Norway - 3. Division - 20 - 2010
-
21
-
Date Time Team Result Team 3 Oct 13:00 Malvik MLV 4 - 4 Stjørdals-Blink STJO-B 3 Oct 13:00 Selbu Selbu 1 - 2 NTNUI NTNUI 3 Oct 13:00 Neset NST 1 - 3 Tangmoen TANG 3 Oct 13:00 Rosenborg 3 ROS3 1 - 4 Verdal VERD 3 Oct 13:00 Namsos NAM 13 - 0 Remyra REM 3 Oct 13:00 Vuku VUK 5 - 0 Steinkjer 2 Steinkjer 2 -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 May 19:00 Vuku VUK 2 - 1 NTNUI NTNUI 16 Jun 19:30 Selbu Selbu 1 - 3 Malvik MLV 2 Jul 19:00 Namsos NAM 6 - 0 Steinkjer 2 Steinkjer 2 2 Jul 19:30 Verdal VERD 6 - 0 Remyra REM 3 Jul 15:00 Neset NST 0 - 6 Stjørdals-Blink STJO-B 10 Aug 19:30 Rosenborg 3 ROS3 4 - 0 Tangmoen TANG -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 30 Apr 18:30 Tangmoen TANG 6 - 1 Verdal VERD 30 Apr 19:00 Malvik MLV 1 - 1 Vuku VUK 30 Apr 19:30 Selbu Selbu 3 - 3 Neset NST 2 May 15:00 NTNUI NTNUI 6 - 1 Namsos NAM 3 May 19:30 Remyra REM 8 - 1 Steinkjer 2 Steinkjer 2 4 May 19:00 Stjørdals-Blink STJO-B 1 - 3 Rosenborg 3 ROS3 -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Aug 18:30 Tangmoen TANG 1 - 2 Remyra REM 27 Aug 19:00 Verdal VERD 1 - 0 Stjørdals-Blink STJO-B 28 Aug 15:00 Vuku VUK 3 - 1 Neset NST 28 Aug 15:00 Namsos NAM 4 - 2 Malvik MLV 30 Aug 18:30 Steinkjer 2 Steinkjer 2 0 - 4 NTNUI NTNUI 31 Aug 19:30 Rosenborg 3 ROS3 3 - 1 Selbu Selbu -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 May 19:30 Remyra REM 1 - 4 NTNUI NTNUI 28 May 19:30 Selbu Selbu 0 - 5 Verdal VERD 29 May 15:00 Neset NST 3 - 2 Namsos NAM 30 May 20:30 Malvik MLV 6 - 0 Steinkjer 2 Steinkjer 2 31 May 19:00 Stjørdals-Blink STJO-B 3 - 1 Tangmoen TANG 1 Jun 19:30 Vuku VUK 3 - 0 Rosenborg 3 ROS3 -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Sep 17:30 Verdal VERD 2 - 2 Vuku VUK 24 Sep 18:30 Tangmoen TANG 7 - 1 Selbu Selbu 24 Sep 19:15 NTNUI NTNUI 4 - 1 Malvik MLV 25 Sep 15:00 Stjørdals-Blink STJO-B 1 - 0 Remyra REM 27 Sep 18:30 Steinkjer 2 Steinkjer 2 1 - 1 Neset NST 28 Sep 18:30 Namsos NAM 1 - 3 Rosenborg 3 ROS3 -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 May 19:00 Neset NST 1 - 1 NTNUI NTNUI 25 Jun 19:30 Malvik MLV 0 - 1 Remyra REM 25 Jun 19:30 Selbu Selbu 0 - 6 Stjørdals-Blink STJO-B 26 Jun 15:00 Vuku VUK 2 - 1 Tangmoen TANG 26 Jun 15:00 Namsos NAM 3 - 0 Verdal VERD 27 Jun 14:00 Rosenborg 3 ROS3 10 - 0 Steinkjer 2 Steinkjer 2 -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 22 Apr 19:30 Selbu Selbu 3 - 1 Remyra REM 23 