Czech Republic - Fortuna národní liga - 2024/2025
-
10
-
Date Time Team Result Team 21 Sep 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - SK Lisen Lis 21 Sep 17:00 MFK Chrudim Chrd - Taborsko TABOR 21 Sep 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih - FC Graffin Vlasim GRAFF 21 Sep 17:00 SFC Opava OPV - 1.SK Prostejov SKP 21 Sep 17:00 Ostrava B Ostrava B - Zlin ZLIN 21 Sep 17:00 Slavia Praha B Slavia Praha B - FK Viktoria Zizkov ZIZK 21 Sep 17:00 Sparta Praha B SpPrII - FK Vyskov Vysk 21 Sep 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - Sigma Olomouc II SigOlmII -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 31 Jul 17:00 SK Lisen Lis 0 - 4 Slavia Praha B Slavia Praha B 31 Jul 17:00 FK Vyskov Vysk 1 - 1 FC Graffin Vlasim GRAFF 31 Jul 17:30 1.SK Prostejov SKP 0 - 2 Zlin ZLIN 31 Jul 18:00 MFK Chrudim Chrd 1 - 0 FC Zbrojovka Brno BRN 31 Jul 18:00 Sigma Olomouc II SigOlmII 1 - 1 FK Viktoria Zizkov ZIZK 31 Jul 18:00 Sparta Praha B SpPrII 4 - 0 FC Vysocina Jihlava VysJih 31 Jul 18:00 Taborsko TABOR 1 - 2 Ostrava B Ostrava B 31 Jul 18:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV 3 - 1 SFC Opava OPV -
24
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Apr 17:00 SK Lisen Lis - FC Zbrojovka Brno BRN 19 Apr 17:00 1.SK Prostejov SKP - SFC Opava OPV 19 Apr 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII - SK Slovan Varnsdorf SLOV 19 Apr 17:00 Taborsko TABOR - MFK Chrudim Chrd 19 Apr 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - FC Vysocina Jihlava VysJih 19 Apr 17:00 FK Vyskov Vysk - Sparta Praha B SpPrII 19 Apr 17:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK - Slavia Praha B Slavia Praha B 19 Apr 17:00 Zlin ZLIN - Ostrava B Ostrava B -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 1 Mar 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - MFK Chrudim Chrd 1 Mar 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih - Sparta Praha B SpPrII 1 Mar 17:00 SFC Opava OPV - SK Slovan Varnsdorf SLOV 1 Mar 17:00 Ostrava B Ostrava B - Taborsko TABOR 1 Mar 17:00 Slavia Praha B Slavia Praha B - SK Lisen Lis 1 Mar 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - FK Vyskov Vysk 1 Mar 17:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK - Sigma Olomouc II SigOlmII 1 Mar 17:00 Zlin ZLIN - 1.SK Prostejov SKP -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 8 Mar 17:00 MFK Chrudim Chrd - Slavia Praha B Slavia Praha B 8 Mar 17:00 SK Lisen Lis - FC Graffin Vlasim GRAFF 8 Mar 17:00 1.SK Prostejov SKP - FK Viktoria Zizkov ZIZK 8 Mar 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII - Zlin ZLIN 8 Mar 17:00 Sparta Praha B SpPrII - SFC Opava OPV 8 Mar 17:00 Taborsko TABOR - FC Vysocina Jihlava VysJih 8 Mar 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - FC Zbrojovka Brno BRN 8 Mar 17:00 FK Vyskov Vysk - Ostrava B Ostrava B -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Sep 17:00 SK Lisen Lis - MFK Chrudim Chrd 28 Sep 17:00 1.SK Prostejov SKP - SK Slovan Varnsdorf SLOV 28 Sep 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII - FC Zbrojovka Brno BRN 28 Sep 17:00 Slavia Praha B Slavia Praha B - FC Vysocina Jihlava VysJih 28 Sep 17:00 Taborsko TABOR - FK Vyskov Vysk 28 Sep 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - Ostrava B Ostrava B 28 Sep 17:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK - SFC Opava OPV 28 Sep 17:00 Zlin ZLIN - Sparta Praha B SpPrII -
