Norway - 3. Division - 5 - 2024
-
26
-
Date Time Team Result Team 27 Oct 12:00 Bjørkelangen Bjørkelangen - Lokomotiv Oslo LOKO 27 Oct 12:00 Gjelleråsen GJEL - Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 27 Oct 12:00 Kristiansund BK 2 KRI2 - Træff TRæ 27 Oct 12:00 Lørenskog LORN - Ready RD 27 Oct 12:00 Molde 2 MOL2 - Aalesund 2 AALE2 27 Oct 12:00 Skedsmo SKDM - Skjetten SKT 27 Oct 12:00 Spjelkavik SPJ - Hødd 2 HOD2 -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Apr 14:00 Lørenskog LORN 5 - 1 Hødd 2 HOD2 13 Apr 16:30 Kristiansund BK 2 KRI2 3 - 3 Ready RD 14 Apr 14:00 Molde 2 MOL2 0 - 3 Skjetten SKT 14 Apr 14:00 Skedsmo SKDM 0 - 2 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 14 Apr 15:45 Spjelkavik SPJ 0 - 0 Lokomotiv Oslo LOKO 14 Apr 17:00 Gjelleråsen GJEL 1 - 2 Træff TRæ 16 Apr 19:00 Bjørkelangen Bjørkelangen 2 - 0 Aalesund 2 AALE2 -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 8 Jun 13:00 Ready RD 5 - 2 Hødd 2 HOD2 8 Jun 15:00 Bjørkelangen Bjørkelangen 3 - 1 Spjelkavik SPJ 8 Jun 15:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 1 - 2 Skjetten SKT 8 Jun 15:00 Kristiansund BK 2 KRI2 1 - 3 Lørenskog LORN 8 Jun 17:30 Aalesund 2 AALE2 3 - 2 Lokomotiv Oslo LOKO 9 Jun 14:30 Træff TRæ 4 - 0 Skedsmo SKDM 9 Jun 17:30 Gjelleråsen GJEL 4 - 4 Molde 2 MOL2 -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 23 Aug 19:00 Bjørkelangen Bjørkelangen - Gjelleråsen GJEL 24 Aug 15:00 Kristiansund BK 2 KRI2 - Spjelkavik SPJ 24 Aug 15:00 Lokomotiv Oslo LOKO - Ready RD 24 Aug 15:00 Lørenskog LORN - Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 24 Aug 17:00 Aalesund 2 AALE2 - Skjetten SKT 25 Aug 14:30 Molde 2 MOL2 - Skedsmo SKDM 26 Aug 19:00 Træff TRæ - Hødd 2 HOD2 -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 31 Aug 14:00 Skedsmo SKDM - Lørenskog LORN 31 Aug 16:00 Spjelkavik SPJ - Bjørkelangen Bjørkelangen 31 Aug 18:00 Hødd 2 HOD2 - Lokomotiv Oslo LOKO 1 Sep 17:00 Skjetten SKT - Træff TRæ 2 Sep 18:00 Gjelleråsen GJEL - Kristiansund BK 2 KRI2 2 Sep 18:30 Ready RD - Molde 2 MOL2 2 Sep 19:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund - Aalesund 2 AALE2 -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 15 Jun 15:00 Lokomotiv Oslo LOKO 2 - 0 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 15 Jun 15:00 Lørenskog LORN 3 - 2 Gjelleråsen GJEL 15 Jun 15:00 Spjelkavik SPJ 1 - 2 Træff TRæ 15 Jun 16:00 Bjørkelangen Bjørkelangen 3 - 1 Kristiansund BK 2 KRI2 15 Jun 16:00 Hødd 2 HOD2 1 - 4 Skjetten SKT 16 Jun 14:00 Molde 2 MOL2 0 - 3 Ready RD 17 Jun 18:00 Skedsmo SKDM 3 - 0 Aalesund 2 AALE2 -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Apr 14:00 Skjetten SKT 2 - 0 Skedsmo SKDM 20 Apr 15:00 Ready RD 2 - 0 Bjørkelangen Bjørkelangen 21 Apr 14:30 Træff TRæ 1 - 1 Lørenskog LORN 21 Apr 15:00 Aalesund 