Argentina - Primera C - Clausura - 2024
-
18
-
Date Time Team Result Team 23 Nov 21:00 Berazategui BER - Victoriano Arenas VAR 23 Nov 21:00 Luján LUJ - Central Ballester BAL 23 Nov 21:00 Deportivo Paraguayo PAR - Atlas ATL 23 Nov 21:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Puerto Nuevo PNU 23 Nov 21:00 El Porvenir POR - Claypole CLA 23 Nov 21:00 General Lamadrid LAM - Lugano LUG 23 Nov 21:00 Ituzaingó ITU - Juventud Unida JUV 23 Nov 21:00 Justo José Urquiza JJU - Deportivo Español ESP 23 Nov 21:00 Club Mercedes CME - Central Córdoba CCO 23 Nov 21:00 Real Pilar RPI - Def. de Cambaceres CAM 23 Nov 21:00 Sportivo Barracas SBA - Leandro Nicéforo Alem LNA 23 Nov 21:00 Yupanqui YUP - Centro Español ESP -
23
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Dec 21:00 Argentino de Rosario ARO - Berazategui BER 28 Dec 21:00 Atlas ATL - Luján LUJ 28 Dec 21:00 Central Ballester BAL - Club Mercedes CME 28 Dec 21:00 Claypole CLA - Central Córdoba CCO 28 Dec 21:00 Centro Español ESP - Ituzaingó ITU 28 Dec 21:00 Def. de Cambaceres CAM - Sportivo Barracas SBA 28 Dec 21:00 Deportivo Español ESP - El Porvenir POR 28 Dec 21:00 Deportivo Paraguayo PAR - Justo José Urquiza JJU 28 Dec 21:00 Juventud Unida JUV - Puerto Nuevo PNU 28 Dec 21:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Deportivo Muñíz MUÑ 28 Dec 21:00 Real Pilar RPI - Yupanqui YUP 28 Dec 21:00 Victoriano Arenas VAR - General Lamadrid LAM -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Jul 20:00 Centro Español ESP 2 - 0 Lugano LUG 19 Jul 20:00 Deportivo Español ESP 3 - 2 Puerto Nuevo PNU 20 Jul 18:00 Berazategui BER 1 - 1 Sportivo Barracas SBA 20 Jul 20:00 Argentino de Rosario ARO 3 - 0 Deportivo Muñíz MUÑ 20 Jul 20:00 Def. de Cambaceres CAM 0 - 0 Club Mercedes CME 20 Jul 20:00 Leandro Nicéforo Alem LNA 1 - 1 Claypole CLA 20 Jul 20:00 Real Pilar RPI 0 - 0 General Lamadrid LAM 20 Jul 20:00 Victoriano Arenas VAR 2 - 1 Juventud Unida JUV 20 Jul 20:00 Yupanqui YUP 1 - 2 Luján LUJ 21 Jul 20:00 Atlas ATL 1 - 0 Central Córdoba CCO 21 Jul 20:00 Deportivo Paraguayo PAR 1 - 1 Ituzaingó ITU 21 Jul 20:00 Justo José Urquiza JJU 0 - 0 El Porvenir POR -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Aug 20:00 Argentino de Rosario ARO 0 - 1 Lugano LUG 13 Aug 20:00 Atlas ATL 0 - 3 Claypole CLA 13 Aug 20:00 Berazategui BER 2 - 1 General Lamadrid LAM 13 Aug 20:00 Luján LUJ 0 - 0 El Porvenir POR 13 Aug 20:00 Centro Español ESP 1 - 1 Leandro Nicéforo Alem LNA 13 Aug 20:00 Def. de Cambaceres CAM 0 - 2 Juventud Unida JUV 13 Aug 20:00 Deportivo Español ESP 1 - 1 Central Ballester BAL 13 Aug 20:00 Deportivo Paraguayo PAR 1 - 1 Central Córdoba CCO 13 Aug 20:00 Justo José Urquiza JJU 2 - 1 Club Mercedes CME 13 Aug 20:00 Real Pilar RPI 3 - 0 Puerto Nuevo PNU 13 Aug 20:00 Sportivo Barracas SBA 1 - 1 Ituzaingó ITU 13 Aug 20:00 Yupanqui YUP 0 - 4 Deportivo Muñíz MUÑ -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Oct 22:00 