Sweden - Div 4 - Göteborg A - 2020
-
15
-
Date Time Team Result Team 13 Aug 19:45 Gårda BK GBK 2 - 1 Kärra KIF KKIF 14 Aug 19:00 FC Komarken FCK 1 - 2 Nol IK Nol IK 14 Aug 19:00 SKIF Semberija SKIFS 3 - 5 Ytterby IS YIS 14 Aug 19:15 Guldhedens IK GUL IK 2 - 0 Lerums IS LerIS 15 Aug 13:00 Jonsereds IF JoIF 4 - 1 Kode IF ROD IF 15 Aug 14:00 Angered MBIK Angered MBIK 3 - 1 Partille IF FK PAR -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 Oct 12:15 SKIF Semberija SKIFS 1 - 8 Guldhedens IK GUL IK 4 Oct 12:15 Gårda BK GBK 1 - 4 Ytterby IS YIS 4 Oct 12:15 Jonsereds IF JoIF 2 - 1 Partille IF FK PAR 4 Oct 12:15 Kärra KIF KKIF 2 - 3 Nol IK Nol IK 4 Oct 12:15 Lerums IS LerIS 3 - 2 Kode IF ROD IF 4 Oct 12:15 FC Komarken FCK 1 - 3 Angered MBIK Angered MBIK -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Jun 19:00 Kärra KIF KKIF 0 - 2 Kode IF ROD IF 27 Jun 13:00 Jonsereds IF JoIF 4 - 5 Lerums IS LerIS 1 Sep 19:00 Ytterby IS YIS 1 - 3 FC Komarken FCK 8 Sep 19:45 Gårda BK GBK 1 - 4 Nol IK Nol IK 14 Sep 19:30 Angered MBIK Angered MBIK 4 - 1 SKIF Semberija SKIFS 15 Sep 19:45 Guldhedens IK GUL IK 5 - 1 Partille IF FK PAR -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 Sep 19:45 Gårda BK GBK 1 - 2 Angered MBIK Angered MBIK 18 Sep 19:00 Lerums IS LerIS 0 - 0 Partille IF FK PAR 18 Sep 19:15 Guldhedens IK GUL IK 5 - 0 FC Komarken FCK 19 Sep 13:00 Jonsereds IF JoIF 2 - 3 SKIF Semberija SKIFS 19 Sep 13:00 Kode IF ROD IF 0 - 1 Nol IK Nol IK 19 Sep 14:00 Kärra KIF KKIF 0 - 6 Ytterby IS YIS -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Sep 19:45 Angered MBIK Angered MBIK 1 - 0 Jonsereds IF JoIF 11 Sep 18:45 SKIF Semberija SKIFS 3 - 1 Kärra KIF KKIF 11 Sep 19:00 Ytterby IS YIS 1 - 2 Lerums IS LerIS 11 Sep 19:15 Guldhedens IK GUL IK 4 - 0 Kode IF ROD IF 12 Sep 13:00 Partille IF FK PAR 2 - 1 Nol IK Nol IK 12 Sep 14:15 Gårda BK GBK 1 - 1 FC Komarken FCK -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Aug 19:45 Gårda BK GBK 4 - 2 Kode IF ROD IF 28 Aug 18:15 SKIF Semberija SKIFS 0 - 3 Nol IK Nol IK 28 Aug 19:00 Kärra KIF KKIF 1 - 2 FC Komarken FCK 28 Aug 19:00 Partille IF FK PAR 2 - 2 Ytterby IS YIS 28 Aug 19:15 Guldhedens IK GUL IK 1 - 3 Jonsereds IF JoIF 30 Aug 14:00 Angered MBIK Angered MBIK 3 - 2 Lerums IS LerIS -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Aug 19:00 Kode IF ROD IF 0 - 2 SKIF Semberija SKIFS 7 Aug 19:00 Lerums IS LerIS 0 - 0 Gårda BK GBK 7 Aug 19:00 Ytterby IS YIS 1 - 0 Angered MBIK Angered MBIK 8 Aug 13:00 Partille IF FK PAR 1 - 4 FC Komarken FCK 8 Aug 14:00 Kärra KIF KKIF 1 - 3 Jonsereds IF JoIF 8 Aug 15:00 Nol IK Nol IK 1 - 1 Guldhedens IK GUL IK -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Sep 19:45 Angered MBIK Angered MBIK 4 - 0 Guldhedens IK GUL IK 25 Sep 18:45 SKIF Semberija SKIFS 1 - 1 Gårda BK GBK 25 Sep 19:00 Ytterby IS YIS 5 - 3 Jonsereds IF JoIF 26 Sep 13:00 Partille IF FK PAR 2 - 2 Kärra KIF KKIF 26 Sep 13:00 Kode IF ROD IF 1 - 2 FC Komarken FCK 26 Sep 15:00 Nol IK Nol IK 2 - 2 Lerums IS LerIS -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 Jun 19:00 Lerums IS LerIS 4 - 0 Kärra KIF KKIF 3 Aug 19:00 Partille IF FK PAR 2 - 1 Gårda BK GBK 11 Aug 19:00 SKIF Semberija SKIFS 3 - 1 FC Komarken FCK 15 Sep 18:15 Nol IK Nol IK 0 - 3 Jonsereds IF JoIF 29 Sep 19:45 Kode IF ROD IF 0 - 2 Angered MBIK Angered MBIK 30 Sep 19:00 Ytterby IS YIS 6 - 1 Guldhedens IK GUL IK -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 Sep 19:45 Gårda BK GBK 1 - 2 Guldhedens IK GUL IK 4 Sep 19:00 Lerums IS LerIS 2 - 1 SKIF Semberija SKIFS 5 Sep 13:00 Jonsereds IF JoIF 7 - 0 FC Komarken FCK 5 Sep 14:00 Kärra KIF KKIF 1 - 5 Angered MBIK Angered MBIK 5 Sep 15:00 Nol IK Nol IK 2 - 5 Ytterby IS YIS 6 Sep 13:00 Kode IF ROD IF 1 - 0 Partille IF FK PAR -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Aug 18:45 Partille IF FK PAR 1 - 6 SKIF Semberija SKIFS 21 Aug 18:45 Jonsereds IF JoIF 2 - 0 Gårda BK GBK 21 Aug 18:45 Kärra KIF KKIF 1 - 2 Guldhedens IK GUL IK 21 Aug 18:45 Nol IK Nol IK 0 - 3 Angered MBIK Angered MBIK 21 Aug 18:45 Kode IF ROD IF 2 - 4 Ytterby IS YIS 21 Aug 19:00 Lerums IS LerIS 3 - 2 FC Komarken FCK