Spain - Segunda RFEF - Group 1 - 2023/2024
-
19
-
Date Time Team Result Team 20 Jan 17:00 Arandina ARA 0 - 0 Compostela SDCL 20 Jan 17:00 Coruxo FC CRX 1 - 1 Langreo UPLR 20 Jan 17:00 Guijuelo GJL 3 - 1 Cayon Cayon 21 Jan 15:45 Real Oviedo B Real Oviedo B 0 - 2 Torrelavega GMNT 21 Jan 16:00 Rayo Cantabria RCNTB 1 - 1 Dep. Fabril DEP 21 Jan 17:00 Marino de Luanco MRLC 0 - 0 Ourense CF ORNS 21 Jan 17:00 Pontevedra PON 3 - 1 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 21 Jan 17:00 Real Avilés RLAV 1 - 0 RC Villalbes RCVLLV 21 Jan 17:30 Zamora ZMR 2 - 0 Covadonga Covadonga -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Oct 17:00 Dep. Fabril DEP 0 - 0 Compostela SDCL 7 Oct 17:00 Ourense CF ORNS 0 - 3 Zamora ZMR 7 Oct 18:00 Guijuelo GJL 1 - 1 Real Oviedo B Real Oviedo B 8 Oct 12:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 0 - 2 Marino de Luanco MRLC 8 Oct 12:30 RC Villalbes RCVLLV 1 - 2 Covadonga Covadonga 8 Oct 17:00 Cayon Cayon 0 - 0 Real Avilés RLAV 8 Oct 17:00 Coruxo FC CRX 0 - 2 Pontevedra PON 8 Oct 17:00 Langreo UPLR 4 - 1 Rayo Cantabria RCNTB 8 Oct 17:00 Torrelavega GMNT 1 - 2 Arandina ARA -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 25 Nov 17:00 Arandina ARA 1 - 1 Real Oviedo B Real Oviedo B 26 Nov 12:00 Dep. Fabril DEP 2 - 0 Cayon Cayon 26 Nov 12:00 Ourense CF ORNS 1 - 0 Guijuelo GJL 26 Nov 12:00 RC Villalbes RCVLLV 0 - 1 Langreo UPLR 26 Nov 16:00 Covadonga Covadonga 3 - 1 Pontevedra PON 26 Nov 17:00 Marino de Luanco MRLC 0 - 0 Real Avilés RLAV 26 Nov 17:00 Torrelavega GMNT 0 - 1 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 26 Nov 17:30 Compostela SDCL 1 - 0 Coruxo FC CRX 26 Nov 17:30 Zamora ZMR 1 - 0 Rayo Cantabria RCNTB -
32
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Apr 16:00 Real Oviedo B Real Oviedo B 0 - 1 Compostela SDCL 20 Apr 17:00 Coruxo FC CRX 1 - 2 Dep. Fabril DEP 21 Apr 12:00 Cayon Cayon 1 - 2 Torrelavega GMNT 21 Apr 12:00 Rayo Cantabria RCNTB 2 - 4 Arandina ARA 21 Apr 17:00 Guijuelo GJL 2 - 0 RC Villalbes RCVLLV 21 Apr 17:00 Langreo UPLR 0 - 2 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 21 Apr 17:00 Pontevedra PON 0 - 2 Ourense CF ORNS 21 Apr 18:00 Marino de Luanco MRLC 2 - 0 Zamora ZMR 21 Apr 18:00 Real Avilés RLAV 3 - 1 Covadonga Covadonga -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Oct 17:00 Arandina ARA 1 - 2 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 14 Oct 18:00 Ourense CF ORNS 1 - 0 Dep. Fabril DEP 15 Oct 12:00 Real Oviedo B Real Oviedo B 2 - 0 Coruxo FC CRX 15 Oct 12:30 Rayo Cantabria RCNTB 1 - 1 Cayon Cayon 15 Oct 16:00 Compostela SDCL 0 - 2 RC Villalbes RCVLLV 15 Oct 17:00 Covadonga Covadonga 2 - 2 Torrelavega GMNT 15 Oct 17:00 Marino de Luanco MRLC 1 - 1 Langreo UPLR 15 Oct 17:00 Real Avilés RLAV 2 - 2 Guijuelo GJL 15 Oct 18:00 Zamora ZMR 0 - 4 Pontevedra PON -