Central Ballester BAL - Deportivo Paraguayo PAR 19 Oct 22:00 Central Córdoba CCO - Luján LUJ 19 Oct 22:00 Claypole CLA - Justo José Urquiza JJU 19 Oct 22:00 Centro Español ESP - Def. de Cambaceres CAM 19 Oct 22:00 Deportivo Español ESP - Atlas ATL 19 Oct 22:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Ituzaingó ITU 19 Oct 22:00 Juventud Unida JUV - Yupanqui YUP 19 Oct 22:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Real Pilar RPI 19 Oct 22:00 Lugano LUG - Berazategui BER 19 Oct 22:00 Club Mercedes CME - El Porvenir POR 19 Oct 22:00 Puerto Nuevo PNU - Sportivo Barracas SBA 19 Oct 22:00 Victoriano Arenas VAR - Argentino de Rosario ARO -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Jul 20:00 Central Córdoba CCO 0 - 0 Def. de Cambaceres CAM 27 Jul 20:00 Deportivo Muñíz MUÑ 1 - 1 Real Pilar RPI 27 Jul 20:00 El Porvenir POR 0 - 1 Yupanqui YUP 27 Jul 20:00 General Lamadrid LAM 3 - 0 Deportivo Paraguayo PAR 27 Jul 20:00 Club Mercedes CME 1 - 1 Argentino de Rosario ARO 27 Jul 20:00 Puerto Nuevo PNU 0 - 0 Atlas ATL 28 Jul 18:05 Luján LUJ 0 - 1 Berazategui BER 28 Jul 20:00 Central Ballester BAL 1 - 2 Leandro Nicéforo Alem LNA 28 Jul 20:00 Claypole CLA 0 - 1 Victoriano Arenas VAR 28 Jul 20:00 Ituzaingó ITU 1 - 0 Justo José Urquiza JJU 28 Jul 20:00 Juventud Unida JUV 1 - 3 Centro Español ESP 28 Jul 20:00 Lugano LUG 1 - 2 Deportivo Español ESP -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 Aug 20:00 Central Ballester BAL 0 - 2 Atlas ATL 17 Aug 20:00 Central Córdoba CCO 1 - 0 Justo José Urquiza JJU 17 Aug 20:00 Claypole CLA 2 - 2 Def. de Cambaceres CAM 17 Aug 20:00 Ituzaingó ITU 0 - 1 Luján LUJ 17 Aug 20:00 Leandro Nicéforo Alem LNA 0 - 1 Deportivo Español ESP 17 Aug 20:00 Lugano LUG 0 - 4 Real Pilar RPI 17 Aug 20:00 Club Mercedes CME 0 - 0 Yupanqui YUP 18 Aug 20:00 Juventud Unida JUV - Argentino de Rosario ARO 18 Aug 20:00 Puerto Nuevo PNU - Deportivo Paraguayo PAR 18 Aug 20:00 Victoriano Arenas VAR - Centro Español ESP 19 Aug 20:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Berazategui BER 19 Aug 20:00 General Lamadrid LAM - Sportivo Barracas SBA -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Oct 22:00 Argentino de Rosario ARO - Centro Español ESP 26 Oct 22:00 Berazategui BER - Juventud Unida JUV 26 Oct 22:00 Luján LUJ - Puerto Nuevo PNU 26 Oct 22:00 Def. de Cambaceres CAM - Deportivo Español ESP 26 Oct 22:00 Deportivo Paraguayo PAR - Leandro Nicéforo Alem LNA 26 Oct 22:00 El Porvenir POR - Central Córdoba CCO 26 Oct 22:00 General Lamadrid LAM - Deportivo Muñíz MUÑ 26 Oct 22:00 Ituzaingó ITU - Club Mercedes CME 26 Oct 22:00 Justo José Urquiza JJU - Central Ballester BAL 26 Oct 22:00 Real Pilar RPI - Victoriano Arenas VAR 26 Oct 22:00 Sportivo Barracas SBA - Lugano LUG 26 Oct 22:00 Yupanqui YUP - Claypole CLA -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 30 Nov 21:00 Argentino de Rosario ARO - Real Pilar RPI 30 Nov 21:00 Atlas ATL - Justo