Russian Federation - FNL 2 - Division B - Group 2 - 2024
-
18
-
Date Time Team Result Team 10 Aug 11:00 Spartak Moskva-2 SPA2 0 - 2 FC Vologda VOLOG 10 Aug 13:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 2 - 0 Chertanovo M. CRV 10 Aug 14:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb 1 - 7 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 10 Aug 17:00 Luki-Energiya Luki-Energiya 2 - 0 Yenisey 2 Yenisey 2 11 Aug 12:00 Irkutsk Irkutsk 2 - 1 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 11 Aug 15:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 1 - 3 Torpedo Vladimir TORP 11 Aug 15:00 FC Saturn Ramenskoye SATR 2 - 2 FC Tver FC Tver 11 Aug 15:30 Baltika 2 Baltika 2 2 - 1 Znamya Truda ZNTR -
25
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Sep 16:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP - Chertanovo M. CRV 29 Sep 16:00 Baltika 2 Baltika 2 - Irkutsk Irkutsk 29 Sep 16:00 Luki-Energiya Luki-Energiya - Spartak Moskva-2 SPA2 29 Sep 16:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 - Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 29 Sep 16:00 FC Tver FC Tver - Zvezda St. Peterburg ZSPb 29 Sep 16:00 Torpedo Vladimir TORP - FC Vologda VOLOG 29 Sep 16:00 Yenisey 2 Yenisey 2 - Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 29 Sep 16:00 Znamya Truda ZNTR - FC Saturn Ramenskoye SATR -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Apr 14:00 Luki-Energiya Luki-Energiya 0 - 2 Torpedo Vladimir TORP 20 Apr 14:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb 1 - 1 Chertanovo M. CRV 21 Apr 11:00 Spartak Moskva-2 SPA2 2 - 2 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 21 Apr 13:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 2 - 0 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 21 Apr 13:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 2 - 1 FC Vologda VOLOG 21 Apr 14:00 Znamya Truda ZNTR 2 - 1 FC Tver FC Tver 21 Apr 16:00 Baltika 2 Baltika 2 3 - 0 Yenisey 2 Yenisey 2 10 Jun 12:00 Irkutsk Irkutsk 0 - 4 FC Saturn Ramenskoye SATR -
26
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Oct 16:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP - FC Tver FC Tver 6 Oct 16:00 Chertanovo M. CRV - Torpedo Vladimir TORP 6 Oct 16:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 - Znamya Truda ZNTR 6 Oct 16:00 FC Vologda VOLOG - Yenisey 2 Yenisey 2 6 Oct 16:00 Irkutsk Irkutsk - Luki-Energiya Luki-Energiya 6 Oct 16:00 FC Saturn Ramenskoye SATR - Baltika 2 Baltika 2 6 Oct 16:00 Spartak Moskva-2 SPA2 - Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 6 Oct 16:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 - Zvezda St. Peterburg ZSPb -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Jun 12:00 Irkutsk Irkutsk 2 - 2 Baltika 2 Baltika 2 13 Jun 16:00 Chertanovo M. CRV 1 - 3 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 13 Jun 16:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 2 - 0 Yenisey 2 Yenisey 2 13 Jun 16:30 Zvezda St. Peterburg ZSPb 2 - 4 FC Tver FC Tver 13 Jun 17:00 FC Vologda VOLOG 2 - 0 Torpedo Vladimir TORP 13 Jun 17:00 Spartak Moskva-2 SPA2 1 - 0 Luki-Energiya Luki-Energiya 13 Jun 17:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 1 - 1 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 14 Jun 17:30 FC Saturn Ramenskoye SATR 2 - 0 Znamya Truda ZNTR -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Apr 12:00 Chertanovo M. CRV 2 - 2 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 13 Apr 13:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 1 - 0 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 13 Apr 13:30 Yenisey 2 Yenisey 2 0 - 2 Znamya Truda ZNTR 13 Apr 14:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 4 - 1 Luki-Energiya Luki-Energiya 14 Apr 13:00 FC Tver FC Tver 1 - 1 Irkutsk Irkutsk 14 Apr 14:00 FC Vologda VOLOG 1 - 0 Zvezda St. Peterburg ZSPb 14 Apr 15:00 Torpedo Vladimir TORP 1 - 