England - FA Trophy - 2023/2024
- Rounds
-
FA Trophy - Second Round Qualifying FA Trophy - Round 1 5 FA Trophy - Thrid Round Qualifying 2 Semi Finals 3 Final 4 Quarter Finals
-
FA Trophy - Second Round Qualifying
-
Date Time Team Result Team 23 Sep 16:00 Anstey Nomads Anstey Nomads 6 - 4 Loughborough Dynamo LghbrghDm 23 Sep 16:00 Ascot United Ascot United 6 - 2 Lancing FC Lancing FC 23 Sep 16:00 Avro Avro 4 - 2 Stalybridge Celtic StlCeltic 23 Sep 16:00 Badshot Lea Badshot Lea 5 - 3 Sutton Common Rovers Sutton Common Rovers 23 Sep 16:00 Basildon United Basildon United 0 - 4 Lowestoft Town LwstftTw 23 Sep 16:00 Belper Town Belper 1 - 2 Walsall Wood Walsall Wood 23 Sep 16:00 Bemerton Bemerton 0 - 3 Frome Town Frome 23 Sep 16:00 Biggleswade Town BgglTw 2 - 1 Hadley Hadley 23 Sep 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 3 - 2 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm 23 Sep 16:00 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels 2 - 1 Grantham Town GrnthmTw 23 Sep 16:00 Brighouse Town BriTw 6 - 3 Clitheroe FC Clitheroe 23 Sep 16:00 Bury Town BuryTw 4 - 1 Walthamstow Walthamstow 23 Sep 16:00 Carlton Town CRLT 2 - 1 Chasetown Chstwn 23 Sep 16:00 Chertsey Town Chertsey Town 2 - 4 Hythe Town HthTw 23 Sep 16:00 City Of Liverpool FC City Of Liverpool FC 2 - 1 Witton Albion WttnAlbn 23 Sep 16:00 Cray Valley (PM) CVYP 2 - 0 Hartley Wintney HrtlWntn 23 Sep 16:00 Cribbs Cribbs 7 - 5 Bashley Bshl 23 Sep 16:00 AFC Dunstable AFC Dunstable 2 - 3 Brightlingsea Regent Brigrt 23 Sep 16:00 Felixstowe and Walton United Felixstowe and Walton United 6 - 3 Hertford Town Hertford Town 23 Sep 16:00 Hanley Town Hanley Town 2 - 1 Sheffield FC Shffld 23 Sep 16:00 Hinckley LR Hinckley LR 5 - 6 Harborough Town Harborough Town 23 Sep 16:00 Kidlington Kidlington 2 - 1 Exmouth Town Exmouth Town 23 Sep 16:00 Kidsgrove Athletic KidsgvAthl 2 - 4 Sporting Khalsa SpoK 23 Sep 16:00 Metropolitan Police MyrpltnPlc 5 - 6 Ashford United FC Ashford United FC 23 Sep 16:00 Mousehole Mousehole 3 - 0 Tavistock AFC Tavistock AFC 23 Sep 16:00 Nantwich Town NntwchTw 2 - 1 Dunston UTS Dunston UTS 23 Sep 16:00 North Ferriby FC North Ferriby FC 8 - 7 Prescot Cables Prescot Cables 23 Sep 16:00 Quorn Quorn 4 - 2 Leek Town Leek 23 Sep 16:00 Ramsgate Rmsgt 3 - 1 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 23 Sep 16:00 Sheppey United Sheppey United 2 - 1 Sittingbourne STGB 23 Sep 16:00 South Park F.C. SthPark 2 - 1 Three Bridges Three Bridges 23 Sep 16:00 Southall Southall 1 - 3 Leatherhead Lthrhd 23 Sep 16:00 Stockton Town Stockton Town 0 - 2 Bootle FC Bootle FC 23 Sep 16:00 Vauxhall Motors