José Urquiza JJU 30 Nov 21:00 Central Ballester BAL - El Porvenir POR 30 Nov 21:00 Claypole CLA - Ituzaingó ITU 30 Nov 21:00 Centro Español ESP - Berazategui BER 30 Nov 21:00 Def. de Cambaceres CAM - Deportivo Paraguayo PAR 30 Nov 21:00 Deportivo Español ESP - Yupanqui YUP 30 Nov 21:00 Juventud Unida JUV - General Lamadrid LAM 30 Nov 21:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Luján LUJ 30 Nov 21:00 Lugano LUG - Deportivo Muñíz MUÑ 30 Nov 21:00 Puerto Nuevo PNU - Club Mercedes CME 30 Nov 21:00 Victoriano Arenas VAR - Sportivo Barracas SBA -
24
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 Jan 21:00 Berazategui BER - Real Pilar RPI 4 Jan 21:00 Central Córdoba CCO - Central Ballester BAL 4 Jan 21:00 Luján LUJ - Def. de Cambaceres CAM 4 Jan 21:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Victoriano Arenas VAR 4 Jan 21:00 El Porvenir POR - Atlas ATL 4 Jan 21:00 General Lamadrid LAM - Centro Español ESP 4 Jan 21:00 Ituzaingó ITU - Deportivo Español ESP 4 Jan 21:00 Lugano LUG - Juventud Unida JUV 4 Jan 21:00 Club Mercedes CME - Leandro Nicéforo Alem LNA 4 Jan 21:00 Puerto Nuevo PNU - Claypole CLA 4 Jan 21:00 Sportivo Barracas SBA - Argentino de Rosario ARO 4 Jan 21:00 Yupanqui YUP - Deportivo Paraguayo PAR -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Sep 22:00 Argentino de Rosario ARO - Claypole CLA 28 Sep 22:00 Atlas ATL - Leandro Nicéforo Alem LNA 28 Sep 22:00 Berazategui BER - Club Mercedes CME 28 Sep 22:00 Luján LUJ - General Lamadrid LAM 28 Sep 22:00 Def. de Cambaceres CAM - Central Ballester BAL 28 Sep 22:00 Deportivo Paraguayo PAR - Lugano LUG 28 Sep 22:00 Deportivo Español ESP - Victoriano Arenas VAR 28 Sep 22:00 El Porvenir POR - Ituzaingó ITU 28 Sep 22:00 Justo José Urquiza JJU - Puerto Nuevo PNU 28 Sep 22:00 Real Pilar RPI - Juventud Unida JUV 28 Sep 22:00 Sportivo Barracas SBA - Deportivo Muñíz MUÑ 28 Sep 22:00 Yupanqui YUP - Central Córdoba CCO -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Nov 21:00 Atlas ATL - Def. de Cambaceres CAM 2 Nov 21:00 Central Ballester BAL - Yupanqui YUP 2 Nov 21:00 Central Córdoba CCO - Ituzaingó ITU 2 Nov 21:00 Claypole CLA - Berazategui BER 2 Nov 21:00 Centro Español ESP - Real Pilar RPI 2 Nov 21:00 Deportivo Español ESP - Argentino de Rosario ARO 2 Nov 21:00 Juventud Unida JUV - Sportivo Barracas SBA 2 Nov 21:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Justo José Urquiza JJU 2 Nov 21:00 Lugano LUG - Luján LUJ 2 Nov 21:00 Club Mercedes CME - General Lamadrid LAM 2 Nov 21:00 Puerto Nuevo PNU - El Porvenir POR 2 Nov 21:00 Victoriano Arenas VAR - Deportivo Paraguayo PAR -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Dec 21:00 Berazategui BER - Deportivo Español ESP 7 Dec 21:00 Central Córdoba CCO - Puerto Nuevo PNU 7 Dec 21:00 Luján LUJ - Victoriano Arenas VAR 7 Dec 21:00 Deportivo Paraguayo PAR - Argentino de Rosario ARO 7 Dec 21:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Juventud Unida JUV 7 Dec 21:00 El Porvenir POR - Leandro Nicéforo Alem LNA 7 Dec 21:00 General Lamadrid LAM - Claypole CLA 7 Dec 21:00 Ituzaingó ITU - Central Ballester BAL 7 Dec 21:00 Justo José Urquiza JJU - Def. de Cambaceres CAM 7 Dec 21:00 Club Mercedes CME - Lugano LUG 7 Dec 21:00 Sportivo Barracas SBA - Centro Español ESP 7 Dec 21:00 Yupanqui YUP - Atlas ATL -