25
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Apr 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - Sigma Olomouc II SigOlmII 26 Apr 17:00 MFK Chrudim Chrd - SK Lisen Lis 26 Apr 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih - Slavia Praha B Slavia Praha B 26 Apr 17:00 SFC Opava OPV - FK Viktoria Zizkov ZIZK 26 Apr 17:00 Ostrava B Ostrava B - FC Graffin Vlasim GRAFF 26 Apr 17:00 Sparta Praha B SpPrII - Zlin ZLIN 26 Apr 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - 1.SK Prostejov SKP 26 Apr 17:00 FK Vyskov Vysk - Taborsko TABOR -
26
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 May 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih - Ostrava B Ostrava B 3 May 17:00 SK Lisen Lis - Taborsko TABOR 3 May 17:00 1.SK Prostejov SKP - Sparta Praha B SpPrII 3 May 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII - FK Vyskov Vysk 3 May 17:00 Slavia Praha B Slavia Praha B - SFC Opava OPV 3 May 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - FC Zbrojovka Brno BRN 3 May 17:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK - MFK Chrudim Chrd 3 May 17:00 Zlin ZLIN - SK Slovan Varnsdorf SLOV -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 15 Mar 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - Taborsko TABOR 15 Mar 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih - Sigma Olomouc II SigOlmII 15 Mar 17:00 SFC Opava OPV - SK Lisen Lis 15 Mar 17:00 Ostrava B Ostrava B - MFK Chrudim Chrd 15 Mar 17:00 Slavia Praha B Slavia Praha B - FK Vyskov Vysk 15 Mar 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - Sparta Praha B SpPrII 15 Mar 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - 1.SK Prostejov SKP 15 Mar 17:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK - Zlin ZLIN -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 Aug 18:00 FC Zbrojovka Brno BRN 1 - 6 SK Slovan Varnsdorf SLOV 4 Aug 10:15 Ostrava B Ostrava B 1 - 3 FK Vyskov Vysk 4 Aug 10:15 Slavia Praha B Slavia Praha B 0 - 1 MFK Chrudim Chrd 4 Aug 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 3 - 0 1.SK Prostejov SKP 4 Aug 16:00 SFC Opava OPV 4 - 2 Sparta Praha B SpPrII 4 Aug 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 1 - 1 Taborsko TABOR 4 Aug 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 1 - 1 SK Lisen Lis 5 Aug 17:30 Zlin ZLIN 1 - 0 Sigma Olomouc II SigOlmII -
27
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 May 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - FK Viktoria Zizkov ZIZK 7 May 17:00 MFK Chrudim Chrd - 1.SK Prostejov SKP 7 May 17:00 SFC Opava OPV - Zlin ZLIN 7 May 17:00 Ostrava B Ostrava B - Slavia Praha B Slavia Praha B 7 May 17:00 Sparta Praha B SpPrII - Sigma Olomouc II SigOlmII 7 May 17:00 Taborsko TABOR - FC Graffin Vlasim GRAFF 7 May 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - FC Vysocina Jihlava VysJih 7 May 17:00 FK Vyskov Vysk - SK Lisen Lis -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Oct 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - FC Graffin Vlasim GRAFF 5 Oct 17:00 MFK Chrudim Chrd - FK Viktoria Zizkov ZIZK 5 Oct 17:00 SFC Opava OPV - Slavia Praha B Slavia Praha B 5 Oct 17:00 Ostrava B Ostrava B - FC Vysocina Jihlava VysJih 5 Oct 17:00 Sparta Praha B SpPrII - 1.SK Prostejov SKP 5 