Russian Federation - FNL - 2024/2025
-
16
-
Date Time Team Result Team 26 Oct 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - FK Chayka CHAY 26 Oct 17:00 Arsenal Tula ARST - Shinnik Yaroslavl SHIN 26 Oct 17:00 Baltika BALT - FC Ural Yekaterinburg URL 26 Oct 17:00 FC Kamaz KMZ - PFC Sochi PFC Sochi 26 Oct 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - Sokol Saratov SSAR 26 Oct 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - Torpedo Moskva TORM 26 Oct 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - Chernomorets Novorossijsk CHERN 26 Oct 17:00 FC Tyumen TYUM - FC Enisey ENIS 26 Oct 17:00 FC Ufa UFA - Rotor Volgograd ROTOR -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Jul 19:15 Baltika BALT 1 - 1 FC Ufa UFA 27 Jul 13:00 FC Enisey ENIS 0 - 1 Torpedo Moskva TORM 27 Jul 17:00 Sokol Saratov SSAR 1 - 0 FC Kamaz KMZ 27 Jul 18:30 Chernomorets Novorossijsk CHERN 3 - 2 FC Ural Yekaterinburg URL 28 Jul 17:30 Shinnik Yaroslavl SHIN 0 - 2 FC Tyumen TYUM 28 Jul 18:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 0 - 1 Rodina Moscow Rodina Moscow 28 Jul 18:00 PFC Sochi PFC Sochi 1 - 2 FC SKA-Khabarovsk FC SKA 28 Jul 18:30 FK Chayka CHAY 4 - 0 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 29 Jul 19:30 Rotor Volgograd ROTOR 0 - 1 Arsenal Tula ARST -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 1 Mar 17:00 Baltika BALT - Shinnik Yaroslavl SHIN 1 Mar 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - Torpedo Moskva TORM 1 Mar 17:00 FK Chayka CHAY - FC Ufa UFA 1 Mar 17:00 FC Kamaz KMZ - Arsenal Tula ARST 1 Mar 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - FC SKA-Khabarovsk FC SKA 1 Mar 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - FC Ural Yekaterinburg URL 1 Mar 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - FC Tyumen TYUM 1 Mar 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - Sokol Saratov SSAR 1 Mar 17:00 FC Enisey ENIS - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Sep 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - PFC Sochi PFC Sochi 7 Sep 17:00 Baltika BALT - FC Tyumen TYUM 7 Sep 17:00 FC Kamaz KMZ - Chernomorets Novorossijsk CHERN 7 Sep 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - FC Enisey ENIS 7 Sep 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - Sokol Saratov SSAR 7 Sep 17:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - FC Ufa UFA 7 Sep 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - FK Chayka CHAY 7 Sep 17:00 Torpedo Moskva TORM - Arsenal Tula ARST 7 Sep 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - Rotor Volgograd ROTOR -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Aug 16:30 FC Ufa UFA 2 - 2 FC Tyumen TYUM 2 Aug 19:00 Baltika BALT 2 - 0 Chernomorets Novorossijsk CHERN 3 Aug 14:00 Torpedo Moskva TORM 1 - 1 FK Chayka CHAY 3 Aug 15:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA 0 - 3 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 3 Aug 15:00 FC Ural Yekaterinburg URL 0 - 0 Sokol Saratov SSAR 4 Aug 16:30 Shinnik Yaroslavl SHIN 0 - 2 PFC Sochi PFC Sochi 4 Aug 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 1 - 0 Rotor Volgograd ROTOR 4 Aug 19:00 Rodina Moscow Rodina Moscow 0 - 1 FC Kamaz KMZ 5 Aug 18:00 Arsenal Tula ARST 2 - 1 FC Enisey ENIS -
23
Back To Top -
Date Time Team Result Team 8 Mar 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - FC Tyumen TYUM 8 Mar 17:00 Baltika BALT - Rotor Volgograd ROTOR 8 Mar 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - Arsenal Tula ARST 8 Mar 17:00 FK Chayka CHAY - FC Kamaz KMZ 8 Mar 17:00 Sokol Saratov SSAR - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 8 Mar 17:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - FC SKA-Khabarovsk FC SKA 8 Mar 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - FC Ural Yekaterinburg URL 8 Mar 17:00 Torpedo Moskva TORM - FC Ufa UFA 8 Mar 17:00 FC Enisey ENIS - Rodina Moscow Rodina Moscow -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Sep 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - FC Kamaz KMZ 14 Sep 17:00 Arsenal Tula ARST - FC Ural Yekaterinburg URL 14 Sep 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - FC Enisey ENIS 14 Sep 17:00 FK Chayka CHAY - Shinnik Yaroslavl SHIN 14 Sep 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 14 Sep 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - Rotor Volgograd ROTOR 14 Sep 17:00 Torpedo Moskva TORM - Baltika BALT 14 Sep 17:00 FC Tyumen TYUM - Sokol Saratov SSAR 14 Sep 17:00 FC Ufa UFA - Rodina Moscow Rodina Moscow -