VxhllMtr 0 - 1 Stocksbridge Park Steels StckbrPrkStl 23 Sep 16:00 Waltham Abbey WlthmAbb 1 - 5 Heybridge Swifts HbrdgSws 23 Sep 16:00 Westfield Westfield 2 - 1 Marlow Mrlw 23 Sep 16:00 Witham Town WthmTw 2 - 3 Redbridge Rdbrdg 24 Sep 16:00 Bowers and Pitsea FC BaPFC 3 - 5 Bedford Town BdfdTw 24 Sep 16:00 Cambridge City CmbrdgC 0 - 2 Leighton Town Leighton Town 24 Sep 16:00 Hamworthy United Hamworthy United 1 - 2 Larkhall Athletic LarA -
FA Trophy - Round 1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Oct 20:45 Frome Town Frome 1 - 0 Cribbs Cribbs 28 Oct 16:00 Alvechurch ALCH 0 - 1 Coalville Town ClvllTw 28 Oct 16:00 Billericay Town Bllrc 5 - 0 Bury Town BuryTw 28 Oct 16:00 Chatham Town ChthmTw 0 - 2 Cray Valley (PM) CVYP 28 Oct 16:00 City Of Liverpool FC City Of Liverpool FC 1 - 0 Stamford AFC Stmfd 28 Oct 16:00 Cray Wanderers CrWand 8 - 6 Chesham United ChshmU 28 Oct 16:00 Dulwich Hamlet DlwchHm 0 - 2 Lewes Lewes 28 Oct 16:00 FC United of Manchester UOfMan 6 - 7 Radcliffe RadBor 28 Oct 16:00 Harborough Town Harborough Town 3 - 0 Avro Avro 28 Oct 16:00 Haringey Borough HariBor 1 - 2 Redbridge Rdbrdg 28 Oct 16:00 Harrow Borough HrrwBrgh 1 - 2 Beaconsfield Town BDT 28 Oct 16:00 Hendon Hendon 2 - 1 Walton & Hersham Walton & Hersham 28 Oct 16:00 Larkhall Athletic LarA 1 - 2 Horsham FC Hrshm 28 Oct 16:00 Macclesfield Town McclsfT 4 - 1 Halesowen Town HlswnTw 28 Oct 16:00 Nantwich Town NntwchTw 4 - 2 Stratford Town StrtfrdTw 28 Oct 16:00 North Ferriby FC North Ferriby FC 0 - 3 Matlock Town MatlckTw 28 Oct 16:00 Nuneaton Borough NntnB 2 - 0 Hyde United Hyde 28 Oct 16:00 Potters Bar Town PBT 0 - 1 Leiston Lstn 28 Oct 16:00 Redditch United RddtchU 3 - 0 Ashton United AshtnU 28 Oct 16:00 South Park F.C. SthPark 2 - 1 Leighton Town Leighton Town 28 Oct 16:00 St Ives Town SIvTn 3 - 1 Marine Marine 28 Oct 16:00 Stafford Rangers StffrdRng 5 - 3 Quorn Quorn 28 Oct 16:00 Stourbridge Strbrdg 5 - 1 Bamber Bridge BmbrBrdg 28 Oct 16:00 Swindon Supermarine SwndnSpm 0 - 3 Basingstoke Town BsngstTw 28 Oct 16:00 Walsall Wood Walsall Wood 7 - 6 Guiseley GSL 28 Oct 16:00 Westfield Westfield 1 - 3 Hungerford Town HngfdTw 28 Oct 16:00 Worksop Town WrkspTw 0 - 5 Mickleover Sports McklvSpt 30 Oct 20:45 Bognor Regis Town BgnRgTw 3 - 0 Gosport Borough GsprtBrgh 31 Oct 20:45 AFC Totton Totton 2 - 1 Merthyr Town MERTH 31 Oct 20:45 Hythe Town HthTw 3 - 1 Ramsgate Rmsgt 1 Nov 20:45 Kingstonian Kngstnn 0 - 4 Whitehawk Whthwk 7 Nov 20:45 Poole Town Poole 3 - 6 Bracknell Town Bracknell Town -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Feb 16:00 Welling United WllngU 0 - 3 Barnet BRNT 10 Feb 16:00 