Norway - 3. Division - 3 - 2024
-
14
-
Date Time Team Result Team 6 Jul 13:00 Ullern ULL 5 - 1 Åskollen Åskollen 6 Jul 14:00 Nordstrand NSTR 6 - 1 Skeid 2 SKEID2 6 Jul 14:00 Gamle Oslo Gamle Oslo 1 - 2 Flint FLI 6 Jul 15:00 Bærum BSK 4 - 3 Mjøndalen 2 MJO2 6 Jul 15:00 Frigg FGG 5 - 2 Åssiden ASSD 8 Jul 19:00 Oppsal OPP 0 - 0 KFUM 2 KFUM 2 8 Jul 19:00 Asker ASR 4 - 2 Sarpsborg 08 2 SAPR2 -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 May 14:00 Nordstrand NSTR 8 - 0 Åssiden ASSD 11 May 15:00 Frigg FGG 2 - 0 Ullern ULL 11 May 16:00 Asker ASR 2 - 2 Oppsal OPP 12 May 15:00 Åskollen Åskollen 2 - 2 Mjøndalen 2 MJO2 13 May 19:00 Sarpsborg 08 2 SAPR2 2 - 0 Bærum BSK 13 May 19:00 Gamle Oslo Gamle Oslo 4 - 2 Skeid 2 SKEID2 13 May 19:15 KFUM 2 KFUM 2 0 - 0 Flint FLI -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Sep 13:00 Ullern ULL - Oppsal OPP 21 Sep 14:00 Gamle Oslo Gamle Oslo - Asker ASR 21 Sep 15:00 Frigg FGG - Bærum BSK 22 Sep 15:00 Mjøndalen 2 MJO2 - Nordstrand NSTR 23 Sep 19:00 Skeid 2 SKEID2 - Åssiden ASSD 23 Sep 19:00 Flint FLI - Sarpsborg 08 2 SAPR2 23 Sep 19:00 Åskollen Åskollen - KFUM 2 KFUM 2 -
23
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Sep 13:00 Ullern ULL - Frigg FGG 28 Sep 14:00 Oppsal OPP - Flint FLI 28 Sep 14:00 Nordstrand NSTR - Gamle Oslo Gamle Oslo 29 Sep 14:00 Bærum BSK - Skeid 2 SKEID2 29 Sep 15:00 Asker ASR - Mjøndalen 2 MJO2 30 Sep 19:15 KFUM 2 KFUM 2 - Åssiden ASSD 30 Sep 19:30 Sarpsborg 08 2 SAPR2 - Åskollen Åskollen -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 May 18:00 Ullern ULL 1 - 2 Nordstrand NSTR 16 May 19:00 Oppsal OPP 1 - 2 Gamle Oslo Gamle Oslo 16 May 19:00 Åssiden ASSD 3 - 0 Åskollen Åskollen 20 May 18:00 Flint FLI 1 - 2 Frigg FGG 20 May 19:00 Bærum BSK 1 - 4 Asker ASR 21 May 18:00 Skeid 2 SKEID2 2 - 3 Sarpsborg 08 2 SAPR2 21 May 19:00 Mjøndalen 2 MJO2 1 - 5 KFUM 2 KFUM 2 -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 Jul 18:30 Skeid 2 SKEID2 4 - 3 Frigg FGG 13 Jul 14:00 Sarpsborg 08 2 SAPR2 1 - 1 Ullern ULL 13 Jul 14:00 Mjøndalen 2 MJO2 3 - 0 Oppsal OPP 13 Jul 14:00 Flint FLI 2 - 3 Nordstrand NSTR 14 Jul 14:00 Åssiden ASSD 3 - 8 Asker ASR 14 Jul 14:00 Åskollen Åskollen 1 - 8 Gamle Oslo Gamle Oslo 15 Jul 19:15 KFUM 2 KFUM 2 2 - 2 Bærum BSK -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Aug 14:00 Frigg FGG 3 - 3 Flint FLI 10 Aug 15:00 Åskollen Åskollen 1 - 2 Åssiden ASSD 11 Aug 14:00 Gamle Oslo