Latvia - Latvian First League - 2024
-
20
-
Date Time Team Result Team 21 Sep 13:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS - AFA Olaine AFA Olaine 21 Sep 15:00 Ogre United Ogre United - Ventspils VEN 21 Sep 15:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA - JDFS Alberts JDFS Alberts 21 Sep 18:00 Skanstes Skanstes - Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 22 Sep 12:00 Riga FC 2 Riga FC 2 - RFS RFS 22 Sep 14:00 SK Super Nova SK Super Nova - FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 22 Sep 16:00 Marupe Marupe - Valmiera 2 Valmiera 2 -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Apr 18:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 1 - 0 Valmiera 2 Valmiera 2 27 Apr 14:00 Ventspils VEN 2 - 2 AFA Olaine AFA Olaine 28 Apr 12:00 JDFS Alberts JDFS Alberts 0 - 2 SK Super Nova SK Super Nova 28 Apr 14:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 0 - 2 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 28 Apr 14:00 Ogre United Ogre United 0 - 1 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 28 Apr 16:00 Marupe Marupe 1 - 2 RFS 2 RFS 2 28 Apr 18:00 Riga FC 2 Riga FC 2 0 - 0 Skanstes Skanstes -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Jul 12:00 SK Super Nova SK Super Nova 7 - 0 Marupe Marupe 20 Jul 14:00 Riga FC 2 Riga FC 2 5 - 1 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 20 Jul 16:00 JDFS Alberts JDFS Alberts 3 - 2 Valmiera 2 Valmiera 2 20 Jul 18:00 Skanstes Skanstes 3 - 2 AFA Olaine AFA Olaine 21 Jul 12:00 RFS RFS 6 - 0 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 21 Jul 14:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 1 - 4 Ogre United Ogre United 21 Jul 18:00 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 0 - 1 Ventspils VEN -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 May 19:00 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 0 - 1 SK Super Nova SK Super Nova 4 May 12:00 Riga FC 2 Riga FC 2 2 - 2 JDFS Alberts JDFS Alberts 4 May 14:00 Valmiera 2 Valmiera 2 3 - 2 AFA Olaine AFA Olaine 4 May 17:00 RFS RFS 5 - 0 Ogre United Ogre United 4 May 18:00 Skanstes Skanstes 6 - 0 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 5 May 15:00 Ventspils VEN 2 - 0 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 5 May 16:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 0 - 1 Marupe Marupe -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Sep 15:00 Riga FC 2 Riga FC 2 - FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 28 Sep 13:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS - Rēzeknes FA Rēzeknes FA 28 Sep 15:00 Ventspils VEN - SK Super Nova SK Super Nova 28 Sep 18:00 RFS RFS - Skanstes Skanstes 29 Sep 12:00 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon - JDFS Alberts JDFS Alberts 29 Sep 15:00 Valmiera 2 Valmiera 2 - Ogre United Ogre United 29 Sep 17:00 AFA Olaine AFA Olaine - Marupe Marupe -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Jul 17:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 2 - 1 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 27 Jul 16:00 Ogre United Ogre United 1 - 1 SK Super Nova SK Super Nova 27 Jul 18:00 Marupe Marupe 0 - 0 Riga FC 2 Riga FC 2 28 Jul 12:00 JDFS Alberts JDFS Alberts 2 - 0 AFA Olaine AFA Olaine 28 Jul 14:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 0 - 3 Skanstes Skanstes 28 Jul 17:00 RFS RFS 5 - 2 Ventspils VEN 29 Jul 18:00 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 2 - 1 Valmiera 2 Valmiera 2 -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 May 14:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 2 - 4 Valmiera 2 Valmiera 2 11 May 14:00 Marupe Marupe 1 - 0 Ventspils VEN 11 May 16:00 Ogre United Ogre United 1 - 0 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 11 May 16:00 Riga FC 2 Riga FC 2 2 - 1 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 12 May 14:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 1 - 2 AFA Olaine AFA Olaine 12 May 18:00 Skanstes Skanstes 0 - 1 JDFS Alberts JDFS Alberts 12 Jul 18:00 SK Super Nova SK Super Nova 1 - 0 RFS RFS -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Aug 17:00 Ventspils VEN 0 - 1 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 3 Aug 14:00 Ogre United Ogre United 2 - 2 Riga FC 2 Riga FC 2 3 Aug 15:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 1 - 2 JDFS Alberts JDFS Alberts 3 Aug 17:00 Marupe Marupe 0 - 0 Skanstes Skanstes 3 Aug 17:00 RFS RFS 2 - 0 Valmiera 2 Valmiera 2 4 Aug 13:00 AFA Olaine AFA Olaine 3 - 1 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 8 Sep 17:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA - SK Super Nova SK Super Nova -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Oct 14:00 Ogre United Ogre United - AFA Olaine AFA Olaine 5 Oct 16:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA - Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 5 Oct 16:00 SK Super Nova SK Super Nova - Valmiera 2 Valmiera 2 5 Oct 18:00 Skanstes Skanstes - FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 6 Oct 12:00 JDFS Alberts JDFS Alberts - RFS RFS 6 Oct 14:00 Marupe Marupe - FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 6 Oct 18:00 Riga FC 2 Riga FC 2 - Ventspils VEN -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 18 May 12:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 0 - 4 SK Super Nova SK Super Nova 18 May 14:00 AFA Olaine AFA Olaine 1 - 1 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 18 May 16:00 Valmiera 2 Valmiera 2 4 - 0 Marupe Marupe 18 May 18:00 RFS RFS 3 - 0 Riga FC 2 Riga FC 2 19 May 13:00 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 2 - 0 Skanstes Skanstes 19 May 15:00 JDFS Alberts JDFS Alberts 3 - 0 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 19 May 17:00 Ventspils VEN 2 - 0 Ogre United Ogre United -
23
Back To Top -
Date Time Team Result Team 18 Oct 17:00 Valmiera 2 Valmiera 2 - Riga FC 2 Riga FC 2 19 Oct 13:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS - Ogre United Ogre United 19 Oct 13:00 Ventspils VEN - Skanstes Skanstes 19 Oct 17:00 Marupe Marupe - Rēzeknes FA Rēzeknes FA 19 Oct 18:00 AFA Olaine AFA Olaine - SK Super Nova SK Super Nova 20 Oct 12:00 JDFS Alberts JDFS Alberts - FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 20 Oct 16:00 RFS RFS - Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Aug 16:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 4 - 1 Valmiera 2 Valmiera 2 9 Aug 18:00 JDFS Alberts JDFS Alberts 1 - 0 Marupe Marupe 10 Aug 12:00 SK Super Nova SK Super Nova 5 - 0 Riga FC 2 Riga FC 2 10 Aug 17:00 RFS RFS 3 - 1 AFA Olaine AFA Olaine 10 Aug 18:00 Skanstes Skanstes 1 - 0 Ogre United Ogre United 11 Aug 12:00 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 2 - 2 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 11 Aug 15:00 Ventspils VEN 4 - 0 Rēzeknes FA Rēzeknes FA -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 25 May 12:00 Marupe Marupe 2 - 1 AFA Olaine AFA Olaine 25 May 14:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 0 - 4 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 25 May 16:00 JDFS Alberts JDFS Alberts 1 - 0 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 26 May 14:00 Ogre United Ogre United 4 - 0 Valmiera 2 Valmiera 2 26 May 14:00 SK Super Nova SK Super Nova 2 - 1 Ventspils VEN 26 May 16:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 0 - 7 Riga FC 2 Riga FC 2 26 May 18:00 Skanstes Skanstes 0 - 5 RFS RFS -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 Aug 12:00 JDFS Alberts JDFS Alberts 3 - 1 Ogre United Ogre United 17 Aug 14:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 0 - 3 RFS RFS 17 Aug 16:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 1 - 2 Riga FC 2 Riga FC 2 17 Aug 18:00 SK Super Nova SK Super Nova 1 - 0 Skanstes Skanstes 18 Aug 16:00 Valmiera 2 Valmiera 2 - Ventspils VEN 7 Sep 15:00 Marupe Marupe - Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 9 Oct 18:00 AFA Olaine AFA Olaine - FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS -
24
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Oct 13:00 JDFS Alberts JDFS Alberts - Ventspils VEN 26 Oct 13:00 Ogre United Ogre United - Marupe Marupe 26 Oct 14:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA - RFS RFS 26 Oct 18:00 Riga FC 2 Riga FC 2 - AFA Olaine AFA Olaine 27 Oct 13:00 Valmiera 2 Valmiera 2 - Skanstes Skanstes 27 Oct 17:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS - SK Super Nova SK Super Nova 28 Oct 18:30 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon - FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 23 Aug 17:00 Valmiera 2 Valmiera 2 - Rēzeknes FA Rēzeknes FA 23 Aug 18:00 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon - Ogre United Ogre United 24 Aug 15:30 SK Super Nova SK Super Nova - JDFS Alberts JDFS Alberts 24 Aug 17:00 RFS RFS - Marupe Marupe 24 Aug 18:00 Skanstes Skanstes - Riga FC 2 Riga FC 2 25 Aug 14:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS - FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS -
25