26
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Mar 16:45 RC Villalbes RCVLLV 1 - 0 Dep. Fabril DEP 9 Mar 18:00 Langreo UPLR 0 - 5 Covadonga Covadonga 10 Mar 12:00 Cayon Cayon 1 - 1 Arandina ARA 10 Mar 12:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 2 - 0 Compostela SDCL 10 Mar 16:15 Real Oviedo B Real Oviedo B 1 - 1 Zamora ZMR 10 Mar 17:00 Coruxo FC CRX 2 - 0 Rayo Cantabria RCNTB 10 Mar 17:00 Guijuelo GJL 1 - 0 Marino de Luanco MRLC 10 Mar 17:00 Pontevedra PON 2 - 0 Real Avilés RLAV 10 Mar 17:00 Torrelavega GMNT 2 - 1 Ourense CF ORNS -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Sep 19:00 Coruxo FC CRX 3 - 2 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 2 Sep 19:00 Guijuelo GJL 2 - 0 Langreo UPLR 3 Sep 11:30 Rayo Cantabria RCNTB 1 - 1 Ourense CF ORNS 3 Sep 12:30 Real Oviedo B Real Oviedo B 1 - 3 RC Villalbes RCVLLV 3 Sep 17:00 Real Avilés RLAV 2 - 2 Dep. Fabril DEP 3 Sep 18:00 Arandina ARA 2 - 1 Covadonga Covadonga 3 Sep 18:00 Marino de Luanco MRLC 0 - 0 Compostela SDCL 3 Sep 19:00 Pontevedra PON 1 - 2 Torrelavega GMNT 3 Sep 20:00 Zamora ZMR 1 - 0 Cayon Cayon -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Jan 16:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 1 - 0 Real Oviedo B Real Oviedo B 27 Jan 17:00 Compostela SDCL 2 - 0 Covadonga Covadonga 27 Jan 17:00 Guijuelo GJL 0 - 0 Zamora ZMR 28 Jan 12:00 Cayon Cayon 2 - 1 Coruxo FC CRX 28 Jan 13:00 Dep. Fabril DEP 2 - 2 Marino de Luanco MRLC 28 Jan 16:00 RC Villalbes RCVLLV 0 - 1 Rayo Cantabria RCNTB 28 Jan 16:45 Ourense CF ORNS 2 - 0 Arandina ARA 28 Jan 17:00 Langreo UPLR 0 - 0 Pontevedra PON 28 Jan 17:00 Torrelavega GMNT 1 - 1 Real Avilés RLAV -
27
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Mar 16:00 Ourense CF ORNS 4 - 1 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 16 Mar 17:00 Arandina ARA 0 - 1 Guijuelo GJL 17 Mar 16:00 Rayo Cantabria RCNTB 2 - 2 Pontevedra PON 17 Mar 16:30 Covadonga Covadonga 4 - 0 Cayon Cayon 17 Mar 17:00 Compostela SDCL 0 - 1 Langreo UPLR 17 Mar 17:00 Dep. Fabril DEP 1 - 0 Torrelavega GMNT 17 Mar 17:00 Marino de Luanco MRLC 0 - 1 Coruxo FC CRX 17 Mar 17:30 Real Avilés RLAV 2 - 0 Real Oviedo B Real Oviedo B 17 Mar 17:30 Zamora ZMR 1 - 1 RC Villalbes RCVLLV -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Dec 15:45 Real Oviedo B Real Oviedo B 5 - 0 Covadonga Covadonga 2 Dec 16:30 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 2 - 1 Zamora ZMR 2 Dec 16:45 Coruxo FC CRX 2 - 1 Ourense CF ORNS 2 Dec 17:00 Guijuelo GJL 1 - 0 Dep. Fabril DEP 3 Dec 12:00 Cayon Cayon 3 - 0 RC Villalbes RCVLLV 3 Dec 12:00 Real Avilés RLAV 2 - 1 Arandina ARA 3 Dec 16:00 Rayo Cantabria RCNTB 2 - 0 Marino de Luanco MRLC 3 Dec 17:00 Langreo UPLR 1 - 0 Torrelavega GMNT 3 Dec 17:00 Pontevedra PON 3 - 0 Compostela SDCL -