Gamle Oslo 2 - 1 Mjøndalen 2 MJO2 11 Aug 15:00 Oppsal OPP 0 - 1 Asker ASR 12 Aug 19:00 Bærum BSK 2 - 2 Sarpsborg 08 2 SAPR2 12 Aug 19:00 Nordstrand NSTR 2 - 1 KFUM 2 KFUM 2 13 Aug 18:00 Ullern ULL 5 - 1 Skeid 2 SKEID2 -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 25 May 13:00 Gamle Oslo Gamle Oslo 2 - 1 Åssiden ASSD 25 May 14:00 Oppsal OPP 4 - 0 Ullern ULL 25 May 14:00 Nordstrand NSTR 2 - 2 Bærum BSK 25 May 15:00 Åskollen Åskollen 3 - 0 Flint FLI 27 May 19:00 Sarpsborg 08 2 SAPR2 3 - 1 KFUM 2 KFUM 2 28 May 19:00 Asker ASR 5 - 2 Skeid 2 SKEID2 28 May 19:00 Frigg FGG 1 - 0 Mjøndalen 2 MJO2 -
24
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Oct 14:00 Nordstrand NSTR - Oppsal OPP 5 Oct 14:00 Gamle Oslo Gamle Oslo - Frigg FGG 5 Oct 15:00 Åskollen Åskollen - Bærum BSK 5 Oct 15:00 KFUM 2 KFUM 2 - Asker ASR 6 Oct 14:00 Flint FLI - Skeid 2 SKEID2 7 Oct 19:00 Åssiden ASSD - Sarpsborg 08 2 SAPR2 8 Oct 19:00 Mjøndalen 2 MJO2 - Ullern ULL -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 1 Jun 13:00 Ullern ULL 2 - 1 Asker ASR 1 Jun 14:00 Åssiden ASSD 1 - 4 Frigg FGG 1 Jun 14:00 Flint FLI 2 - 2 Gamle Oslo Gamle Oslo 1 Jun 15:00 Bærum BSK 3 - 2 Oppsal OPP 3 Jun 18:00 Skeid 2 SKEID2 0 - 3 Nordstrand NSTR 3 Jun 19:00 Mjøndalen 2 MJO2 1 - 3 Sarpsborg 08 2 SAPR2 3 Jun 19:15 KFUM 2 KFUM 2 3 - 1 Åskollen Åskollen -
25
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Oct 13:00 Bærum BSK - Gamle Oslo Gamle Oslo 20 Oct 13:00 Oppsal OPP - Åssiden ASSD 20 Oct 13:00 Skeid 2 SKEID2 - KFUM 2 KFUM 2 20 Oct 13:00 Sarpsborg 08 2 SAPR2 - Mjøndalen 2 MJO2 20 Oct 13:00 Asker ASR - Nordstrand NSTR 20 Oct 13:00 Frigg FGG - Åskollen Åskollen 20 Oct 13:00 Ullern ULL - Flint FLI -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 Aug 14:00 Åssiden ASSD 1 - 6 Nordstrand NSTR 17 Aug 14:00 Flint FLI 3 - 2 Åskollen Åskollen 17 Aug 15:00 Asker ASR 0 - 1 Bærum BSK 19 Aug 19:15 KFUM 2 KFUM 2 - Ullern ULL 19 Aug 19:30 Sarpsborg 08 2 SAPR2 - Gamle Oslo Gamle Oslo 20 Aug 18:00 Skeid 2 SKEID2 - Oppsal OPP 20 Aug 19:00 Mjøndalen 2 MJO2 - Frigg FGG -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Apr 13:00 Ullern ULL 3 - 4 Gamle Oslo Gamle Oslo 6 Apr 14:00 Oppsal OPP 3 - 2 Åskollen Åskollen 6 Apr 15:00 Asker ASR 4 - 1 Åssiden ASSD 6 Apr 15:00 Frigg FGG 2 - 4 Nordstrand NSTR 7 Apr 14:00 Skeid 2 SKEID2 3 - 0 Mjøndalen 2 MJO2 8 Apr 19:00 Bærum BSK 4 - 1 KFUM 2 KFUM 2 8 Apr 19:30 Sarpsborg 08 2 SAPR2 