25
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 Jan 21:00 Argentino de Rosario ARO - Luján LUJ 11 Jan 21:00 Atlas ATL - Ituzaingó ITU 11 Jan 21:00 Central Ballester BAL - Puerto Nuevo PNU 11 Jan 21:00 Claypole CLA - Lugano LUG 11 Jan 21:00 Centro Español ESP - Deportivo Muñíz MUÑ 11 Jan 21:00 Def. de Cambaceres CAM - El Porvenir POR 11 Jan 21:00 Deportivo Paraguayo PAR - Berazategui BER 11 Jan 21:00 Deportivo Español ESP - General Lamadrid LAM 11 Jan 21:00 Justo José Urquiza JJU - Yupanqui YUP 11 Jan 21:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Central Córdoba CCO 11 Jan 21:00 Real Pilar RPI - Sportivo Barracas SBA 11 Jan 21:00 Victoriano Arenas VAR - Club Mercedes CME -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Jul 20:00 Central Córdoba CCO 0 - 0 Def. de Cambaceres CAM 2 Aug 20:00 Centro Español ESP 1 - 0 Claypole CLA 3 Aug 20:00 Argentino de Rosario ARO 1 - 1 Central Córdoba CCO 3 Aug 20:00 Def. de Cambaceres CAM 3 - 2 Puerto Nuevo PNU 3 Aug 20:00 Deportivo Español ESP 1 - 1 Juventud Unida JUV 3 Aug 20:00 Justo José Urquiza JJU 0 - 0 General Lamadrid LAM 3 Aug 20:00 Real Pilar RPI 1 - 0 Club Mercedes CME 3 Aug 20:00 Victoriano Arenas VAR 1 - 1 Central Ballester BAL 4 Aug 20:00 Berazategui BER 2 - 1 El Porvenir POR 4 Aug 20:00 Sportivo Barracas SBA 1 - 2 Luján LUJ 4 Aug 20:00 Yupanqui YUP 3 - 4 Ituzaingó ITU 5 Aug 20:00 Atlas ATL 1 - 1 Lugano LUG 5 Aug 20:00 Deportivo Paraguayo PAR 0 - 2 Deportivo Muñíz MUÑ -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Jul 20:00 Real Pilar RPI 1 - 0 El Porvenir POR 6 Jul 20:00 Argentino de Rosario ARO 0 - 1 Ituzaingó ITU 6 Jul 20:00 Leandro Nicéforo Alem LNA 2 - 0 Lugano LUG 6 Jul 20:00 Victoriano Arenas VAR 1 - 0 Puerto Nuevo PNU 6 Jul 20:00 Justo José Urquiza JJU 1 - 0 Sportivo Barracas SBA 7 Jul 18:00 Yupanqui YUP 0 - 1 Berazategui BER 7 Jul 20:00 Def. de Cambaceres CAM 1 - 0 General Lamadrid LAM 7 Jul 20:00 Central Ballester BAL 2 - 1 Juventud Unida JUV 7 Jul 20:00 Deportivo Español ESP 1 - 0 Club Mercedes CME 8 Jul 20:00 Centro Español ESP 0 - 0 Central Córdoba CCO 8 Jul 20:00 Deportivo Paraguayo PAR 0 - 2 Luján LUJ 8 Jul 20:00 Atlas ATL 4 - 2 Deportivo Muñíz MUÑ -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 31 Aug 22:00 Argentino de Rosario ARO - Central Córdoba CCO 31 Aug 22:00 Atlas ATL - Lugano LUG 31 Aug 22:00 Berazategui BER - El Porvenir POR 31 Aug 22:00 Centro Español ESP - Claypole CLA 31 Aug 22:00 Def. de Cambaceres CAM - Puerto Nuevo PNU 31 Aug 22:00 Deportivo Paraguayo PAR - Deportivo Muñíz MUÑ 31 Aug 22:00 