 Nykøbing FC II NFCII 4 - 2 Branderslev IF BNIF 3 Oct 15:45 B. Frem I BFI 4 - 0 Systofte SYS 4 Oct 13:00 DMI DMI 6 - 1 NFB I NFBI -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Oct 18:00 SB SB 0 - 2 SIF SIF 17 Oct 13:30 MB MB 3 - 2 TGB TGB 17 Oct 13:30 DMI DMI 9 - 0 Systofte SYS 17 Oct 15:30 FC Nakskov II NB II 10 - 3 Eskilstrup ESK 18 Oct 10:45 ØUB ØUB 1 - 3 NFB I NFBI 18 Oct 10:45 B. Frem I BFI 3 - 0 Nykøbing FC II NFCII -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Aug 18:45 B. Frem I BFI 3 - 1 DMI DMI 14 Aug 19:00 Eskilstrup ESK 2 - 1 SB SB 14 Aug 19:00 Systofte SYS 1 - 5 MB MB 14 Aug 19:00 Branderslev IF BNIF 1 - 1 ØUB ØUB 15 Aug 13:00 Rødby ROD 2 - 2 SIF SIF 15 Aug 13:00 NFB I NFBI 2 - 0 TGB TGB 16 Aug 13:30 Nykøbing FC II NFCII 3 - 2 FC Nakskov II NB II -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 25 Aug 18:30 B. Frem I BFI 3 - 1 ØUB ØUB 26 Aug 18:30 Rødby ROD 0 - 3 FC Nakskov II NB II 26 Aug 18:30 Eskilstrup ESK 4 - 0 NFB I NFBI 26 Aug 18:30 Systofte SYS 0 - 3 TGB TGB 26 Aug 18:30 Branderslev IF BNIF 1 - 2 SB SB 26 Aug 18:30 Nykøbing FC II NFCII 1 - 3 MB MB 15 Sep 18:30 DMI DMI 3 - 5 SIF SIF -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Sep 13:30 Rødby ROD 4 - 3 TGB TGB 19 Sep 15:30 Branderslev IF BNIF 1 - 1 Systofte SYS 19 Sep 15:30 Nykøbing FC II NFCII 2 - 0 Eskilstrup ESK 20 Sep 10:45 ØUB ØUB 0 - 1 SIF SIF 20 Sep 13:00 DMI DMI 6 - 1 SB SB 20 Sep 13:30 B. Frem I BFI 3 - 1 NFB I NFBI -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 Sep 18:15 B. Frem I BFI 3 - 2 SB SB 4 Sep 18:15 Rødby ROD 2 - 3 MB MB 5 Sep 13:00 DMI DMI 2 - 1 ØUB ØUB 5 Sep 15:30 Nykøbing FC II NFCII 4 - 0 TGB TGB 6 Sep 13:00 Branderslev IF BNIF 0 - 0 NFB I NFBI 8 Sep 18:00 Systofte SYS 2 - 2 Eskilstrup ESK 29 Sep 19:00 FC Nakskov II NB II 0 - 2 SIF SIF