0 - 0 Flint FLI -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Jun 19:30 Sarpsborg 08 2 SAPR2 3 - 1 Åssiden ASSD 8 Jun 14:00 Nordstrand NSTR 3 - 0 Flint FLI 8 Jun 14:00 Gamle Oslo Gamle Oslo 2 - 0 Åskollen Åskollen 8 Jun 15:00 Bærum BSK 2 - 2 Ullern ULL 8 Jun 16:00 Asker ASR 4 - 2 KFUM 2 KFUM 2 9 Jun 13:00 Frigg FGG 6 - 0 Skeid 2 SKEID2 10 Jun 19:00 Oppsal OPP 2 - 0 Mjøndalen 2 MJO2 -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Apr 15:00 Frigg FGG 1 - 3 Gamle Oslo Gamle Oslo 13 Apr 15:00 Nordstrand NSTR 2 - 2 Asker ASR 13 Apr 15:00 KFUM 2 KFUM 2 5 - 1 Oppsal OPP 14 Apr 14:00 Flint FLI 2 - 3 Ullern ULL 14 Apr 15:00 Åskollen Åskollen 2 - 4 Sarpsborg 08 2 SAPR2 15 Apr 19:00 Åssiden ASSD 2 - 2 Skeid 2 SKEID2 16 Apr 19:00 Mjøndalen 2 MJO2 2 - 5 Bærum BSK -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Aug 13:00 Ullern ULL - Åssiden ASSD 24 Aug 14:00 Flint FLI - Mjøndalen 2 MJO2 24 Aug 15:00 Oppsal OPP - Bærum BSK 24 Aug 15:00 Frigg FGG - Asker ASR 26 Aug 19:00 Nordstrand NSTR - Sarpsborg 08 2 SAPR2 26 Aug 19:00 Åskollen Åskollen - Skeid 2 SKEID2 26 Aug 19:00 Gamle Oslo Gamle Oslo - KFUM 2 KFUM 2 -
26
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Oct 12:00 Åssiden ASSD - Bærum BSK 27 Oct 12:00 Mjøndalen 2 MJO2 - Skeid 2 SKEID2 27 Oct 12:00 Flint FLI - Asker ASR 27 Oct 12:00 Nordstrand NSTR - Frigg FGG 27 Oct 12:00 Åskollen Åskollen - Oppsal OPP 27 Oct 12:00 Gamle Oslo Gamle Oslo - Ullern ULL 27 Oct 12:00 KFUM 2 KFUM 2 - Sarpsborg 08 2 SAPR2 -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Apr 14:00 Skeid 2 SKEID2 1 - 4 Flint FLI 20 Apr 14:00 Gamle Oslo Gamle Oslo 2 - 2 Nordstrand NSTR 20 Apr 15:00 Bærum BSK 5 - 3 Åskollen Åskollen 20 Apr 15:00 Asker ASR 6 - 1 Frigg FGG 21 Apr 17:00 Åssiden ASSD 7 - 1 Mjøndalen 2 MJO2 22 Apr 19:00 Oppsal OPP 4 - 3 Sarpsborg 08 2 SAPR2 22 Apr 19:00 Ullern ULL 2 - 2 KFUM 2 KFUM 2 -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 15 Jun 14:00 Skeid 2 SKEID2 2 - 3 Ullern ULL 15 Jun 14:00 Åssiden ASSD 0 - 5 Oppsal OPP 15 Jun 14:00 Flint FLI 0 - 1 Bærum BSK 15 Jun 14:00 KFUM 2 KFUM 2 0 - 1 Nordstrand NSTR 15 Jun 15:00 Sarpsborg 08 2 SAPR2 0 - 2 Frigg FGG 15 Jun 15:00 Åskollen Åskollen 3 - 4 Asker ASR 17 Jun 19:30 Mjøndalen 2 MJO2 2 - 3 Gamle Oslo Gamle Oslo -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 31 Aug 14:00 Åssiden ASSD - Flint FLI 31 Aug 15:00 Bærum BSK - Nordstrand NSTR 31 Aug 15:00 Asker ASR - Ullern ULL 1 Sep 14:00 Skeid 2 SKEID2 - Gamle Oslo Gamle Oslo 2 Sep 19:15 KFUM 2 KFUM 2 - Frigg FGG 2 Sep 19:30 Sarpsborg 08 2 SAPR2 - Oppsal OPP 3 Sep 19:30 Mjøndalen 2 MJO2 - Åskollen Åskollen -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Apr 14:00 Flint FLI 0 - 1 Åssiden ASSD 27 Apr 14:00 Gamle Oslo Gamle Oslo 2 - 3 Bærum BSK 27 Apr 15:00 Åskollen Åskollen 3 - 2 Ullern ULL 28 Apr 15:00 Frigg FGG 1 - 0 Oppsal OPP 29 Apr 19:00 Sarpsborg 08 2 SAPR2 0 - 3 Asker ASR 29 Apr 19:00 Nordstrand NSTR 4 - 1 Mjøndalen 2 MJO2 29 Apr 19:15 KFUM 2 KFUM 2 3 - 0 Skeid 2 SKEID2 -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Jun 19:00 Bærum BSK 2 - 0 Åssiden ASSD 22 Jun 14:00 Asker ASR 2 - 1 Flint FLI 22 Jun 14:00 Gamle Oslo Gamle Oslo 2 - 0 Sarpsborg 08 2 SAPR2 22 Jun 15:00 Frigg FGG 6 - 0 KFUM 2 KFUM 2 22 Jun 15:00 Nordstrand NSTR 4 - 1 Åskollen Åskollen 23 Jun 15:00 Oppsal OPP 6 - 0 Skeid 2 SKEID2 24 Jun 18:00 Ullern ULL 4 - 1 Mjøndalen 2 MJO2 -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Sep 14:00 Flint FLI - KFUM 2 KFUM 2 7 Sep 15:00 Ullern ULL - Bærum BSK 7 Sep 15:00 Åskollen Åskollen - Nordstrand NSTR 7 Sep 15:00 Gamle Oslo Gamle Oslo - Oppsal OPP 8 Sep 14:00 Skeid 2 SKEID2 - Asker ASR 9 Sep 19:00 Frigg FGG - Sarpsborg 08 2 SAPR2 9 Sep 19:00 Mjøndalen 2 MJO2 - Åssiden ASSD -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 May 14:00 Oppsal OPP 0 - 2 Nordstrand NSTR 4 May 15:00 Asker ASR 4 - 3 Gamle Oslo Gamle Oslo 5 May 13:00 Bærum BSK 1 - 3 Frigg FGG 5 May 14:00 Skeid 2 SKEID2 1 - 1 Åskollen Åskollen 5 May 14:00 Mjøndalen 2 MJO2 1 - 1 Flint FLI 6 May 19:00 Åssiden ASSD 1 - 3 KFUM 2 KFUM 2 6 May 19:00 Ullern ULL 2 - 0 Sarpsborg 08 2 SAPR2 -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Sep 19:30 Åssiden ASSD - Gamle Oslo Gamle Oslo 14 Sep 14:00 Oppsal OPP - Frigg FGG 14 Sep 14:00 Nordstrand NSTR - Ullern ULL 14 Sep 15:00 Bærum BSK - Flint FLI 14 Sep 16:00 Asker ASR - Åskollen Åskollen 16 Sep 19:00 Sarpsborg 08 2 SAPR2 - Skeid 2 SKEID2 17 Sep 19:15 KFUM 2 KFUM 2 - Mjøndalen 2 MJO2 -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Jun 19:00 Åssiden ASSD 2 - 1 Ullern ULL 29 Jun 14:00 Skeid 2 SKEID2 1 - 5 Bærum BSK 29 Jun 14:00 Flint FLI 3 - 1 Oppsal OPP 29 Jun 15:00 Sarpsborg 08 2 SAPR2 1 - 0 Nordstrand NSTR 29 Jun 15:00 Åskollen Åskollen 2 - 2 Frigg FGG 29 Jun 15:00 KFUM 2 KFUM 2 2 - 3 Gamle Oslo Gamle Oslo 30 Jun 14:00 Mjøndalen 2 MJO2 0 - 6 Asker ASR