4 Baltika 2 Baltika 2 15 Apr 16:00 Spartak Moskva-2 SPA2 1 - 0 FC Saturn Ramenskoye SATR -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Apr 14:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 2 - 0 Zvezda St. Peterburg ZSPb 28 Apr 13:00 Chertanovo M. CRV 3 - 0 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 28 Apr 13:00 FC Tver FC Tver 2 - 3 FC Saturn Ramenskoye SATR 28 Apr 14:00 FC Vologda VOLOG 1 - 1 Spartak Moskva-2 SPA2 28 Apr 14:00 Torpedo Vladimir TORP 1 - 2 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 28 Apr 14:00 Yenisey 2 Yenisey 2 0 - 1 Luki-Energiya Luki-Energiya 28 Apr 14:00 Znamya Truda ZNTR 1 - 1 Baltika 2 Baltika 2 28 Apr 16:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 6 - 1 Irkutsk Irkutsk -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 May 14:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb 1 - 3 Torpedo Vladimir TORP 5 May 11:00 Spartak Moskva-2 SPA2 4 - 0 Chertanovo M. CRV 5 May 13:00 FC Saturn Ramenskoye SATR 1 - 0 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 5 May 13:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 1 - 0 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 5 May 14:00 FC Vologda VOLOG 3 - 0 Irkutsk Irkutsk 5 May 14:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 3 - 0 Yenisey 2 Yenisey 2 5 May 15:00 Luki-Energiya Luki-Energiya 1 - 1 Znamya Truda ZNTR 5 May 15:30 Baltika 2 Baltika 2 4 - 1 FC Tver FC Tver -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Jun 10:00 Yenisey 2 Yenisey 2 1 - 1 FC Vologda VOLOG 19 Jun 14:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 1 - 1 Spartak Moskva-2 SPA2 19 Jun 15:00 Baltika 2 Baltika 2 2 - 1 FC Saturn Ramenskoye SATR 19 Jun 16:30 Zvezda St. Peterburg ZSPb 1 - 4 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 19 Jun 17:00 FC Tver FC Tver 3 - 1 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 19 Jun 17:00 Torpedo Vladimir TORP 1 - 2 Chertanovo M. CRV 19 Jun 17:00 Znamya Truda ZNTR 1 - 2 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 19 Jun 17:30 Luki-Energiya Luki-Energiya 0 - 0 Irkutsk Irkutsk -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 Aug 14:00 Chertanovo M. CRV 3 - 2 Spartak Moskva-2 SPA2 17 Aug 14:00 Znamya Truda ZNTR 0 - 0 Luki-Energiya Luki-Energiya 17 Aug 15:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 1 - 1 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 17 Aug 17:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 3 - 1 FC Saturn Ramenskoye SATR 18 Aug 12:00 Irkutsk Irkutsk - FC Vologda VOLOG 18 Aug 13:00 Torpedo Vladimir TORP - Zvezda St. Peterburg ZSPb 18 Aug 14:30 Yenisey 2 Yenisey 2 - Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 18 Aug 15:00 FC Tver FC Tver - Baltika 2 Baltika 2 -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Aug 16:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb - Yenisey 2 Yenisey 2 25 Aug 11:00 Spartak Moskva-2 SPA2 - Dynamo St.Petersburg DYNSTP 25 Aug 12:00 Irkutsk Irkutsk - Chertanovo M. CRV 25 Aug 16:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 - FC Tver FC Tver 25 Aug 16:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 - Znamya Truda ZNTR 25 Aug 16:00 FC Saturn Ramenskoye SATR - FC Vologda VOLOG 25 Aug 17:00 Luki-Energiya Luki-Energiya - Baltika 2 Baltika 2 25 Aug 17:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 - Torpedo Vladimir TORP -
27
