Denmark - DBU Jylland Serie 3 Pulje 26 Autumn - 2020
-
10
-
Date Time Team Result Team 3 Oct 13:30 Gudumholm IF GDIF 2 - 1 Storvorde/Sejlflod B I SVS 3 Oct 14:00 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 1 - 4 Svenstrup-Godthåb IF StGbIF 4 Oct 13:00 Aalborgstudenternes IF AGIF 4 - 1 Nordens Paris FC NPFC 8 Oct 19:30 Svenstrup-Godthåb IF StGbIF 5 - 3 Gudumholm IF GDIF -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Sep 12:30 Svenstrup-Godthåb IF StGbIF 4 - 1 Storvorde/Sejlflod B I SVS 26 Sep 15:00 Aalborg Chang II AGCII 5 - 2 Gudumholm IF GDIF 3 Oct 13:30 B52/Aalborg I B52AbIII 3 - 1 Aalborg Chang II AGCII 13 Oct 17:00 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 0 - 3 Aalborgstudenternes IF AGIF -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Aug 19:15 Svenstrup-Godthåb IF StGbIF 1 - 2 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 22 Aug 13:30 B52/Aalborg I B52AbIII 5 - 1 Storvorde/Sejlflod B I SVS 22 Aug 13:30 Gudumholm IF GDIF 3 - 2 Svenstrup-Godthåb IF StGbIF 8 Oct 19:00 Aalborgstudenternes IF AGIF 5 - 1 Nordens Paris FC NPFC -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 29 Aug 15:00 Aalborg Chang II AGCII 1 - 1 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 3 Sep 18:30 Svenstrup-Godthåb IF StGbIF 2 - 1 B52/Aalborg I B52AbIII 5 Sep 11:00 Nordens Paris FC NPFC 1 - 4 Aalborg Chang II AGCII 9 Sep 19:00 Gudumholm IF GDIF 1 - 1 B52/Aalborg I B52AbIII -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 22 Aug 16:00 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 0 - 3 Nordens Paris FC NPFC 27 Aug 18:30 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 3 - 2 B52/Aalborg I B52AbIII 30 Aug 18:00 Nordens Paris FC NPFC 1 - 5 Svenstrup-Godthåb IF StGbIF 2 Sep 19:00 Storvorde/Sejlflod B I SVS 2 - 2 Aalborgstudenternes IF AGIF -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Oct 11:00 Nordens Paris FC NPFC 2 - 1 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 11 Oct 13:00 Aalborg Chang II AGCII 2 - 4 Aalborgstudenternes IF AGIF 12 Oct 19:00 Storvorde/Sejlflod B I SVS 0 - 6 B52/Aalborg I B52AbIII 17 Oct 12:00 Svenstrup-Godthåb IF StGbIF 1 - 0 Nordens Paris FC NPFC -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Oct 13:00 Aalborg Chang II AGCII 5 - 1 Nordens Paris FC NPFC 24 Oct 13:00 Storvorde/Sejlflod B I SVS 3 - 0 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 24 Oct 13:30 Gudumholm IF GDIF 5 - 3 Aalborgstudenternes IF AGIF -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 Sep 18:15 B52/Aalborg I B52AbIII 2 - 2 Aalborgstudenternes IF AGIF 12 Sep 13:30 Gudumholm IF GDIF 2 - 1 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 15 Sep 18:00 B52/Aalborg I B52AbIII 1 - 3 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 17 Sep 18:30 Gudumholm IF GDIF 5 - 1 Nordens Paris FC NPFC -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 Oct 13:00 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 0 - 5 Aalborg Chang II AGCII 17 Oct 13:30 B52/Aalborg I B52AbIII 0 - 2 Gudumholm IF GDIF 18 Oct 14:00 Aalborgstudenternes IF AGIF 3 - 1 Storvorde/Sejlflod B I SVS 22 Oct 19:00 Aalborgstudenternes IF AGIF 1 - 2 Aalborg Chang II AGCII -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Sep 14:00 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 3 - 3 Storvorde/Sejlflod B I SVS 6 Sep 13:00 Aalborgstudenternes IF AGIF 2 - 3 Gudumholm IF GDIF 11 Sep 19:00 Storvorde/Sejlflod B I SVS 3 - 0 Nordens Paris FC NPFC -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Sep 15:00 Storvorde/Sejlflod B I SVS 2 - 4 Aalborg Chang II AGCII 27 Sep 11:00 Nordens Paris FC NPFC 0 - 0 B52/Aalborg I B52AbIII 27 Sep 11:00 Aalborg Freja II AlbrgFrj1 0 - 1 Aalborgstudenternes IF AGIF -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Aug 19:00 Storvorde/Sejlflod B I SVS 5 - 3 Svenstrup-Godthåb IF StGbIF 14 Aug 18:30 B52/Aalborg I B52AbIII 2 - 1 Nordens Paris FC NPFC 19 Aug 18:30 Aalborg Chang II AGCII 0 - 3 B52/Aalborg I B52AbIII 19 Aug 19:00 Storvorde/Sejlflod B I SVS 0 - 1 Gudumholm IF GDIF -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 8 Aug 13:00 Aalborg Chang II AGCII 5 - 2 Storvorde/Sejlflod B I SVS 13 Aug 18:30 Gudumholm IF GDIF 1 - 4 Aalborg Chang II AGCII 21 Sep 19:00 Nordens Paris FC NPFC 0 - 3 Gudumholm IF GDIF 29 Sep 19:30 Svenstrup-Godthåb IF StGbIF 1 - 0 Aalborgstudenternes IF AGIF