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Nov 12:00 AFA Olaine AFA Olaine - Skanstes Skanstes 2 Nov 12:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS - Riga FC 2 Riga FC 2 2 Nov 12:00 Ventspils VEN - Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 2 Nov 12:00 Marupe Marupe - SK Super Nova SK Super Nova 2 Nov 12:00 Ogre United Ogre United - Rēzeknes FA Rēzeknes FA 2 Nov 12:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS - RFS RFS 2 Nov 12:00 Valmiera 2 Valmiera 2 - JDFS Alberts JDFS Alberts -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Jun 18:00 RFS RFS 4 - 0 JDFS Alberts JDFS Alberts 15 Jun 12:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 1 - 3 Skanstes Skanstes 15 Jun 14:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 0 - 1 Marupe Marupe 15 Jun 16:00 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 4 - 1 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 15 Jun 18:00 Ventspils VEN 1 - 1 Riga FC 2 Riga FC 2 16 Jun 16:00 Valmiera 2 Valmiera 2 2 - 1 SK Super Nova SK Super Nova 16 Jun 18:00 AFA Olaine AFA Olaine 3 - 3 Ogre United Ogre United -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Apr 12:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 1 - 1 Ventspils VEN 6 Apr 16:00 Valmiera 2 Valmiera 2 1 - 1 RFS 2 RFS 2 6 Apr 17:00 SK Super Nova SK Super Nova 5 - 0 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 6 Apr 18:00 Skanstes Skanstes 1 - 1 Marupe Marupe 7 Apr 11:00 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 2 - 1 AFA Olaine AFA Olaine 7 Apr 14:00 Riga FC 2 Riga FC 2 0 - 0 Ogre United Ogre United 7 Apr 16:00 JDFS Alberts JDFS Alberts 3 - 0 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 30 Aug 17:00 JDFS Alberts JDFS Alberts - Riga FC 2 Riga FC 2 31 Aug 13:00 SK Super Nova SK Super Nova - Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 31 Aug 14:00 Ogre United Ogre United - RFS RFS 31 Aug 15:00 Marupe Marupe - FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 31 Aug 16:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS - Ventspils VEN 1 Sep 13:00 AFA Olaine AFA Olaine - Valmiera 2 Valmiera 2 1 Sep 18:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA - Skanstes Skanstes -
26
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Nov 12:00 AFA Olaine AFA Olaine - JDFS Alberts JDFS Alberts 10 Nov 12:00 Ventspils VEN - RFS RFS 10 Nov 12:00 Riga FC 2 Riga FC 2 - Marupe Marupe 10 Nov 12:00 Skanstes Skanstes - FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 10 Nov 12:00 SK Super Nova SK Super Nova - Ogre United Ogre United 10 Nov 12:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS - Rēzeknes FA Rēzeknes FA 10 Nov 12:00 Valmiera 2 Valmiera 2 - Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Apr 13:00 Valmiera 2 Valmiera 2 3 - 1 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 13 Apr 17:00 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 0 - 2 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 13 Apr 18:00 Riga FC 2 Riga FC 2 0 - 1 SK Super Nova SK Super Nova 14 Apr 12:00 Marupe Marupe 0 - 1 JDFS Alberts JDFS Alberts 14 Apr 14:00 Ogre United Ogre United 1 - 1 Skanstes Skanstes 14 Apr 16:00 AFA Olaine AFA Olaine 1 - 3 RFS 2 RFS 2 15 Apr 16:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 2 - 2 Ventspils VEN -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Jun 18:00 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 1 - 2 RFS RFS 29 Jun 14:00 Ogre United Ogre United 2 - 2 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 29 Jun 16:00 SK Super Nova SK Super Nova 4 - 1 AFA Olaine AFA Olaine 29 Jun 18:00 Skanstes Skanstes 3 - 0 Ventspils VEN 30 Jun 16:00 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 1 - 1 Marupe Marupe 30 Jun 16:00 Riga FC 2 Riga FC 2 2 - 1 Valmiera 2 Valmiera 2 30 Jun 18:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 1 - 4 JDFS Alberts JDFS Alberts -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Sep 12:00 Valmiera 2 Valmiera 2 - FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS 14 Sep 13:00 AFA Olaine AFA Olaine - Rēzeknes FA Rēzeknes FA 14 Sep 15:00 JDFS Alberts JDFS Alberts - Skanstes Skanstes 14 Sep 15:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS - Ogre United Ogre United 15 Sep 15:00 Ventspils VEN - Marupe Marupe 15 Sep 17:00 RFS RFS - SK Super Nova SK Super Nova 16 Sep 18:30 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon - Riga FC 2 Riga FC 2 -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Jul 18:00 Skanstes Skanstes 1 - 0 Valmiera 2 Valmiera 2 5 Jul 19:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 0 - 2 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 6 Jul 12:00 AFA Olaine AFA Olaine 1 - 4 Riga FC 2 Riga FC 2 6 Jul 14:00 Ventspils VEN 0 - 2 JDFS Alberts JDFS Alberts 6 Jul 16:00 RFS RFS 4 - 0 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 6 Jul 18:00 Marupe Marupe 3 - 2 Ogre United Ogre United 7 Jul 13:00 SK Super Nova SK Super Nova 2 - 3 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Apr 18:00 FK Tukums 2000 TSS FK Tukums 2000 TSS 2 - 0 AFA Olaine AFA Olaine 20 Apr 11:00 Ogre United Ogre United 0 - 3 JDFS Alberts JDFS Alberts 20 Apr 14:00 Riga FC 2 Riga FC 2 6 - 0 Rēzeknes FA Rēzeknes FA 20 Apr 15:00 Saldus SS/Leevon Saldus SS/Leevon 4 - 2 Marupe Marupe 20 Apr 18:00 Skanstes Skanstes 0 - 0 SK Super Nova SK Super Nova 21 Apr 16:30 Ventspils VEN 0 - 3 Valmiera 2 Valmiera 2 21 Apr 17:00 RFS 2 RFS 2 7 - 0 FK Smiltene/BJSS FK Smiltene/BJSS