29
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Apr 17:00 Baltika BALT - Sokol Saratov SSAR 19 Apr 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - FC SKA-Khabarovsk FC SKA 19 Apr 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - FC Kamaz KMZ 19 Apr 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - FC Tyumen TYUM 19 Apr 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - FC Ufa UFA 19 Apr 17:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - Arsenal Tula ARST 19 Apr 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 19 Apr 17:00 Torpedo Moskva TORM - FC Ural Yekaterinburg URL 19 Apr 17:00 FC Enisey ENIS - FK Chayka CHAY -
24
Back To Top -
Date Time Team Result Team 15 Mar 17:00 Arsenal Tula ARST - FK Chayka CHAY 15 Mar 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - Torpedo Moskva TORM 15 Mar 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - Sokol Saratov SSAR 15 Mar 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 15 Mar 17:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - FC Kamaz KMZ 15 Mar 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - PFC Sochi PFC Sochi 15 Mar 17:00 FC Tyumen TYUM - Baltika BALT 15 Mar 17:00 FC Ufa UFA - FC Enisey ENIS 15 Mar 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - Chernomorets Novorossijsk CHERN -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Sep 17:00 Baltika BALT - Arsenal Tula ARST 21 Sep 17:00 FC Kamaz KMZ - FC Ural Yekaterinburg URL 21 Sep 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 21 Sep 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - Chernomorets Novorossijsk CHERN 21 Sep 17:00 Sokol Saratov SSAR - PFC Sochi PFC Sochi 21 Sep 17:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - Torpedo Moskva TORM 21 Sep 17:00 FC Tyumen TYUM - Rodina Moscow Rodina Moscow 21 Sep 17:00 FC Ufa UFA - FK Chayka CHAY 21 Sep 17:00 FC Enisey ENIS - FC SKA-Khabarovsk FC SKA -
30
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Apr 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - Torpedo Moskva TORM 26 Apr 17:00 Arsenal Tula ARST - Rotor Volgograd ROTOR 26 Apr 17:00 FK Chayka CHAY - PFC Sochi PFC Sochi 26 Apr 17:00 FC Kamaz KMZ - Rodina Moscow Rodina Moscow 26 Apr 17:00 Sokol Saratov SSAR - Chernomorets Novorossijsk CHERN 26 Apr 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - FC Enisey ENIS 26 Apr 17:00 FC Tyumen TYUM - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 26 Apr 17:00 FC Ufa UFA - Shinnik Yaroslavl SHIN 26 Apr 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - Baltika BALT -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Nov 17:00 Baltika BALT - FC SKA-Khabarovsk FC SKA 2 Nov 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - Shinnik Yaroslavl SHIN 2 Nov 17:00 FK Chayka CHAY - FC Tyumen TYUM 2 Nov 17:00 Sokol Saratov SSAR - Arsenal Tula ARST 2 Nov 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 2 Nov 17:00 Torpedo Moskva TORM - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 2 Nov 17:00 FC Ufa UFA - FC Kamaz KMZ 2 Nov 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - Rodina Moscow Rodina Moscow 2 Nov 17:00 FC Enisey ENIS - Rotor Volgograd ROTOR -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Sep 17:00 Arsenal Tula ARST - FC Ufa UFA 28 Sep 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - Sokol Saratov SSAR 28 Sep 17:00 FK Chayka CHAY - Baltika BALT 28 Sep 17:00 FC Kamaz KMZ - Shinnik Yaroslavl SHIN 28 Sep 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - Rodina Moscow Rodina Moscow 28 Sep 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 28 Sep 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - FC Tyumen TYUM 28 Sep 17:00 Torpedo Moskva TORM - PFC Sochi PFC Sochi 28 Sep 17:00 FC Enisey ENIS - FC Ural Yekaterinburg URL -
31