33
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Apr 12:00 Arandina ARA 2 - 1 Marino de Luanco MRLC 28 Apr 12:00 Compostela SDCL 3 - 1 Real Avilés RLAV 28 Apr 12:00 Covadonga Covadonga 0 - 2 Rayo Cantabria RCNTB 28 Apr 12:00 Dep. Fabril DEP 2 - 2 Pontevedra PON 28 Apr 12:00 Langreo UPLR 1 - 1 Zamora ZMR 28 Apr 12:00 Ourense CF ORNS 2 - 0 Real Oviedo B Real Oviedo B 28 Apr 12:00 RC Villalbes RCVLLV 2 - 0 Coruxo FC CRX 28 Apr 12:00 Torrelavega GMNT 3 - 1 Guijuelo GJL 28 Apr 12:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 5 - 2 Cayon Cayon -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 Feb 16:00 Real Oviedo B Real Oviedo B 1 - 1 Langreo UPLR 3 Feb 16:00 Rayo Cantabria RCNTB 2 - 1 Torrelavega GMNT 3 Feb 17:00 Arandina ARA 2 - 2 Dep. Fabril DEP 3 Feb 17:00 Coruxo FC CRX 0 - 0 Guijuelo GJL 3 Feb 18:00 Real Avilés RLAV 1 - 1 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 4 Feb 16:00 Covadonga Covadonga 2 - 2 Ourense CF ORNS 4 Feb 17:00 Marino de Luanco MRLC 2 - 0 RC Villalbes RCVLLV 4 Feb 17:00 Pontevedra PON 4 - 1 Cayon Cayon 4 Feb 17:30 Zamora ZMR 2 - 1 Compostela SDCL -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Oct 16:00 RC Villalbes RCVLLV 1 - 1 Ourense CF ORNS 21 Oct 18:00 Guijuelo GJL 2 - 1 Rayo Cantabria RCNTB 22 Oct 12:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 3 - 1 Covadonga Covadonga 22 Oct 16:45 Cayon Cayon 1 - 1 Marino de Luanco MRLC 22 Oct 17:00 Coruxo FC CRX 1 - 1 Real Avilés RLAV 22 Oct 17:00 Dep. Fabril DEP 0 - 0 Zamora ZMR 22 Oct 17:00 Langreo UPLR 2 - 0 Arandina ARA 22 Oct 17:00 Pontevedra PON 3 - 0 Real Oviedo B Real Oviedo B 22 Oct 17:00 Torrelavega GMNT 3 - 4 Compostela SDCL -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Dec 16:30 Ourense CF ORNS 0 - 0 Pontevedra PON 10 Dec 12:00 Compostela SDCL 1 - 0 Real Oviedo B Real Oviedo B 10 Dec 12:00 Covadonga Covadonga 0 - 3 Real Avilés RLAV 10 Dec 12:00 RC Villalbes RCVLLV 2 - 1 Guijuelo GJL 10 Dec 12:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 2 - 1 Langreo UPLR 10 Dec 17:00 Arandina ARA 1 - 1 Rayo Cantabria RCNTB 10 Dec 17:00 Torrelavega GMNT 2 - 2 Cayon Cayon 10 Dec 17:30 Zamora ZMR 0 - 0 Marino de Luanco MRLC 10 Dec 19:30 Dep. Fabril DEP 0 - 1 Coruxo FC CRX -
34