Apr 19:00 Vuku VUK 1 - 4 Stjørdals-Blink STJO-B 24 Apr 15:00 Neset NST 0 - 2 Malvik MLV 24 Apr 15:00 Namsos NAM 8 - 1 Tangmoen TANG 26 Apr 20:30 Verdal VERD 3 - 2 Steinkjer 2 Steinkjer 2 27 Apr 19:30 Rosenborg 3 ROS3 1 - 3 NTNUI NTNUI -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 15 Apr 19:30 Remyra REM 3 - 2 Verdal VERD 15 Apr 21:00 NTNUI NTNUI 1 - 0 Vuku VUK 16 Apr 19:00 Stjørdals-Blink STJO-B 4 - 3 Neset NST 16 Apr 19:30 Malvik MLV 5 - 0 Selbu Selbu 19 Apr 18:30 Steinkjer 2 Steinkjer 2 0 - 4 Namsos NAM 21 Apr 18:30 Tangmoen TANG 1 - 0 Rosenborg 3 ROS3 -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Aug 19:30 Remyra REM 0 - 3 Neset NST 20 Aug 19:00 Stjørdals-Blink STJO-B 3 - 2 Namsos NAM 20 Aug 19:30 Selbu Selbu 0 - 2 Vuku VUK 23 Aug 18:30 Tangmoen TANG 7 - 0 Steinkjer 2 Steinkjer 2 24 Aug 18:00 Malvik MLV 2 - 4 Rosenborg 3 ROS3 13 Sep 19:15 NTNUI NTNUI 2 - 0 Verdal VERD -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 May 15:00 Namsos NAM 7 - 2 Selbu Selbu 25 May 18:30 Steinkjer 2 Steinkjer 2 2 - 5 Stjørdals-Blink STJO-B 25 May 18:30 Tangmoen TANG 2 - 3 NTNUI NTNUI 25 May 19:30 Vuku VUK 3 - 0 Remyra REM 25 May 19:30 Verdal VERD 4 - 3 Malvik MLV 26 May 19:30 Rosenborg 3 ROS3 9 - 3 Neset NST -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 May 18:30 Remyra REM 3 - 2 Tangmoen TANG 18 May 19:00 Stjørdals-Blink STJO-B 2 - 0 Verdal VERD 18 May 19:15 NTNUI NTNUI 7 - 0 Steinkjer 2 Steinkjer 2 18 May 19:30 Malvik MLV 7 - 1 Namsos NAM 18 May 19:30 Selbu Selbu 2 - 3 Rosenborg 3 ROS3 18 May 19:30 Neset NST 0 - 2 Vuku VUK -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 Sep 18:00 Stjørdals-Blink STJO-B 5 - 2 NTNUI NTNUI 17 Sep 19:30 Malvik MLV 2 - 0 Tangmoen TANG 18 Sep 15:00 Neset NST 5 - 2 Verdal VERD 18 Sep 15:00 Vuku VUK 2 - 1 Namsos NAM 20 Sep 19:30 Selbu Selbu 0 - 4 Steinkjer 2 Steinkjer 2 21 Sep 19:30 Remyra REM 0 - 3 Rosenborg 3 ROS3 -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Apr 19:30 NTNUI NTNUI 4 - 0 Selbu Selbu 18 Jun 18:30 Tangmoen TANG 5 - 2 Neset NST 18 Jun 19:30 Remyra REM 1 - 4 Namsos NAM 20 Jun 16:00 Steinkjer 2 Steinkjer 2 0 - 3 Vuku VUK 21 Jun 19:00 Stjørdals-Blink STJO-B 7 - 0 Malvik MLV 22 Jun 19:30 Verdal VERD 3 - 2 Rosenborg 3 ROS3 -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 12 Apr 20:30 Malvik MLV 3 - 5 NTNUI NTNUI 11 Jun 19:30 Selbu Selbu 1 - 4 Tangmoen TANG 12 Jun 15:00 Vuku VUK 2 - 1 Verdal VERD 14 Jun 19:00 Remyra REM 