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 May 17:00 Baltika BALT - Torpedo Moskva TORM 3 May 17:00 FK Chayka CHAY - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 3 May 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - FC Enisey ENIS 3 May 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - FC Ural Yekaterinburg URL 3 May 17:00 Sokol Saratov SSAR - FC Tyumen TYUM 3 May 17:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - Chernomorets Novorossijsk CHERN 3 May 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - FC Kamaz KMZ 3 May 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - Arsenal Tula ARST 3 May 17:00 FC Ufa UFA - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Nov 17:00 Arsenal Tula ARST - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 9 Nov 17:00 FC Kamaz KMZ - Sokol Saratov SSAR 9 Nov 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - Baltika BALT 9 Nov 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - PFC Sochi PFC Sochi 9 Nov 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - FK Chayka CHAY 9 Nov 17:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - FC Ural Yekaterinburg URL 9 Nov 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - FC Ufa UFA 9 Nov 17:00 Torpedo Moskva TORM - FC Enisey ENIS 9 Nov 17:00 FC Tyumen TYUM - Chernomorets Novorossijsk CHERN -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Aug 15:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA 0 - 0 Shinnik Yaroslavl SHIN 10 Aug 17:00 Sokol Saratov SSAR 1 - 1 Baltika BALT 10 Aug 18:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 0 - 1 FC Enisey ENIS 10 Aug 18:00 PFC Sochi PFC Sochi 2 - 1 Chernomorets Novorossijsk CHERN 11 Aug 14:00 FC Tyumen TYUM 0 - 1 Rotor Volgograd ROTOR 11 Aug 18:00 Arsenal Tula ARST 1 - 1 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 11 Aug 18:00 FK Chayka CHAY 2 - 2 Rodina Moscow Rodina Moscow 12 Aug 16:30 FC Ufa UFA 0 - 2 FC Ural Yekaterinburg URL 12 Aug 19:00 FC Kamaz KMZ 1 - 1 Torpedo Moskva TORM -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Jul 15:00 Arsenal Tula ARST 1 - 0 Chernomorets Novorossijsk CHERN 14 Jul 12:00 FC Enisey ENIS 2 - 1 FC Kamaz KMZ 14 Jul 15:00 Shinnik Yaroslavl SHIN 0 - 1 Rotor Volgograd ROTOR 14 Jul 15:00 FC Ural Yekaterinburg URL 2 - 0 PFC Sochi PFC Sochi 14 Jul 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 3 - 0 FC Tyumen TYUM 14 Jul 17:30 Torpedo Moskva TORM 4 - 0 FC SKA-Khabarovsk FC SKA 14 Jul 18:30 Rodina Moscow Rodina Moscow 0 - 0 Baltika BALT 14 Jul 19:00 FK Chayka CHAY 1 - 1 Sokol Saratov SSAR 15 Jul 18:30 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 0 - 0 FC Ufa UFA -
32
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 May 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - FC SKA-Khabarovsk FC SKA 10 May 17:00 Arsenal Tula ARST - Rodina Moscow Rodina Moscow 10 May 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - Baltika BALT 10 May 17:00 FC Kamaz KMZ - Rotor Volgograd ROTOR 10 May 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - PFC Sochi PFC Sochi 10 May 17:00 Torpedo Moskva TORM - Shinnik Yaroslavl SHIN 10 May 17:00 FC Tyumen TYUM - FK Chayka CHAY 10 May 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - FC Ufa UFA 10 May 17:00 FC Enisey ENIS - Sokol Saratov SSAR -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Nov 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - Rotor Volgograd ROTOR 16 Nov 17:00 FC Kamaz KMZ - Baltika BALT 16 Nov 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - Arsenal Tula ARST 16 Nov 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - Chernomorets Novorossijsk CHERN 16 Nov 17:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - FK Chayka CHAY 16 Nov 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - Torpedo Moskva TORM 16 Nov 17:00 FC Tyumen TYUM - PFC Sochi PFC Sochi 16 Nov 17:00 FC Ufa UFA - Sokol Saratov SSAR 16 Nov 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - FC Enisey ENIS -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Aug 18:30 Rotor Volgograd ROTOR 2 - 0 Baltika BALT 17 Aug 16:00 Shinnik Yaroslavl SHIN 0 - 0 Rodina Moscow Rodina Moscow 17 Aug 16:30 FC Kamaz KMZ 3 - 0 FC SKA-Khabarovsk FC SKA 17 Aug 18:00 Arsenal Tula ARST 0 - 0 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 17 Aug 18:24 Torpedo Moskva TORM 2 - 1 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 18 Aug 09:00 FC Enisey ENIS - PFC Sochi PFC Sochi 18 Aug 11:30 FC Ural Yekaterinburg URL - FK Chayka CHAY 18 Aug 17:00 Sokol Saratov SSAR - FC Ufa UFA 18 Aug 18:30 Chernomorets Novorossijsk CHERN - FC Tyumen TYUM -
25
Back To Top -