2 AALE2 1 - 0 Gjelleråsen GJEL 22 Apr 18:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 2 - 2 Kristiansund BK 2 KRI2 22 Apr 18:00 Lokomotiv Oslo LOKO 2 - 1 Molde 2 MOL2 22 Apr 18:30 Hødd 2 HOD2 3 - 3 Spjelkavik SPJ -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Apr 14:00 Bjørkelangen Bjørkelangen 1 - 1 Skedsmo SKDM 27 Apr 14:00 Gjelleråsen GJEL 3 - 3 Ready RD 27 Apr 16:00 Spjelkavik SPJ 1 - 1 Skjetten SKT 28 Apr 14:00 Træff TRæ 6 - 0 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 28 Apr 15:00 Lørenskog LORN 0 - 2 Lokomotiv Oslo LOKO 29 Apr 18:00 Kristiansund BK 2 KRI2 0 - 2 Aalesund 2 AALE2 29 Apr 19:00 Molde 2 MOL2 2 - 1 Hødd 2 HOD2 -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Jun 18:00 Aalesund 2 AALE2 1 - 3 Molde 2 MOL2 20 Jun 18:30 Skjetten SKT 2 - 0 Lokomotiv Oslo LOKO 21 Jun 19:00 Træff TRæ 4 - 0 Kristiansund BK 2 KRI2 22 Jun 14:00 Gjelleråsen GJEL 0 - 3 Bjørkelangen Bjørkelangen 22 Jun 15:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 0 - 3 Lørenskog LORN 22 Jun 15:00 Ready RD 3 - 2 Spjelkavik SPJ 22 Jun 18:30 Hødd 2 HOD2 2 - 2 Skedsmo SKDM -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Sep 13:30 Kristiansund BK 2 KRI2 - Skedsmo SKDM 7 Sep 14:00 Bjørkelangen Bjørkelangen - Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 7 Sep 15:00 Lokomotiv Oslo LOKO - Skjetten SKT 7 Sep 15:00 Lørenskog LORN - Spjelkavik SPJ 8 Sep 14:00 Molde 2 MOL2 - Gjelleråsen GJEL 8 Sep 14:00 Træff TRæ - Ready RD 9 Sep 18:00 Aalesund 2 AALE2 - Hødd 2 HOD2 -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 May 15:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 0 - 0 Gjelleråsen GJEL 4 May 15:00 Skjetten SKT 1 - 3 Lørenskog LORN 4 May 19:00 Lokomotiv Oslo LOKO 2 - 2 Bjørkelangen Bjørkelangen 5 May 15:00 Hødd 2 HOD2 0 - 4 Træff TRæ 5 May 15:30 Aalesund 2 AALE2 1 - 0 Ready RD 6 May 18:00 Skedsmo SKDM 1 - 4 Kristiansund BK 2 KRI2 6 May 19:00 Molde 2 MOL2 0 - 4 Spjelkavik SPJ -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Sep 14:00 Skedsmo SKDM - Bjørkelangen Bjørkelangen 14 Sep 15:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund - Lokomotiv Oslo LOKO 15 Sep 12:00 Hødd 2 HOD2 - Lørenskog LORN 15 Sep 15:00 Spjelkavik SPJ - Gjelleråsen GJEL 16 Sep 17:30 Skjetten SKT - Molde 2 MOL2 16 Sep 18:00 Ready RD - Kristiansund BK 2 KRI2 17 Sep 19:00 Aalesund 2 AALE2 - Træff TRæ -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Jul 14:00 Kristiansund BK 2 KRI2 1 - 1 Gjelleråsen GJEL 20 Jul 14:00 Lokomotiv Oslo LOKO 2 - 1 Hødd 2 HOD2 20 Jul 14:00 Ready RD 1 - 1 Træff TRæ 20 Jul 15:00 Bjørkelangen Bjørkelangen 1 - 0 Skjetten SKT 20 Jul 17:00 Spjelkavik SPJ 2 - 1 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 21 Jul 16:00 Lørenskog LORN 5 - 1 Aalesund 2 AALE2 22 Jul 18:00 Skedsmo SKDM 2 - 4 Molde 