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Oct 16:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb - Spartak Moskva-2 SPA2 13 Oct 16:00 Baltika 2 Baltika 2 - Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 13 Oct 16:00 Luki-Energiya Luki-Energiya - FC Saturn Ramenskoye SATR 13 Oct 16:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 - Irkutsk Irkutsk 13 Oct 16:00 FC Tver FC Tver - Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 13 Oct 16:00 Torpedo Vladimir TORP - Dynamo St.Petersburg DYNSTP 13 Oct 16:00 Yenisey 2 Yenisey 2 - Chertanovo M. CRV 13 Oct 16:00 Znamya Truda ZNTR - FC Vologda VOLOG -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 25 Jun 11:00 Irkutsk Irkutsk 1 - 0 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 25 Jun 16:00 Chertanovo M. CRV 4 - 1 Yenisey 2 Yenisey 2 25 Jun 16:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 1 - 2 Baltika 2 Baltika 2 25 Jun 16:30 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 2 - 1 Torpedo Vladimir TORP 25 Jun 17:00 FC Vologda VOLOG 5 - 1 Znamya Truda ZNTR 25 Jun 17:00 Spartak Moskva-2 SPA2 6 - 0 Zvezda St. Peterburg ZSPb 25 Jun 17:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 1 - 0 FC Tver FC Tver 25 Jun 18:00 FC Saturn Ramenskoye SATR 2 - 0 Luki-Energiya Luki-Energiya -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 May 14:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 0 - 2 Spartak Moskva-2 SPA2 12 May 13:00 Chertanovo M. CRV 2 - 1 Irkutsk Irkutsk 12 May 13:00 FC Tver FC Tver 0 - 1 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 12 May 14:00 FC Vologda VOLOG 0 - 0 FC Saturn Ramenskoye SATR 12 May 14:00 Yenisey 2 Yenisey 2 2 - 1 Zvezda St. Peterburg ZSPb 12 May 14:00 Znamya Truda ZNTR 4 - 2 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 12 May 15:00 Torpedo Vladimir TORP 0 - 0 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 12 May 16:00 Baltika 2 Baltika 2 1 - 0 Luki-Energiya Luki-Energiya -
28
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Oct 16:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP - Yenisey 2 Yenisey 2 20 Oct 16:00 Chertanovo M. CRV - Znamya Truda ZNTR 20 Oct 16:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 - Luki-Energiya Luki-Energiya 20 Oct 16:00 FC Vologda VOLOG - Baltika 2 Baltika 2 20 Oct 16:00 Irkutsk Irkutsk - Zvezda St. Peterburg ZSPb 20 Oct 16:00 FC Saturn Ramenskoye SATR - Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 20 Oct 16:00 Spartak Moskva-2 SPA2 - Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 20 Oct 16:00 Torpedo Vladimir TORP - FC Tver FC Tver -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 1 Jul 12:00 Yenisey 2 Yenisey 2 0 - 2 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 1 Jul 14:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 2 - 5 FC Saturn Ramenskoye SATR 1 Jul 16:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb 1 - 1 Irkutsk Irkutsk 1 Jul 17:00 FC Tver FC Tver 0 - 0 Torpedo Vladimir TORP 1 Jul 17:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 1 - 4 Spartak Moskva-2 SPA2 1 Jul 17:00 Znamya Truda ZNTR 0 - 2 Chertanovo M. CRV 1 Jul 17:30 Luki-Energiya Luki-Energiya 0 - 2 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 1 Jul 19:00 Baltika 2 Baltika 2 1 - 0 FC Vologda VOLOG -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 18 May 12:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 2 - 0 Baltika 2 Baltika 2 18 May 14:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb 2 - 1 Znamya Truda ZNTR 18 May 17:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 3 - 1 FC Vologda VOLOG 19 May 11:00 Irkutsk Irkutsk 3 - 3 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 19 May 13:00 FC Saturn Ramenskoye SATR 1 - 1 Chertanovo M. CRV 19 May 13:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 2 - 1 Yenisey 2 Yenisey 2 19 May 20:00 Spartak Moskva-2 SPA2 1 - 1 Torpedo Vladimir TORP 20 May 17:30 Luki-Energiya Luki-Energiya 0 - 1 FC Tver FC Tver -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 31 Aug 16:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP - Irkutsk Irkutsk 1 Sep 16:00 Baltika 2 Baltika 2 - Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 1 Sep 16:00 Chertanovo M. CRV - FC Saturn Ramenskoye SATR 1 Sep 16:00 FC Vologda VOLOG - Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 1 Sep 16:00 FC Tver FC Tver - Luki-Energiya Luki-Energiya 1 Sep 16:00 Torpedo Vladimir TORP - Spartak