Oct 17:00 Taborsko TABOR - SK Lisen Lis 5 Oct 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - Zlin ZLIN 5 Oct 17:00 FK Vyskov Vysk - Sigma Olomouc II SigOlmII -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Aug 18:00 1.SK Prostejov SKP 1 - 1 FC Graffin Vlasim GRAFF 9 Aug 18:00 Zlin ZLIN 1 - 0 FK Viktoria Zizkov ZIZK 10 Aug 10:15 MFK Chrudim Chrd 6 - 1 Ostrava B Ostrava B 10 Aug 15:00 Taborsko TABOR 0 - 1 FC Zbrojovka Brno BRN 10 Aug 17:00 SK Lisen Lis 0 - 1 SFC Opava OPV 11 Aug 10:15 Sigma Olomouc II SigOlmII 3 - 1 FC Vysocina Jihlava VysJih 11 Aug 10:30 Sparta Praha B SpPrII 1 - 1 SK Slovan Varnsdorf SLOV 12 Aug 17:30 FK Vyskov Vysk 1 - 0 Slavia Praha B Slavia Praha B -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Aug 18:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 2 - 2 SK Lisen Lis 16 Aug 18:00 SFC Opava OPV 1 - 0 FK Vyskov Vysk 16 Aug 18:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 1 - 3 Zlin ZLIN 18 Aug 10:15 Ostrava B Ostrava B - 1.SK Prostejov SKP 18 Aug 10:15 Slavia Praha B Slavia Praha B - Sigma Olomouc II SigOlmII 18 Aug 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK - Taborsko TABOR 18 Aug 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - MFK Chrudim Chrd 18 Aug 18:00 FC Zbrojovka Brno BRN - Sparta Praha B SpPrII -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 29 Mar 17:00 MFK Chrudim Chrd - SK Slovan Varnsdorf SLOV 29 Mar 17:00 SK Lisen Lis - FC Vysocina Jihlava VysJih 29 Mar 17:00 1.SK Prostejov SKP - Ostrava B Ostrava B 29 Mar 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII - Slavia Praha B Slavia Praha B 29 Mar 17:00 Sparta Praha B SpPrII - FC Zbrojovka Brno BRN 29 Mar 17:00 Taborsko TABOR - FK Viktoria Zizkov ZIZK 29 Mar 17:00 FK Vyskov Vysk - SFC Opava OPV 29 Mar 17:00 Zlin ZLIN - FC Graffin Vlasim GRAFF -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Oct 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih - SK Slovan Varnsdorf SLOV 19 Oct 17:00 SK Lisen Lis - FK Vyskov Vysk 19 Oct 17:00 1.SK Prostejov SKP - MFK Chrudim Chrd 19 Oct 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII - Sparta Praha B SpPrII 19 Oct 17:00 Slavia Praha B Slavia Praha B - Ostrava B Ostrava B 19 Oct 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - Taborsko TABOR 19 Oct 17:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK - FC Zbrojovka Brno BRN 19 Oct 17:00 Zlin ZLIN - SFC Opava OPV -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Oct 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - Slavia Praha B Slavia Praha B 26 Oct 17:00 MFK Chrudim Chrd - FC Vysocina Jihlava VysJih 26 Oct 17:00 SK Lisen Lis - 1.SK Prostejov SKP 26 Oct 17:00 SFC Opava OPV - Ostrava B Ostrava B 26 Oct 17:00 Sparta Praha B SpPrII - FK Viktoria Zizkov ZIZK 26 Oct 17:00 Taborsko TABOR - Sigma Olomouc II SigOlmII 26 Oct 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - FC Graffin Vlasim GRAFF 26 Oct 17:00 FK Vyskov Vysk - Zlin ZLIN -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 23 Aug 18:00 1.SK Prostejov SKP - FC Vysocina Jihlava VysJih 23 Aug 18:00 Zlin ZLIN - Slavia Praha B Slavia Praha B 24 Aug 10:15 MFK Chrudim Chrd - Sparta Praha B SpPrII 24 Aug 17:00 SK Lisen Lis - SK Slovan Varnsdorf SLOV 25 Aug 10:15 Sigma Olomouc II SigOlmII - Ostrava B Ostrava B 25 Aug 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK - FC Graffin Vlasim GRAFF 25 Aug 17:00 Taborsko TABOR - SFC Opava OPV 26 Aug 17:30 FK Vyskov Vysk - FC Zbrojovka Brno BRN -