2 MOL2 -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Sep 15:00 Bjørkelangen Bjørkelangen - Ready RD 21 Sep 15:00 Kristiansund BK 2 KRI2 - Skjetten SKT 21 Sep 15:00 Skedsmo SKDM - Spjelkavik SPJ 22 Sep 14:00 Gjelleråsen GJEL - Hødd 2 HOD2 22 Sep 14:00 Molde 2 MOL2 - Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 22 Sep 15:00 Lokomotiv Oslo LOKO - Aalesund 2 AALE2 22 Sep 17:00 Lørenskog LORN - Træff TRæ -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Jul 19:30 Træff TRæ 1 - 0 Lokomotiv Oslo LOKO 27 Jul 14:00 Gjelleråsen GJEL 2 - 2 Skedsmo SKDM 27 Jul 14:00 Hødd 2 HOD2 0 - 1 Kristiansund BK 2 KRI2 27 Jul 15:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 2 - 4 Ready RD 27 Jul 15:00 Skjetten SKT 1 - 1 Spjelkavik SPJ 27 Jul 16:00 Molde 2 MOL2 0 - 1 Lørenskog LORN 28 Jul 13:00 Aalesund 2 AALE2 0 - 2 Bjørkelangen Bjørkelangen -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 May 12:30 Kristiansund BK 2 KRI2 1 - 6 Lokomotiv Oslo LOKO 11 May 14:00 Gjelleråsen GJEL 2 - 2 Skjetten SKT 11 May 14:00 Bjørkelangen Bjørkelangen 3 - 1 Hødd 2 HOD2 11 May 15:00 Ready RD 5 - 0 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 11 May 15:30 Spjelkavik SPJ 0 - 0 Skedsmo SKDM 12 May 14:00 Træff TRæ 3 - 0 Aalesund 2 AALE2 12 May 18:00 Lørenskog LORN 0 - 0 Molde 2 MOL2 -
23
Back To Top -
Date Time Team Result Team 28 Sep 14:00 Ready RD - Skedsmo SKDM 28 Sep 14:00 Skjetten SKT - Gjelleråsen GJEL 28 Sep 15:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund - Spjelkavik SPJ 28 Sep 16:00 Hødd 2 HOD2 - Bjørkelangen Bjørkelangen 29 Sep 15:00 Aalesund 2 AALE2 - Lørenskog LORN 30 Sep 18:00 Lokomotiv Oslo LOKO - Kristiansund BK 2 KRI2 30 Sep 18:30 Træff TRæ - Molde 2 MOL2 -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 Aug 13:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 3 - 0 Hødd 2 HOD2 3 Aug 13:30 Skedsmo SKDM 0 - 1 Træff TRæ 3 Aug 14:00 Bjørkelangen Bjørkelangen 1 - 4 Lørenskog LORN 3 Aug 14:00 Gjelleråsen GJEL 3 - 3 Lokomotiv Oslo LOKO 3 Aug 15:00 Ready RD 2 - 1 Skjetten SKT 4 Aug 15:00 Spjelkavik SPJ 2 - 1 Aalesund 2 AALE2 5 Aug 14:00 Kristiansund BK 2 KRI2 1 - 0 Molde 2 MOL2 -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 May 19:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 2 - 0 Bjørkelangen Bjørkelangen 18 May 14:00 Hødd 2 HOD2 0 - 1 Aalesund 2 AALE2 20 May 14:00 Skedsmo SKDM 1 - 2 Gjelleråsen GJEL 20 May 14:00 Skjetten SKT 5 - 1 Ready RD 20 May 15:00 Lokomotiv Oslo LOKO 2 - 0 Træff TRæ 20 May 16:00 Spjelkavik SPJ 2 - 2 Lørenskog LORN 21 May 18:00 Molde 2 MOL2 5 - 2 Kristiansund BK 2 KRI2 -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Aug 14:00 Lørenskog LORN 4 - 2 Kristiansund BK 2 KRI2 10 Aug 15:00 Lokomotiv Oslo LOKO 3 - 2 Spjelkavik SPJ 10 Aug 15:00 Skjetten SKT 2 - 0 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 10 Aug 16:00 Molde 2 MOL2 1 - 2 Bjørkelangen Bjørkelangen 11 Aug 12:30 Hødd 2 HOD2 1 - 2 Ready RD 11 Aug 13:00 Træff TRæ 5 - 0 Gjelleråsen GJEL 11 Aug 13:00 Aalesund 2 AALE2 2 - 3 Skedsmo SKDM -