Moskva-2 SPA2 1 Sep 16:00 Yenisey 2 Yenisey 2 - Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 1 Sep 16:00 Znamya Truda ZNTR - Zvezda St. Peterburg ZSPb -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 25 May 14:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 2 - 2 FC Saturn Ramenskoye SATR 26 May 09:00 Yenisey 2 Yenisey 2 1 - 2 Spartak Moskva-2 SPA2 26 May 13:00 Chertanovo M. CRV 0 - 1 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 26 May 13:00 FC Tver FC Tver 1 - 1 FC Vologda VOLOG 26 May 14:00 Znamya Truda ZNTR 0 - 3 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 26 May 15:00 Luki-Energiya Luki-Energiya 2 - 1 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 26 May 15:00 Torpedo Vladimir TORP 0 - 1 Irkutsk Irkutsk 26 May 16:00 Baltika 2 Baltika 2 1 - 0 Zvezda St. Peterburg ZSPb -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Jul 14:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 0 - 1 Znamya Truda ZNTR 7 Jul 11:00 Irkutsk Irkutsk 3 - 1 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 7 Jul 11:00 Spartak Moskva-2 SPA2 2 - 0 FC Tver FC Tver 7 Jul 13:00 Chertanovo M. CRV 5 - 2 Baltika 2 Baltika 2 7 Jul 15:00 FC Saturn Ramenskoye SATR 5 - 1 Zvezda St. Peterburg ZSPb 7 Jul 15:00 Torpedo Vladimir TORP 6 - 0 Yenisey 2 Yenisey 2 7 Jul 16:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 2 - 0 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 7 Jul 16:00 FC Vologda VOLOG 2 - 1 Luki-Energiya Luki-Energiya -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Sep 16:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb - Baltika 2 Baltika 2 8 Sep 16:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 - Chertanovo M. CRV 8 Sep 16:00 FC Vologda VOLOG - FC Tver FC Tver 8 Sep 16:00 Irkutsk Irkutsk - Torpedo Vladimir TORP 8 Sep 16:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 - Luki-Energiya Luki-Energiya 8 Sep 16:00 FC Saturn Ramenskoye SATR - Dynamo St.Petersburg DYNSTP 8 Sep 16:00 Spartak Moskva-2 SPA2 - Yenisey 2 Yenisey 2 8 Sep 16:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 - Znamya Truda ZNTR -
29
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Oct 16:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb - FC Saturn Ramenskoye SATR 27 Oct 16:00 Baltika 2 Baltika 2 - Chertanovo M. CRV 27 Oct 16:00 Luki-Energiya Luki-Energiya - FC Vologda VOLOG 27 Oct 16:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 - Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 27 Oct 16:00 FC Tver FC Tver - Spartak Moskva-2 SPA2 27 Oct 16:00 Yenisey 2 Yenisey 2 - Torpedo Vladimir TORP 27 Oct 16:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 - Irkutsk Irkutsk 27 Oct 16:00 Znamya Truda ZNTR - Dynamo St.Petersburg DYNSTP -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Jul 14:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb 1 - 2 FC Vologda VOLOG 28 Jul 12:00 Irkutsk Irkutsk 4 - 1 FC Tver FC Tver 28 Jul 14:00 Baltika 2 Baltika 2 2 - 2 Torpedo Vladimir TORP 28 Jul 14:00 Znamya Truda ZNTR 1 - 0 Yenisey 2 Yenisey 2 28 Jul 15:00 Luki-Energiya Luki-Energiya 3 - 1 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 28 Jul 15:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 3 - 3 Chertanovo M. CRV 28 Jul 15:00 FC Saturn Ramenskoye SATR 4 - 3 Spartak Moskva-2 SPA2 28 Jul 17:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 1 - 1 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 1 Jun 07:00 Yenisey 2 Yenisey 2 1 - 2 Irkutsk Irkutsk 1 Jun 11:00 Spartak Moskva-2 SPA2 3 - 1 Znamya Truda ZNTR 1 Jun 13:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 0 - 0 FC Tver FC Tver 1 Jun 13:00 FC Saturn Ramenskoye SATR 0 - 1 Torpedo Vladimir TORP 1 Jun 14:00 FC Vologda VOLOG 1 - 4 Chertanovo M. CRV 1 Jun 14:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb 2 - 2 Luki-Energiya Luki-Energiya 1 Jun 16:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 5 - 2 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 1 Jun 18:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 3 - 3 Baltika 2 Baltika 2 -