Deportivo Español ESP - Juventud Unida JUV 31 Aug 22:00 Justo José Urquiza JJU - General Lamadrid LAM 31 Aug 22:00 Real Pilar RPI - Club Mercedes CME 31 Aug 22:00 Sportivo Barracas SBA - Luján LUJ 31 Aug 22:00 Victoriano Arenas VAR - Central Ballester BAL 31 Aug 22:00 Yupanqui YUP - Ituzaingó ITU -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Oct 22:00 Central Ballester BAL - Argentino de Rosario ARO 5 Oct 22:00 Central Córdoba CCO - Berazategui BER 5 Oct 22:00 Claypole CLA - Real Pilar RPI 5 Oct 22:00 Centro Español ESP - Deportivo Español ESP 5 Oct 22:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Luján LUJ 5 Oct 22:00 General Lamadrid LAM - El Porvenir POR 5 Oct 22:00 Juventud Unida JUV - Deportivo Paraguayo PAR 5 Oct 22:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Def. de Cambaceres CAM 5 Oct 22:00 Lugano LUG - Justo José Urquiza JJU 5 Oct 22:00 Club Mercedes CME - Sportivo Barracas SBA 5 Oct 22:00 Puerto Nuevo PNU - Yupanqui YUP 5 Oct 22:00 Victoriano Arenas VAR - Atlas ATL -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Nov 21:00 Argentino de Rosario ARO - Atlas ATL 9 Nov 21:00 Berazategui BER - Central Ballester BAL 9 Nov 21:00 Luján LUJ - Juventud Unida JUV 9 Nov 21:00 Deportivo Paraguayo PAR - Centro Español ESP 9 Nov 21:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Club Mercedes CME 9 Nov 21:00 El Porvenir POR - Lugano LUG 9 Nov 21:00 General Lamadrid LAM - Central Córdoba CCO 9 Nov 21:00 Ituzaingó ITU - Puerto Nuevo PNU 9 Nov 21:00 Justo José Urquiza JJU - Victoriano Arenas VAR 9 Nov 21:00 Real Pilar RPI - Deportivo Español ESP 9 Nov 21:00 Sportivo Barracas SBA - Claypole CLA 9 Nov 21:00 Yupanqui YUP - Leandro Nicéforo Alem LNA -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Dec 21:00 Argentino de Rosario ARO - Justo José Urquiza JJU 14 Dec 21:00 Atlas ATL - Berazategui BER 14 Dec 21:00 Central Ballester BAL - General Lamadrid LAM 14 Dec 21:00 Claypole CLA - Deportivo Muñíz MUÑ 14 Dec 21:00 Centro Español ESP - Luján LUJ 14 Dec 21:00 Def. de Cambaceres CAM - Yupanqui YUP 14 Dec 21:00 Deportivo Español ESP - Sportivo Barracas SBA 14 Dec 21:00 Juventud Unida JUV - Club Mercedes CME 14 Dec 21:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Ituzaingó ITU 14 Dec 21:00 Lugano LUG - Central Córdoba CCO 14 Dec 21:00 Real Pilar RPI - Deportivo Paraguayo PAR 14 Dec 21:00 Victoriano Arenas VAR - El Porvenir POR -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Jul 20:00 Central Córdoba CCO 2 - 1 Deportivo Español ESP 13 Jul 20:00 Luján LUJ 1 - 3 Justo José Urquiza JJU 13 Jul 20:00 Ituzaingó ITU 0 - 0 Real Pilar RPI 13 Jul 20:00 Lugano LUG 0 - 0 Victoriano Arenas VAR 13 Jul 20:00 Puerto Nuevo PNU 1 - 0 Centro Español ESP 14 Jul 18:00 El Porvenir POR 2 - 0 Deportivo Paraguayo PAR 14 Jul 20:00 Claypole CLA 0 - 0 Central Ballester BAL 14 Jul 20:00 Deportivo Muñíz MUÑ 2 - 0 Def. de Cambaceres CAM 14 Jul 20:00 General Lamadrid LAM 2 - 