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 May 12:00 Cayon Cayon 1 - 2 Langreo UPLR 5 May 12:00 Coruxo FC CRX 1 - 1 Torrelavega GMNT 5 May 12:00 Guijuelo GJL 0 - 2 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 5 May 12:00 Marino de Luanco MRLC 3 - 0 Covadonga Covadonga 5 May 12:00 Pontevedra PON 1 - 0 RC Villalbes RCVLLV 5 May 12:00 Real Oviedo B Real Oviedo B 1 - 2 Dep. Fabril DEP 5 May 12:00 Rayo Cantabria RCNTB 3 - 1 Compostela SDCL 5 May 12:00 Real Avilés RLAV 0 - 2 Ourense CF ORNS 5 May 18:00 Zamora ZMR 4 - 1 Arandina ARA -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Sep 16:00 RC Villalbes RCVLLV 1 - 1 Real Avilés RLAV 9 Sep 18:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 1 - 1 Pontevedra PON 9 Sep 18:00 Cayon Cayon 1 - 2 Guijuelo GJL 10 Sep 13:00 Dep. Fabril DEP 1 - 3 Rayo Cantabria RCNTB 10 Sep 17:00 Ourense CF ORNS 1 - 0 Marino de Luanco MRLC 10 Sep 17:30 Langreo UPLR 3 - 2 Coruxo FC CRX 10 Sep 18:00 Covadonga Covadonga 0 - 2 Zamora ZMR 10 Sep 18:30 Torrelavega GMNT 1 - 1 Real Oviedo B Real Oviedo B 10 Sep 19:00 Compostela SDCL 4 - 2 Arandina ARA -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Oct 17:00 Arandina ARA 1 - 1 Cayon Cayon 28 Oct 18:00 Ourense CF ORNS 2 - 1 Torrelavega GMNT 28 Oct 19:30 Zamora ZMR 3 - 0 Real Oviedo B Real Oviedo B 29 Oct 12:00 Covadonga Covadonga 1 - 1 Langreo UPLR 29 Oct 12:00 Dep. Fabril DEP 2 - 0 RC Villalbes RCVLLV 29 Oct 12:00 Rayo Cantabria RCNTB 2 - 1 Coruxo FC CRX 29 Oct 12:00 Real Avilés RLAV 1 - 1 Pontevedra PON 29 Oct 16:45 Compostela SDCL 4 - 1 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 29 Oct 17:00 Marino de Luanco MRLC 1 - 0 Guijuelo GJL -
28
Back To Top -
Date Time Team Result Team 23 Mar 16:30 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 3 - 4 Dep. Fabril DEP 23 Mar 17:00 Coruxo FC CRX 1 - 0 Arandina ARA 23 Mar 17:00 Guijuelo GJL 2 - 1 Covadonga Covadonga 23 Mar 18:00 Langreo UPLR 1 - 1 Ourense CF ORNS 24 Mar 12:00 Cayon Cayon 4 - 0 Compostela SDCL 24 Mar 12:00 Real Oviedo B Real Oviedo B 2 - 2 Rayo Cantabria RCNTB 24 Mar 17:00 Pontevedra PON 2 - 1 Marino de Luanco MRLC 24 Mar 17:00 Torrelavega GMNT 2 - 1 RC Villalbes RCVLLV 24 Mar 18:00 Real Avilés RLAV 0 - 1 Zamora ZMR -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Sep 18:00 Arandina ARA 0 - 0 Ourense CF ORNS 16 Sep 18:00 Covadonga Covadonga 1 - 1 Compostela SDCL 16 Sep 18:00 Real Avilés RLAV 0 - 1 Torrelavega GMNT 17 Sep 12:00 Real Oviedo B Real Oviedo B 0 - 1 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 17 Sep 17:00 Marino de Luanco MRLC 1 - 1 Dep. Fabril DEP 17 Sep 17:00 Pontevedra PON 6 - 0 Langreo UPLR 17 Sep 17:00 Rayo Cantabria RCNTB 0 - 0 RC Villalbes RCVLLV 17 Sep 19:00 Coruxo FC CRX 0 - 0 Cayon Cayon 17 Sep 19:00 Zamora ZMR 1 - 0 Guijuelo GJL -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Feb 16:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 1 - 1 Rayo Cantabria RCNTB 10 Feb 17:00 Guijuelo GJL 1 - 2 Pontevedra PON 10 Feb 17:00 Ourense CF