Date Time Team Result Team 22 Mar 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - Sokol Saratov SSAR 22 Mar 17:00 FK Chayka CHAY - Chernomorets Novorossijsk CHERN 22 Mar 17:00 FC Kamaz KMZ - FC Tyumen TYUM 22 Mar 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - Rotor Volgograd ROTOR 22 Mar 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - Shinnik Yaroslavl SHIN 22 Mar 17:00 Torpedo Moskva TORM - Rodina Moscow Rodina Moscow 22 Mar 17:00 FC Ufa UFA - Baltika BALT 22 Mar 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - Arsenal Tula ARST 22 Mar 17:00 FC Enisey ENIS - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 23 Nov 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - FC Ural Yekaterinburg URL 23 Nov 17:00 Arsenal Tula ARST - FC Tyumen TYUM 23 Nov 17:00 Baltika BALT - Rodina Moscow Rodina Moscow 23 Nov 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - FC Kamaz KMZ 23 Nov 17:00 FK Chayka CHAY - FC SKA-Khabarovsk FC SKA 23 Nov 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 23 Nov 17:00 Sokol Saratov SSAR - Torpedo Moskva TORM 23 Nov 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - FC Ufa UFA 23 Nov 17:00 FC Enisey ENIS - Shinnik Yaroslavl SHIN -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 23 Aug 14:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - Sokol Saratov SSAR 23 Aug 16:30 FC Tyumen TYUM - Arsenal Tula ARST 24 Aug 15:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 24 Aug 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - FC Ural Yekaterinburg URL 25 Aug 11:00 FC Ufa UFA - PFC Sochi PFC Sochi 25 Aug 16:00 Torpedo Moskva TORM - Chernomorets Novorossijsk CHERN 25 Aug 18:00 Baltika BALT - FC Kamaz KMZ 25 Aug 18:00 FK Chayka CHAY - FC Enisey ENIS 26 Aug 18:30 Rodina Moscow Rodina Moscow - Rotor Volgograd ROTOR -
26
Back To Top -
Date Time Team Result Team 29 Mar 17:00 Arsenal Tula ARST - Torpedo Moskva TORM 29 Mar 17:00 Baltika BALT - FK Chayka CHAY 29 Mar 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 29 Mar 17:00 FC Kamaz KMZ - FC Ufa UFA 29 Mar 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - Rodina Moscow Rodina Moscow 29 Mar 17:00 Sokol Saratov SSAR - FC Ural Yekaterinburg URL 29 Mar 17:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 29 Mar 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - FC Enisey ENIS 29 Mar 17:00 FC Tyumen TYUM - FC SKA-Khabarovsk FC SKA -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Oct 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - Chernomorets Novorossijsk CHERN 5 Oct 17:00 Baltika BALT - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 5 Oct 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - Arsenal Tula ARST 5 Oct 17:00 Sokol Saratov SSAR - Rotor Volgograd ROTOR 5 Oct 17:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - FC Enisey ENIS 5 Oct 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - FK Chayka CHAY 5 Oct 17:00 FC Tyumen TYUM - FC Kamaz KMZ 5 Oct 17:00 FC Ufa UFA - FC SKA-Khabarovsk FC SKA 5 Oct 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - Torpedo Moskva TORM -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 31 Aug 17:00 Arsenal Tula ARST - FC SKA-Khabarovsk FC SKA 31 Aug 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - Rodina Moscow Rodina Moscow 31 Aug 17:00 FC Kamaz KMZ - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 31 Aug 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - FK Chayka CHAY 31 Aug 17:00 Sokol Saratov SSAR - Shinnik Yaroslavl SHIN 31 Aug 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - FC Tyumen TYUM 31 Aug 17:00 FC Ufa UFA - Torpedo Moskva TORM 31 Aug 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 31 Aug 17:00 FC Enisey ENIS - Baltika BALT -
27
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Apr 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - Shinnik Yaroslavl SHIN 5 Apr 17:00 Arsenal Tula ARST - Sokol Saratov SSAR 5 Apr 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - FK Chayka CHAY 5 Apr 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - PFC Sochi PFC Sochi 5 Apr 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - Baltika BALT 5 Apr 17:00 Torpedo Moskva TORM - Rotor Volgograd ROTOR 5 Apr 17:00 FC Tyumen TYUM - FC Ufa UFA 5 Apr 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - FC Kamaz KMZ 5 Apr 17:00 FC Enisey ENIS - Chernomorets Novorossijsk CHERN -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Oct 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - Baltika BALT 12 Oct 17:00 Arsenal Tula ARST - PFC Sochi PFC Sochi 12 Oct 17:00 FC Kamaz KMZ - FK Chayka CHAY 12 Oct 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - Shinnik Yaroslavl SHIN 12 Oct 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - FC SKA-Khabarovsk FC SKA 12 Oct 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - FC Enisey ENIS 12 Oct 17:00 Torpedo Moskva TORM - Sokol Saratov SSAR 12 Oct 17:00 FC Ufa UFA - Chernomorets Novorossijsk CHERN 12 Oct 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - FC Tyumen TYUM -