Bromley BRML 2 - 0 Aveley Avl 10 Feb 16:00 Hereford United HRFRDU 0 - 1 Gateshead FC GtshdFC 10 Feb 16:00 Peterborough Sports Peterborough Sports 1 - 0 Kidderminster Harriers KddrmH 10 Feb 16:00 Chorley Chorley 1 - 3 Solihull Moors SlhMoors 10 Feb 16:00 Hampton and Richmond Borough Hm&Rch 0 - 2 Macclesfield Town McclsfT 20 Feb 20:45 Wealdstone Wldstn 4 - 0 Hendon Hendon 20 Feb 20:45 Bishop's Stortford BshpsStrtf 0 - 3 Coalville Town ClvllTw -
FA Trophy - Thrid Round Qualifying
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Oct 20:45 Avro Avro 4 - 0 Warrington Rylands Warrington Rylands 6 Oct 20:45 Potters Bar Town PBT 4 - 1 Berkhamsted FC Berkhamsted FC 7 Oct 16:00 AFC Totton Totton 2 - 1 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 7 Oct 16:00 Anstey Nomads Anstey Nomads 0 - 1 Alvechurch ALCH 7 Oct 16:00 Ashton United AshtnU 6 - 5 Brighouse Town BriTw 7 Oct 16:00 Badshot Lea Badshot Lea 1 - 4 Redbridge Rdbrdg 7 Oct 16:00 Barwell Brwll 4 - 6 Mickleover Sports McklvSpt 7 Oct 16:00 Basingstoke Town BsngstTw 3 - 0 Kidlington Kidlington 7 Oct 16:00 Beaconsfield Town BDT 3 - 0 Ashford United FC Ashford United FC 7 Oct 16:00 Billericay Town Bllrc 4 - 3 Felixstowe and Walton United Felixstowe and Walton United 7 Oct 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 1 - 5 Frome Town Frome 7 Oct 16:00 Bognor Regis Town BgnRgTw 3 - 1 Hayes and Yeading Utd H&YUtd 7 Oct 16:00 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels 0 - 3 Leighton Town Leighton Town 7 Oct 16:00 Bootle FC Bootle FC 0 - 2 Bamber Bridge BmbrBrdg 7 Oct 16:00 Bradford Park Avenue BrdfPA 5 - 6 Nantwich Town NntwchTw 7 Oct 16:00 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting 0 - 2 Halesowen Town HlswnTw 7 Oct 16:00 Carshalton Athletic CrshAthl 1 - 2 Cray Valley (PM) CVYP 7 Oct 16:00 Chesham United ChshmU 4 - 3 Enfield Town EnfldTw 7 Oct 16:00 Cheshunt FC Ches 0 - 1 Dulwich Hamlet DlwchHm 7 Oct 16:00 Concord Rangers CncdRng 2 - 3 Hythe Town HthTw 7 Oct 16:00 Didcot Town DdctTw 1 - 2 Cribbs Cribbs 7 Oct 16:00 Folkestone Invicta FlksInvct 3 - 7 Haringey Borough HariBor 7 Oct 16:00 Gainsborough Trinity GnsbTnt 1 - 3 Guiseley GSL 7 Oct 16:00 Gosport Borough GsprtBrgh 5 - 3 Salisbury FC SBFC 7 Oct 16:00 Hanley Town Hanley Town 0 - 1 Macclesfield Town McclsfT 7 Oct 16:00 Hanwell Town HanT 1 - 2 Bracknell Town Bracknell Town 7 Oct 16:00 Harborough Town Harborough Town 2 - 1 Biggleswade Town BgglTw 7 Oct 16:00 Harrow Borough HrrwBrgh 1 - 0 Margate Mrgt 7 Oct 16:00 Hastings United HstngsU 1 - 2 Kingstonian Kngstnn 7 Oct 16:00 Hendon Hendon 3 - 1 AFC Sudbury AFCSdb 7 Oct 16:00 Heybridge