28
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 May 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih - MFK Chrudim Chrd 10 May 17:00 Ostrava B Ostrava B - SFC Opava OPV 10 May 17:00 1.SK Prostejov SKP - SK Lisen Lis 10 May 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII - Taborsko TABOR 10 May 17:00 Slavia Praha B Slavia Praha B - FC Zbrojovka Brno BRN 10 May 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - SK Slovan Varnsdorf SLOV 10 May 17:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK - Sparta Praha B SpPrII 10 May 17:00 Zlin ZLIN - FK Vyskov Vysk -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Apr 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - FK Vyskov Vysk 5 Apr 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih - 1.SK Prostejov SKP 5 Apr 17:00 SFC Opava OPV - Taborsko TABOR 5 Apr 17:00 Ostrava B Ostrava B - Sigma Olomouc II SigOlmII 5 Apr 17:00 Slavia Praha B Slavia Praha B - Zlin ZLIN 5 Apr 17:00 Sparta Praha B SpPrII - MFK Chrudim Chrd 5 Apr 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - SK Lisen Lis 5 Apr 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - FK Viktoria Zizkov ZIZK -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 30 Aug 18:00 FC Vysocina Jihlava VysJih - FK Viktoria Zizkov ZIZK 30 Aug 18:00 SFC Opava OPV - MFK Chrudim Chrd 30 Aug 18:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - Sigma Olomouc II SigOlmII 1 Sep 10:15 Ostrava B Ostrava B - SK Lisen Lis 1 Sep 10:15 Slavia Praha B Slavia Praha B - 1.SK Prostejov SKP 1 Sep 10:30 Sparta Praha B SpPrII - Taborsko TABOR 1 Sep 17:30 SK Slovan Varnsdorf SLOV - FK Vyskov Vysk 1 Sep 18:00 FC Zbrojovka Brno BRN - Zlin ZLIN -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Jul 18:00 SFC Opava OPV 3 - 3 FC Graffin Vlasim GRAFF 20 Jul 10:15 MFK Chrudim Chrd 3 - 0 Sigma Olomouc II SigOlmII 20 Jul 10:15 FK Vyskov Vysk 0 - 0 1.SK Prostejov SKP 20 Jul 16:30 SK Lisen Lis 0 - 0 Zlin ZLIN 20 Jul 17:00 Taborsko TABOR 3 - 1 Slavia Praha B Slavia Praha B 21 Jul 10:30 Sparta Praha B SpPrII 2 - 2 Ostrava B Ostrava B 21 Jul 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV 1 - 1 FK Viktoria Zizkov ZIZK 22 Jul 17:30 FC Vysocina Jihlava VysJih 0 - 2 FC Zbrojovka Brno BRN -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Apr 17:00 MFK Chrudim Chrd - SFC Opava OPV 12 Apr 17:00 SK Lisen Lis - Ostrava B Ostrava B 12 Apr 17:00 1.SK Prostejov SKP - Slavia Praha B Slavia Praha B 12 Apr 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII - FC Graffin Vlasim GRAFF 12 Apr 17:00 Taborsko TABOR - Sparta Praha B SpPrII 12 Apr 17:00 FK Vyskov Vysk - SK Slovan Varnsdorf SLOV 12 Apr 17:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK - FC Vysocina Jihlava VysJih 12 Apr 17:00 Zlin ZLIN - FC Zbrojovka Brno BRN -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Nov 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih - SFC Opava OPV 2 Nov 17:00 Ostrava B Ostrava B - FC Zbrojovka Brno BRN 2 Nov 17:00 1.SK Prostejov SKP - Taborsko TABOR 2 Nov 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII - SK Lisen Lis 2 Nov 17:00 Slavia Praha B Slavia Praha B - SK Slovan Varnsdorf SLOV 2 Nov 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - Sparta Praha B SpPrII 2 Nov 17:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK - FK Vyskov Vysk 2 Nov 17:00 Zlin ZLIN - MFK Chrudim Chrd -