33
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 May 17:00 Baltika BALT - FC Enisey ENIS 17 May 17:00 FK Chayka CHAY - Rotor Volgograd ROTOR 17 May 17:00 FC Kamaz KMZ - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 17 May 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN - Chernomorets Novorossijsk CHERN 17 May 17:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - Sokol Saratov SSAR 17 May 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - Rodina Moscow Rodina Moscow 17 May 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - Torpedo Moskva TORM 17 May 17:00 FC Tyumen TYUM - FC Ural Yekaterinburg URL 17 May 17:00 FC Ufa UFA - Arsenal Tula ARST -
28
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Apr 17:00 Baltika BALT - PFC Sochi PFC Sochi 12 Apr 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - Rotor Volgograd ROTOR 12 Apr 17:00 FK Chayka CHAY - Torpedo Moskva TORM 12 Apr 17:00 FC Kamaz KMZ - FC Enisey ENIS 12 Apr 17:00 Sokol Saratov SSAR - Rodina Moscow Rodina Moscow 12 Apr 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - Arsenal Tula ARST 12 Apr 17:00 FC Tyumen TYUM - Shinnik Yaroslavl SHIN 12 Apr 17:00 FC Ufa UFA - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 12 Apr 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Oct 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 19 Oct 17:00 FK Chayka CHAY - Arsenal Tula ARST 19 Oct 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - FC Kamaz KMZ 19 Oct 17:00 Sokol Saratov SSAR - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 19 Oct 17:00 Shinnik Yaroslavl SHIN - Baltika BALT 19 Oct 17:00 FC SKA-Khabarovsk FC SKA - FC Ural Yekaterinburg URL 19 Oct 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - Rodina Moscow Rodina Moscow 19 Oct 17:00 FC Tyumen TYUM - Torpedo Moskva TORM 19 Oct 17:00 FC Enisey ENIS - FC Ufa UFA -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Jul 11:30 FC Ural Yekaterinburg URL 2 - 1 Shinnik Yaroslavl SHIN 20 Jul 17:00 Sokol Saratov SSAR 1 - 0 FC Enisey ENIS 20 Jul 18:00 Arsenal Tula ARST 1 - 0 FC Kamaz KMZ 20 Jul 19:00 Rodina Moscow Rodina Moscow 1 - 0 FC SKA-Khabarovsk FC SKA 21 Jul 11:30 FC Tyumen TYUM 0 - 1 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 21 Jul 17:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 2 - 1 FC Ufa UFA 21 Jul 18:00 PFC Sochi PFC Sochi 1 - 1 Baltika BALT 21 Jul 18:30 Chernomorets Novorossijsk CHERN 1 - 2 FK Chayka CHAY 22 Jul 17:00 Rotor Volgograd ROTOR 1 - 1 Torpedo Moskva TORM -
34
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 May 17:00 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 24 May 17:00 Arsenal Tula ARST - Baltika BALT 24 May 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - PFC Sochi PFC Sochi 24 May 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - FC Ufa UFA 24 May 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - Shinnik Yaroslavl SHIN 24 May 17:00 Sokol Saratov SSAR - FK Chayka CHAY 24 May 17:00 Torpedo Moskva TORM - FC Kamaz KMZ 24 May 17:00 FC Ural Yekaterinburg URL - FC SKA-Khabarovsk FC SKA 24 May 17:00 FC Enisey ENIS - FC Tyumen TYUM -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 30 Nov 17:00 Baltika BALT - FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 30 Nov 17:00 Chernomorets Novorossijsk CHERN - FC Ufa UFA 30 Nov 17:00 FK Chayka CHAY - FC Ural Yekaterinburg URL 30 Nov 17:00 Rotor Volgograd ROTOR - Shinnik Yaroslavl SHIN 30 Nov 17:00 Rodina Moscow Rodina Moscow - FC Neftekhimik Nizhnekamsk NEFN 30 Nov 17:00 Sokol Saratov SSAR - FC SKA-Khabarovsk FC SKA 30 Nov 17:00 PFC Sochi PFC Sochi - FC Kamaz KMZ 30 Nov 17:00 Torpedo Moskva TORM - FC Tyumen TYUM 30 Nov 17:00 FC Enisey ENIS - Arsenal Tula ARST