23
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Sep 16:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP - Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 15 Sep 16:00 Baltika 2 Baltika 2 - Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 15 Sep 16:00 Chertanovo M. CRV - FC Vologda VOLOG 15 Sep 16:00 Luki-Energiya Luki-Energiya - Zvezda St. Peterburg ZSPb 15 Sep 16:00 FC Tver FC Tver - Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 15 Sep 16:00 Torpedo Vladimir TORP - FC Saturn Ramenskoye SATR 15 Sep 16:00 Yenisey 2 Yenisey 2 - Irkutsk Irkutsk 15 Sep 16:00 Znamya Truda ZNTR - Spartak Moskva-2 SPA2 -
30
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Nov 16:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP - Baltika 2 Baltika 2 3 Nov 16:00 Chertanovo M. CRV - Luki-Energiya Luki-Energiya 3 Nov 16:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 - Zvezda St. Peterburg ZSPb 3 Nov 16:00 FC Vologda VOLOG - Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 3 Nov 16:00 Irkutsk Irkutsk - Spartak Moskva-2 SPA2 3 Nov 16:00 FC Saturn Ramenskoye SATR - Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 3 Nov 16:00 FC Tver FC Tver - Yenisey 2 Yenisey 2 3 Nov 16:00 Torpedo Vladimir TORP - Znamya Truda ZNTR -
24
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Sep 16:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb - Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 22 Sep 16:00 Chertanovo M. CRV - FC Tver FC Tver 22 Sep 16:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 - Torpedo Vladimir TORP 22 Sep 16:00 FC Vologda VOLOG - Dynamo St.Petersburg DYNSTP 22 Sep 16:00 Irkutsk Irkutsk - Znamya Truda ZNTR 22 Sep 16:00 FC Saturn Ramenskoye SATR - Yenisey 2 Yenisey 2 22 Sep 16:00 Spartak Moskva-2 SPA2 - Baltika 2 Baltika 2 22 Sep 16:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 - Luki-Energiya Luki-Energiya -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Apr 13:00 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 5 - 0 FC Saturn Ramenskoye SATR 6 Apr 14:00 Luki-Energiya Luki-Energiya 0 - 2 Chertanovo M. CRV 6 Apr 15:00 Znamya Truda ZNTR 0 - 5 Torpedo Vladimir TORP 6 Apr 20:00 Zvezda St. Peterburg ZSPb 0 - 3 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 7 Apr 09:00 Yenisey 2 Yenisey 2 1 - 2 FC Tver FC Tver 7 Apr 11:00 Spartak Moskva-2 SPA2 1 - 0 Irkutsk Irkutsk 7 Apr 13:30 Baltika 2 Baltika 2 3 - 1 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 7 Apr 14:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 0 - 0 FC Vologda VOLOG -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 Aug 10:00 Yenisey 2 Yenisey 2 0 - 0 Baltika 2 Baltika 2 4 Aug 13:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 0 - 2 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 4 Aug 14:30 FC Tver FC Tver 2 - 2 Znamya Truda ZNTR 4 Aug 15:00 FC Vologda VOLOG 0 - 0 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 4 Aug 15:00 FC Saturn Ramenskoye SATR 0 - 2 Irkutsk Irkutsk 4 Aug 16:00 Chertanovo M. CRV 1 - 0 Zvezda St. Peterburg ZSPb 4 Aug 17:00 Torpedo Vladimir TORP 1 - 0 Luki-Energiya Luki-Energiya 4 Aug 18:00 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 5 - 4 Spartak Moskva-2 SPA2 -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Jun 11:00 Yenisey 2 Yenisey 2 2 - 2 FC Saturn Ramenskoye SATR 7 Jun 13:00 Rodina Moscow U21 Rodina Moscow U21 5 - 1 Zvezda St. Peterburg ZSPb 7 Jun 14:00 Baltika 2 Baltika 2 0 - 3 Spartak Moskva-2 SPA2 7 Jun 16:00 Luki-Energiya Luki-Energiya 0 - 0 Zenit St.Petersburg-2 ZEN2 7 Jun 16:00 Znamya Truda ZNTR 0 - 1 Irkutsk Irkutsk 7 Jun 17:00 FC Tver FC Tver 1 - 3 Chertanovo M. CRV 7 Jun 17:00 Torpedo Vladimir TORP 0 - 4 Dynamo Moscow 2 DUNMOS-2 8 Jun 14:00 Dynamo St.Petersburg DYNSTP 3 - 1 FC Vologda VOLOG