1 Argentino de Rosario ARO 14 Jul 20:00 Juventud Unida JUV 2 - 2 Leandro Nicéforo Alem LNA 14 Jul 20:00 Club Mercedes CME 1 - 0 Atlas ATL 15 Jul 20:00 Sportivo Barracas SBA 2 - 0 Yupanqui YUP -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Aug 20:00 Central Córdoba CCO 1 - 1 Real Pilar RPI 9 Aug 20:00 Claypole CLA 0 - 2 Deportivo Español ESP 9 Aug 20:00 Deportivo Muñíz MUÑ 1 - 0 Justo José Urquiza JJU 9 Aug 20:00 El Porvenir POR 1 - 0 Sportivo Barracas SBA 9 Aug 20:00 General Lamadrid LAM 2 - 1 Yupanqui YUP 9 Aug 20:00 Juventud Unida JUV 0 - 2 Atlas ATL 9 Aug 20:00 Lugano LUG 1 - 1 Def. de Cambaceres CAM 10 Aug 00:00 Ituzaingó ITU 1 - 1 Berazategui BER 10 Aug 18:00 Leandro Nicéforo Alem LNA 3 - 0 Victoriano Arenas VAR 10 Aug 20:00 Central Ballester BAL 1 - 0 Centro Español ESP 10 Aug 20:00 Club Mercedes CME 2 - 1 Deportivo Paraguayo PAR 10 Aug 20:00 Puerto Nuevo PNU 2 - 1 Argentino de Rosario ARO -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Oct 22:00 Argentino de Rosario ARO - Leandro Nicéforo Alem LNA 12 Oct 22:00 Atlas ATL - Centro Español ESP 12 Oct 22:00 Berazategui BER - Puerto Nuevo PNU 12 Oct 22:00 Luján LUJ - Club Mercedes CME 12 Oct 22:00 Def. de Cambaceres CAM - Victoriano Arenas VAR 12 Oct 22:00 Deportivo Paraguayo PAR - Claypole CLA 12 Oct 22:00 El Porvenir POR - Deportivo Muñíz MUÑ 12 Oct 22:00 Ituzaingó ITU - General Lamadrid LAM 12 Oct 22:00 Justo José Urquiza JJU - Juventud Unida JUV 12 Oct 22:00 Real Pilar RPI - Central Ballester BAL 12 Oct 22:00 Sportivo Barracas SBA - Central Córdoba CCO 12 Oct 22:00 Yupanqui YUP - Lugano LUG -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Nov 21:00 Atlas ATL - Real Pilar RPI 16 Nov 21:00 Central Ballester BAL - Sportivo Barracas SBA 16 Nov 21:00 Central Córdoba CCO - Deportivo Muñíz MUÑ 16 Nov 21:00 Claypole CLA - Luján LUJ 16 Nov 21:00 Centro Español ESP - Justo José Urquiza JJU 16 Nov 21:00 Def. de Cambaceres CAM - Argentino de Rosario ARO 16 Nov 21:00 Deportivo Español ESP - Deportivo Paraguayo PAR 16 Nov 21:00 Juventud Unida JUV - El Porvenir POR 16 Nov 21:00 Leandro Nicéforo Alem LNA - Berazategui BER 16 Nov 21:00 Lugano LUG - Ituzaingó ITU 16 Nov 21:00 Puerto Nuevo PNU - General Lamadrid LAM 16 Nov 21:00 Victoriano Arenas VAR - Yupanqui YUP -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Dec 21:00 Berazategui BER - Def. de Cambaceres CAM 21 Dec 21:00 Central Córdoba CCO - Juventud Unida JUV 21 Dec 21:00 Luján LUJ - Deportivo Español ESP 21 Dec 21:00 Deportivo Muñíz MUÑ - Central Ballester BAL 21 Dec 21:00 El Porvenir POR - Centro Español ESP 21 Dec 21:00 General Lamadrid LAM - Leandro Nicéforo Alem LNA 21 Dec 21:00 Ituzaingó ITU - Victoriano Arenas VAR 21 Dec 21:00 Justo José Urquiza JJU - Real Pilar RPI 21 Dec 21:00 Club Mercedes CME - Claypole CLA 21 Dec 21:00 Puerto Nuevo PNU - Lugano LUG 21 Dec 21:00 Sportivo Barracas SBA - Atlas ATL 21 Dec 21:00 Yupanqui YUP - Argentino de Rosario ARO