24
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Oct 14:00 Skedsmo SKDM - Hødd 2 HOD2 5 Oct 15:00 Kristiansund BK 2 KRI2 - Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 5 Oct 15:00 Lørenskog LORN - Skjetten SKT 5 Oct 16:00 Spjelkavik SPJ - Ready RD 6 Oct 14:30 Molde 2 MOL2 - Lokomotiv Oslo LOKO 6 Oct 17:00 Bjørkelangen Bjørkelangen - Træff TRæ 7 Oct 18:00 Gjelleråsen GJEL - Aalesund 2 AALE2 -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 25 May 15:00 Gjelleråsen GJEL 0 - 3 Spjelkavik SPJ 25 May 15:00 Ready RD 3 - 2 Lokomotiv Oslo LOKO 25 May 15:30 Aalesund 2 AALE2 3 - 3 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 26 May 14:00 Træff TRæ 1 - 0 Skjetten SKT 26 May 15:00 Lørenskog LORN 0 - 1 Skedsmo SKDM 27 May 19:00 Kristiansund BK 2 KRI2 2 - 2 Hødd 2 HOD2 27 May 19:00 Bjørkelangen Bjørkelangen 5 - 1 Molde 2 MOL2 -
25
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Oct 13:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund - Skedsmo SKDM 20 Oct 13:00 Hødd 2 HOD2 - Molde 2 MOL2 20 Oct 13:00 Lokomotiv Oslo LOKO - Lørenskog LORN 20 Oct 13:00 Ready RD - Gjelleråsen GJEL 20 Oct 13:00 Skjetten SKT - Bjørkelangen Bjørkelangen 20 Oct 13:00 Træff TRæ - Spjelkavik SPJ 20 Oct 13:00 Aalesund 2 AALE2 - Kristiansund BK 2 KRI2 -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Apr 13:00 Træff TRæ 1 - 0 Bjørkelangen Bjørkelangen 6 Apr 15:00 Ready RD 0 - 1 Lørenskog LORN 6 Apr 19:00 Lokomotiv Oslo LOKO 1 - 0 Skedsmo SKDM 7 Apr 15:00 Hødd 2 HOD2 4 - 3 Gjelleråsen GJEL 7 Apr 16:00 Aalesund 2 AALE2 2 - 1 Spjelkavik SPJ 7 Apr 17:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 1 - 4 Molde 2 MOL2 8 Apr 17:30 Skjetten SKT 2 - 1 Kristiansund BK 2 KRI2 -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 1 Jun 14:00 Skedsmo SKDM 0 - 1 Ready RD 1 Jun 18:30 Lokomotiv Oslo LOKO 0 - 2 Gjelleråsen GJEL 2 Jun 15:00 Hødd 2 HOD2 2 - 0 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 2 Jun 15:00 Lørenskog LORN 0 - 2 Bjørkelangen Bjørkelangen 2 Jun 16:00 Skjetten SKT 0 - 2 Aalesund 2 AALE2 3 Jun 18:30 Molde 2 MOL2 1 - 2 Træff TRæ 3 Jun 18:30 Spjelkavik SPJ 4 - 0 Kristiansund BK 2 KRI2 -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 Aug 13:00 Funnefoss/Vormsund Funnefoss/Vormsund 2 - 2 Træff TRæ 17 Aug 13:00 Kristiansund BK 2 KRI2 0 - 1 Bjørkelangen Bjørkelangen 17 Aug 14:00 Gjelleråsen GJEL 0 - 4 Lørenskog LORN 17 Aug 14:00 Skedsmo SKDM 1 - 0 Lokomotiv Oslo LOKO 18 Aug 16:00 Ready RD - Aalesund 2 AALE2 18 Aug 16:00 Spjelkavik SPJ - Molde 2 MOL2 19 Aug 17:00 Skjetten SKT - Hødd 2 HOD2