Swifts HbrdgSws 1 - 2 Chatham Town ChthmTw 7 Oct 16:00 Hitchin Town HtchnTw 2 - 3 Stamford AFC Stmfd 7 Oct 16:00 Horsham FC Hrshm 2 - 0 Brightlingsea Regent Brigrt 7 Oct 16:00 Ilkeston Town FC Ilkstn 2 - 3 Walsall Wood Walsall Wood 7 Oct 16:00 Lancaster City LncstrC 1 - 3 City Of Liverpool FC City Of Liverpool FC 7 Oct 16:00 Larkhall Athletic LarA 2 - 0 Mousehole Mousehole 7 Oct 16:00 Leiston Lstn 10 - 9 Hornchurch Horn 7 Oct 16:00 Lewes Lewes 4 - 1 Lowestoft Town LwstftTw 7 Oct 16:00 Long Eaton United Long Eaton United 1 - 4 Stourbridge Strbrdg 7 Oct 16:00 Marske United MrskU 2 - 4 Marine Marine 7 Oct 16:00 Matlock Town MatlckTw 1 - 0 Bedford Town BdfdTw 7 Oct 16:00 Merthyr Town MERTH 3 - 1 Dorchester Town DchstrT 7 Oct 16:00 Morpeth Town Morpeth Town 1 - 4 FC United of Manchester UOfMan 7 Oct 16:00 Needham Market NdhmMkt 0 - 1 Cray Wanderers CrWand 7 Oct 16:00 North Ferriby FC North Ferriby FC 4 - 0 Atherton Collieries ATC 7 Oct 16:00 Nuneaton Borough NntnB 1 - 0 Carlton Town CRLT 7 Oct 16:00 Poole Town Poole 3 - 1 Sholing Shlng 7 Oct 16:00 Quorn Quorn 2 - 0 AFC Telford United AFCTlfU 7 Oct 16:00 Radcliffe RadBor 3 - 2 Whitby Town WhtbTw 7 Oct 16:00 Ramsgate Rmsgt 4 - 1 Sheppey United Sheppey United 7 Oct 16:00 Redditch United RddtchU 2 - 1 Leamington Lmhgtn 7 Oct 16:00 Royston Town Ryst 1 - 3 Coalville Town ClvllTw 7 Oct 16:00 South Park F.C. SthPark 2 - 0 Hashtag United Hashtag United 7 Oct 16:00 St Ives Town SIvTn 3 - 2 Kettering Town Kttrng 7 Oct 16:00 Stafford Rangers StffrdRng 3 - 2 Sporting Khalsa SpoK 7 Oct 16:00 Stratford Town StrtfrdTw 1 - 0 Basford United Basf 7 Oct 16:00 Swindon Supermarine SwndnSpm 3 - 1 Tiverton Town TvrtnTw 7 Oct 16:00 Walton & Hersham Walton & Hersham 3 - 1 Canvey Island CnvIsl 7 Oct 16:00 Westfield Westfield 3 - 1 Leatherhead Lthrhd 7 Oct 16:00 Whitehawk Whthwk 2 - 0 Ascot United Ascot United 7 Oct 16:00 Winchester City WnchstrC 3 - 5 Hungerford Town HngfdTw 7 Oct 16:00 Wingate and Finchley W&F 0 - 1 Bury Town BuryTw 7 Oct 16:00 Workington Wkngtn 1 - 3 Hyde United Hyde 7 Oct 16:00 Worksop Town WrkspTw 2 - 1 Stocksbridge Park Steels StckbrPrkStl -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 18 Nov 16:00 AFC Totton Totton 2 - 1 Havant and Waterlooville H&W 18 Nov 16:00 Alfreton Town AlftnT 2 - 4 Macclesfield Town McclsfT 18 Nov 16:00 Aveley Avl 2 - 1 St Ives Town SIvTn 18 Nov 16:00 Banbury United BnbrU 2 - 4 Nuneaton Borough NntnB 18 Nov 16:00 Bath City BathC 1 - 0 Beaconsfield Town BDT 18 Nov 16:00 Billericay Town Bllrc 3 - 1 Tamworth Tmwth 18 Nov 16:00 Bishop's Stortford BshpsStrtf 3 - 1 St Albans City StAlbC 18 Nov 16:00 Buxton