2 - 4 Stjørdals-Blink STJO-B 14 Jun 19:30 Neset NST 2 - 0 Steinkjer 2 Steinkjer 2 15 Jun 19:30 Rosenborg 3 ROS3 4 - 2 Namsos NAM -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Aug 19:30 Verdal VERD 3 - 0 Tangmoen TANG 14 Aug 15:00 Neset NST 3 - 2 Selbu Selbu 14 Aug 15:00 Vuku VUK 4 - 0 Malvik MLV 16 Aug 18:30 Steinkjer 2 Steinkjer 2 1 - 1 Remyra REM 23 Aug 18:30 Namsos NAM 3 - 0 NTNUI NTNUI 2 Sep 18:00 Rosenborg 3 ROS3 0 - 3 Stjørdals-Blink STJO-B -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Aug 19:30 Malvik MLV 5 - 3 Neset NST 7 Aug 15:00 Tangmoen TANG 1 - 2 Namsos NAM 9 Aug 18:30 Steinkjer 2 Steinkjer 2 5 - 1 Verdal VERD 9 Aug 19:00 Stjørdals-Blink STJO-B 5 - 2 Vuku VUK 24 Aug 19:00 Remyra REM 2 - 0 Selbu Selbu 30 Sep 19:15 NTNUI NTNUI 2 - 1 Rosenborg 3 ROS3 -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 May 20:30 Verdal VERD 0 - 1 NTNUI NTNUI 8 May 15:00 Neset NST 1 - 3 Remyra REM 8 May 15:00 Namsos NAM 1 - 3 Stjørdals-Blink STJO-B 9 May 15:00 Vuku VUK 1 - 0 Selbu Selbu 10 May 18:30 Steinkjer 2 Steinkjer 2 2 - 4 Tangmoen TANG 11 May 19:30 Rosenborg 3 ROS3 3 - 1 Malvik MLV -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Sep 18:15 Verdal VERD 4 - 0 Selbu Selbu 10 Sep 18:30 Tangmoen TANG 1 - 2 Stjørdals-Blink STJO-B 10 Sep 19:15 NTNUI NTNUI 10 - 1 Remyra REM 11 Sep 15:00 Namsos NAM 7 - 0 Neset NST 13 Sep 18:30 Steinkjer 2 Steinkjer 2 2 - 2 Malvik MLV 14 Sep 19:30 Rosenborg 3 ROS3 5 - 0 Vuku VUK -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 2 Sep 19:30 Remyra REM 2 - 1 Vuku VUK 3 Sep 19:15 NTNUI NTNUI 2 - 1 Tangmoen TANG 3 Sep 19:30 Malvik MLV 1 - 3 Verdal VERD 4 Sep 15:00 Selbu Selbu 0 - 1 Namsos NAM 6 Sep 18:30 Stjørdals-Blink STJO-B 6 - 1 Steinkjer 2 Steinkjer 2 7 Sep 19:30 Neset NST 2 - 5 Rosenborg 3 ROS3 -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 Jun 18:30 Tangmoen TANG 4 - 1 Malvik MLV 4 Jun 19:30 Verdal VERD 6 - 4 Neset NST 4 Jun 21:00 NTNUI NTNUI 2 - 0 Stjørdals-Blink STJO-B 5 Jun 15:00 Namsos NAM 8 - 2 Vuku VUK 7 Jun 19:30 Steinkjer 2 Steinkjer 2 1 - 0 Selbu Selbu 10 Jun 19:30 Rosenborg 3 ROS3 4 - 0 Remyra REM -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Oct 15:00 Verdal VERD 5 - 3 Namsos NAM 9 Oct 15:00 Steinkjer 2 Steinkjer 2 1 - 1 Rosenborg 3 ROS3 9 Oct 15:00 Tangmoen TANG 5 - 0 Vuku VUK 9 Oct 15:00 NTNUI NTNUI 5 - 1 Neset NST 9 Oct 15:00 Stjørdals-Blink STJO-B 7 - 0 Selbu Selbu 9 Oct 15:00 Remyra REM 2 - 4 Malvik MLV