ORNS 2 - 0 Compostela SDCL 11 Feb 12:00 Cayon Cayon 0 - 1 Real Oviedo B Real Oviedo B 11 Feb 12:00 RC Villalbes RCVLLV 0 - 0 Arandina ARA 11 Feb 16:15 Coruxo FC CRX 1 - 2 Zamora ZMR 11 Feb 17:00 Dep. Fabril DEP 4 - 1 Covadonga Covadonga 11 Feb 17:00 Langreo UPLR 0 - 2 Real Avilés RLAV 11 Feb 17:00 Torrelavega GMNT 0 - 0 Marino de Luanco MRLC -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Dec 15:45 Real Oviedo B Real Oviedo B 0 - 0 Ourense CF ORNS 16 Dec 17:00 Coruxo FC CRX 3 - 2 RC Villalbes RCVLLV 16 Dec 17:00 Guijuelo GJL 2 - 1 Torrelavega GMNT 16 Dec 17:30 Zamora ZMR 1 - 1 Langreo UPLR 17 Dec 12:00 Cayon Cayon 3 - 2 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 17 Dec 16:00 Rayo Cantabria RCNTB 0 - 0 Covadonga Covadonga 17 Dec 17:00 Marino de Luanco MRLC 3 - 1 Arandina ARA 17 Dec 17:00 Pontevedra PON 4 - 1 Dep. Fabril DEP 17 Dec 17:00 Real Avilés RLAV 2 - 1 Compostela SDCL -
23
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 Feb 17:00 Arandina ARA 2 - 3 Torrelavega GMNT 17 Feb 17:00 Compostela SDCL 1 - 0 Dep. Fabril DEP 17 Feb 17:00 Marino de Luanco MRLC 0 - 0 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 18 Feb 12:00 Covadonga Covadonga 2 - 0 RC Villalbes RCVLLV 18 Feb 12:00 Real Oviedo B Real Oviedo B 1 - 0 Guijuelo GJL 18 Feb 12:30 Rayo Cantabria RCNTB 2 - 3 Langreo UPLR 18 Feb 17:00 Pontevedra PON 3 - 1 Coruxo FC CRX 18 Feb 17:00 Real Avilés RLAV 1 - 1 Cayon Cayon 18 Feb 17:30 Zamora ZMR 0 - 0 Ourense CF ORNS -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 Nov 16:00 Real Oviedo B Real Oviedo B 1 - 1 Real Avilés RLAV 4 Nov 16:00 RC Villalbes RCVLLV 0 - 0 Zamora ZMR 5 Nov 12:00 Cayon Cayon 3 - 1 Covadonga Covadonga 5 Nov 12:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 0 - 1 Ourense CF ORNS 5 Nov 16:45 Coruxo FC CRX 2 - 1 Marino de Luanco MRLC 5 Nov 17:00 Guijuelo GJL 1 - 0 Arandina ARA 5 Nov 17:00 Langreo UPLR 1 - 0 Compostela SDCL 5 Nov 17:00 Pontevedra PON 0 - 0 Rayo Cantabria RCNTB 5 Nov 17:00 Torrelavega GMNT 2 - 2 Dep. Fabril DEP -
29
Back To Top -
Date Time Team Result Team 30 Mar 16:30 Arandina ARA 1 - 1 Pontevedra PON 30 Mar 16:45 RC Villalbes RCVLLV 0 - 0 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 30 Mar 19:00 Ourense CF ORNS 1 - 0 Cayon Cayon 31 Mar 13:00 Dep. Fabril DEP 0 - 1 Langreo UPLR 31 Mar 16:00 Rayo Cantabria RCNTB 2 - 1 Real Avilés RLAV 31 Mar 16:30 Compostela SDCL 1 - 0 Guijuelo GJL 31 Mar 17:00 Marino de Luanco MRLC 1 - 0 Real Oviedo B Real Oviedo B 31 Mar 17:30 Covadonga Covadonga 0 - 1 Coruxo FC CRX 31 Mar 18:00 Zamora ZMR 4 - 0 Torrelavega GMNT -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Jan 17:00 Ourense CF ORNS 2 - 0 Real Avilés RLAV 7 Jan 12:00 Compostela SDCL 3 - 1 