29
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 May 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - Ostrava B Ostrava B 17 May 17:00 MFK Chrudim Chrd - Zlin ZLIN 17 May 17:00 SK Lisen Lis - Sigma Olomouc II SigOlmII 17 May 17:00 SFC Opava OPV - FC Vysocina Jihlava VysJih 17 May 17:00 Sparta Praha B SpPrII - FC Graffin Vlasim GRAFF 17 May 17:00 Taborsko TABOR - 1.SK Prostejov SKP 17 May 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - Slavia Praha B Slavia Praha B 17 May 17:00 FK Vyskov Vysk - FK Viktoria Zizkov ZIZK -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Jul 18:00 FC Vysocina Jihlava VysJih 1 - 1 FK Vyskov Vysk 26 Jul 18:00 SFC Opava OPV 1 - 1 FC Zbrojovka Brno BRN 26 Jul 18:00 FC Graffin Vlasim GRAFF 2 - 0 MFK Chrudim Chrd 26 Jul 18:00 Zlin ZLIN 1 - 0 Taborsko TABOR 27 Jul 10:15 Sigma Olomouc II SigOlmII 0 - 0 1.SK Prostejov SKP 28 Jul 10:15 FK Viktoria Zizkov ZIZK 1 - 4 SK Lisen Lis 28 Jul 10:30 Slavia Praha B Slavia Praha B 2 - 1 Sparta Praha B SpPrII 7 Aug 17:00 Ostrava B Ostrava B 2 - 0 SK Slovan Varnsdorf SLOV -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Nov 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - SFC Opava OPV 9 Nov 17:00 MFK Chrudim Chrd - FC Graffin Vlasim GRAFF 9 Nov 17:00 SK Lisen Lis - FK Viktoria Zizkov ZIZK 9 Nov 17:00 1.SK Prostejov SKP - Sigma Olomouc II SigOlmII 9 Nov 17:00 Sparta Praha B SpPrII - Slavia Praha B Slavia Praha B 9 Nov 17:00 Taborsko TABOR - Zlin ZLIN 9 Nov 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - Ostrava B Ostrava B 9 Nov 17:00 FK Vyskov Vysk - FC Vysocina Jihlava VysJih -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Sep 17:00 SK Lisen Lis - Sparta Praha B SpPrII 14 Sep 17:00 1.SK Prostejov SKP - FC Zbrojovka Brno BRN 14 Sep 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII - SFC Opava OPV 14 Sep 17:00 Taborsko TABOR - SK Slovan Varnsdorf SLOV 14 Sep 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - Slavia Praha B Slavia Praha B 14 Sep 17:00 FK Vyskov Vysk - MFK Chrudim Chrd 14 Sep 17:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK - Ostrava B Ostrava B 14 Sep 17:00 Zlin ZLIN - FC Vysocina Jihlava VysJih -
30
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 May 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - FC Vysocina Jihlava VysJih 24 May 17:00 Ostrava B Ostrava B - Sparta Praha B SpPrII 24 May 17:00 1.SK Prostejov SKP - FK Vyskov Vysk 24 May 17:00 Sigma Olomouc II SigOlmII - MFK Chrudim Chrd 24 May 17:00 Slavia Praha B Slavia Praha B - Taborsko TABOR 24 May 17:00 FC Graffin Vlasim GRAFF - SFC Opava OPV 24 May 17:00 FK Viktoria Zizkov ZIZK - SK Slovan Varnsdorf SLOV 24 May 17:00 Zlin ZLIN - SK Lisen Lis -
23
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Apr 17:00 FC Zbrojovka Brno BRN - 1.SK Prostejov SKP 16 Apr 17:00 MFK Chrudim Chrd - FK Vyskov Vysk 16 Apr 17:00 FC Vysocina Jihlava VysJih - Zlin ZLIN 16 Apr 17:00 SFC Opava OPV - Sigma Olomouc II SigOlmII 16 Apr 17:00 Ostrava B Ostrava B - FK Viktoria Zizkov ZIZK 16 Apr 17:00 Slavia Praha B Slavia Praha B - FC Graffin Vlasim GRAFF 16 Apr 17:00 Sparta Praha B SpPrII - SK Lisen Lis 16 Apr 17:00 SK Slovan Varnsdorf SLOV - Taborsko TABOR