Rayo Cantabria RCNTB 7 Jan 12:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 0 - 2 Guijuelo GJL 7 Jan 12:30 Covadonga Covadonga 1 - 1 Marino de Luanco MRLC 7 Jan 16:00 RC Villalbes RCVLLV 1 - 1 Pontevedra PON 7 Jan 17:00 Langreo UPLR 0 - 0 Cayon Cayon 7 Jan 17:00 Torrelavega GMNT 1 - 3 Coruxo FC CRX 7 Jan 18:00 Dep. Fabril DEP 1 - 1 Real Oviedo B Real Oviedo B 10 Jan 20:00 Arandina ARA 0 - 0 Zamora ZMR -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 23 Sep 16:00 RC Villalbes RCVLLV 0 - 0 Marino de Luanco MRLC 23 Sep 18:00 Guijuelo GJL 2 - 0 Coruxo FC CRX 23 Sep 18:00 Langreo UPLR 0 - 0 Real Oviedo B Real Oviedo B 23 Sep 18:00 Ourense CF ORNS 3 - 1 Covadonga Covadonga 24 Sep 12:00 Dep. Fabril DEP 3 - 2 Arandina ARA 24 Sep 13:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 1 - 2 Real Avilés RLAV 24 Sep 16:00 Compostela SDCL 0 - 1 Zamora ZMR 24 Sep 17:30 Cayon Cayon 1 - 1 Pontevedra PON 24 Sep 18:30 Torrelavega GMNT 0 - 3 Rayo Cantabria RCNTB -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 Nov 15:45 RC Villalbes RCVLLV 1 - 0 Torrelavega GMNT 11 Nov 16:30 Ourense CF ORNS 3 - 0 Langreo UPLR 11 Nov 17:00 Arandina ARA 0 - 1 Coruxo FC CRX 12 Nov 12:00 Dep. Fabril DEP 2 - 3 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 12 Nov 12:00 Rayo Cantabria RCNTB 5 - 1 Real Oviedo B Real Oviedo B 12 Nov 16:30 Covadonga Covadonga 0 - 0 Guijuelo GJL 12 Nov 17:00 Marino de Luanco MRLC 1 - 2 Pontevedra PON 12 Nov 18:00 Zamora ZMR 1 - 0 Real Avilés RLAV 12 Nov 19:00 Compostela SDCL 2 - 0 Cayon Cayon -
30
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Apr 16:30 Rayo Cantabria RCNTB 0 - 0 Zamora ZMR 6 Apr 17:00 Guijuelo GJL 1 - 1 Ourense CF ORNS 7 Apr 12:00 Cayon Cayon 3 - 2 Dep. Fabril DEP 7 Apr 12:00 Coruxo FC CRX 0 - 0 Compostela SDCL 7 Apr 12:00 Real Oviedo B Real Oviedo B 0 - 1 Arandina ARA 7 Apr 12:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 3 - 1 Torrelavega GMNT 7 Apr 17:00 Pontevedra PON 2 - 0 Covadonga Covadonga 7 Apr 18:00 Langreo UPLR 0 - 0 RC Villalbes RCVLLV 7 Apr 18:00 Real Avilés RLAV 1 - 1 Marino de Luanco MRLC -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 30 Sep 16:00 Real Oviedo B Real Oviedo B 1 - 0 Cayon Cayon 30 Sep 17:00 Arandina ARA 0 - 1 RC Villalbes RCVLLV 1 Oct 16:30 Rayo Cantabria RCNTB 4 - 0 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 1 Oct 17:00 Covadonga Covadonga 0 - 3 Dep. Fabril DEP 1 Oct 17:00 Marino de Luanco MRLC 0 - 1 Torrelavega GMNT 1 Oct 17:00 Pontevedra PON 5 - 0 Guijuelo GJL 1 Oct 17:00 Real Avilés RLAV 2 - 2 Langreo UPLR 1 Oct 18:00 Zamora ZMR 2 - 0 Coruxo FC CRX 1 Oct 19:00 Compostela SDCL 0 - 1 Ourense CF ORNS -
24
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Feb 16:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 1 - 4 Arandina ARA 24 Feb 17:00 Guijuelo GJL 1 - 1 Real Avilés RLAV 24 Feb 18:00 Coruxo FC CRX 1 - 2 Real Oviedo B Real Oviedo B 24 Feb 18:00 Langreo UPLR 0 - 0 Marino de Luanco MRLC 25 Feb 12:00 Cayon Cayon 1 - 1 Rayo Cantabria RCNTB 25 Feb 12:00 Dep. Fabril DEP 1 - 3 Ourense CF ORNS 25 Feb 16:15 RC Villalbes RCVLLV 0 - 0 Compostela SDCL 25 Feb 17:00 Pontevedra PON 1 - 3 Zamora ZMR 25 Feb 17:00 Torrelavega GMNT 1 - 0 Covadonga Covadonga -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Jan 16:00 Ourense CF ORNS 3 - 0 Rayo Cantabria RCNTB 14 Jan 12:00 Cayon Cayon 0 - 1 Zamora ZMR 14 Jan 12:00 Dep. Fabril DEP 1 - 0 Real Avilés RLAV 14 Jan 12:00 Langreo UPLR 1 - 1 Guijuelo GJL 14 Jan 12:00 RC Villalbes RCVLLV 0 - 0 Real Oviedo B Real Oviedo B 14 Jan 16:00 Covadonga Covadonga 2 - 1 Arandina ARA 14 Jan 16:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 1 - 1 Coruxo FC CRX 14 Jan 17:00 Torrelavega GMNT 1 - 2 Pontevedra PON 14 Jan 18:00 Compostela SDCL 0 - 2 Marino de Luanco MRLC -
25
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Mar 17:00 Arandina ARA 2 - 0 Langreo UPLR 2 Mar 18:00 Ourense CF ORNS 2 - 0 RC Villalbes RCVLLV 3 Mar 12:00 Covadonga Covadonga 1 - 1 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 3 Mar 12:00 Real Oviedo B Real Oviedo B 2 - 3 Pontevedra PON 3 Mar 16:00 Rayo Cantabria RCNTB 1 - 2 Guijuelo GJL 3 Mar 16:45 Compostela SDCL 1 - 1 Torrelavega GMNT 3 Mar 17:00 Marino de Luanco MRLC 1 - 0 Cayon Cayon 3 Mar 17:00 Real Avilés RLAV 4 - 0 Coruxo FC CRX 3 Mar 17:30 Zamora ZMR 1 - 2 Dep. Fabril DEP -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 18 Nov 15:45 Real Oviedo B Real Oviedo B 1 - 1 Marino de Luanco MRLC 18 Nov 16:00 Valladolid Promesas Valladolid Promesas 0 - 1 RC Villalbes RCVLLV 18 Nov 16:45 Coruxo FC CRX 3 - 1 Covadonga Covadonga 18 Nov 17:00 Guijuelo GJL 0 - 1 Compostela SDCL 18 Nov 18:00 Langreo UPLR 1 - 0 Dep. Fabril DEP 19 Nov 12:00 Cayon Cayon 1 - 3 Ourense CF ORNS 19 Nov 12:00 Real Avilés RLAV 1 - 2 Rayo Cantabria RCNTB 19 Nov 17:00 Torrelavega GMNT 2 - 1 Zamora ZMR 19 Nov 18:00 Pontevedra PON 2 - 0 Arandina ARA -
31
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Apr 16:30 RC Villalbes RCVLLV 2 - 2 Cayon Cayon 13 Apr 18:00 Arandina ARA 2 - 1 Real Avilés RLAV 13 Apr 18:30 Ourense CF ORNS 5 - 1 Coruxo FC CRX 14 Apr 16:30 Compostela SDCL 2 - 2 Pontevedra PON 14 Apr 17:00 Dep. Fabril DEP 2 - 2 Guijuelo GJL 14 Apr 17:00 Torrelavega GMNT 0 - 1 Langreo UPLR 14 Apr 17:30 Covadonga Covadonga 1 - 0 Real Oviedo B Real Oviedo B 14 Apr 18:00 Marino de Luanco MRLC 0 - 1 Rayo Cantabria RCNTB 14 Apr 18:00 Zamora ZMR 1 - 1 Valladolid Promesas Valladolid Promesas