Bxtn 1 - 3 City Of Liverpool FC City Of Liverpool FC 18 Nov 16:00 Chippenham Chppnh 4 - 3 Basingstoke Town BsngstTw 18 Nov 16:00 Chorley Chorley 1 - 0 Scarborough Athletic SBA 18 Nov 16:00 Coalville Town ClvllTw 8 - 7 Boston United BostonU 18 Nov 16:00 Cray Valley (PM) CVYP 1 - 5 Hampton and Richmond Borough Hm&Rch 18 Nov 16:00 Curzon Ashton CznAshtn 2 - 0 Matlock Town MatlckTw 18 Nov 16:00 Dartford DTFD 0 - 1 Maidstone United MdstnU 18 Nov 16:00 Dover Athletic DoverAth 5 - 8 Weymouth Wmth 18 Nov 16:00 Farsley Celtic FrslCltc 2 - 4 Radcliffe RadBor 18 Nov 16:00 Frome Town Frome 6 - 5 Worthing Wrthng 18 Nov 16:00 Gloucester City GlcstrC 3 - 0 Braintree Town BrntrT 18 Nov 16:00 Harborough Town Harborough Town 0 - 2 Chelmsford City ChlmC 18 Nov 16:00 Hemel Hempstead Town HmlHTw 4 - 6 Walsall Wood Walsall Wood 18 Nov 16:00 Hendon Hendon 2 - 0 Eastbourne Borough EstbrnBrgh 18 Nov 16:00 Hereford United HRFRDU 4 - 1 Redbridge Rdbrdg 18 Nov 16:00 Hungerford Town HngfdTw 2 - 0 Truro City TrrC 18 Nov 16:00 Hythe Town HthTw 3 - 1 Tonbridge Angels TnbrAngl 18 Nov 16:00 Nantwich Town NntwchTw 4 - 2 Chester FC ChstrFC 18 Nov 16:00 Redditch United RddtchU 2 - 1 Rushall Olympic RshllOlmpc 18 Nov 16:00 Scunthorpe United SUFC 2 - 0 Darlington 1883 Drln1883 18 Nov 16:00 Slough Town SlghTw 2 - 1 Farnborough Frnbrgh 18 Nov 16:00 Southport STHPT 4 - 0 South Shields SHD 18 Nov 16:00 Spennymoor Town FC SpnnTw 1 - 3 Mickleover Sports McklvSpt 18 Nov 16:00 Stafford Rangers StffrdRng 2 - 4 Brackley Town BrcklTw 18 Nov 16:00 Stourbridge Strbrdg 2 - 1 Kings Lynn Town KngsLTw 18 Nov 16:00 Torquay United TrqU 2 - 1 Yeovil Town YTFC 18 Nov 16:00 Warrington Town WrrnTw 1 - 3 Blyth Spartans BlthSprtn 18 Nov 16:00 Weston-Super-Mare W-S-M 4 - 1 Cray Wanderers CrWand 18 Nov 16:00 Whitehawk Whthwk 3 - 1 Lewes Lewes 18 Nov 16:00 Bracknell Town Bracknell Town 0 - 3 Horsham FC Hrshm 21 Nov 20:45 Leiston Lstn 1 - 4 Peterborough Sports Peterborough Sports 21 Nov 20:45 Welling United WllngU 10 - 9 Taunton Town TauT 22 Nov 20:45 Bognor Regis Town BgnRgTw 1 - 4 South Park F.C. SthPark -
Semi Finals
Back To Top -
Date Time Team Result Team 6 Apr 16:00 Bromley BRML 1 - 2 Solihull Moors SlhMoors 6 Apr 16:00 Gateshead FC GtshdFC 2 - 1 Macclesfield Town McclsfT -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 8 Dec 20:45 Scunthorpe United SUFC 0 - 2 Solihull Moors SlhMoors 9 Dec 16:00 Aveley Avl 9 - 8 Hungerford Town HngfdTw 9 Dec 16:00 Barnet BRNT 4 - 0 Maidstone United MdstnU 9 Dec 16:00 Bath City BathC 1 - 0 Boreham Wood BrhmWood 9 Dec 16:00 Bromley BRML 1 - 0 Slough Town SlghTw 9 Dec 16:00 Chesterfield CSTF 6 - 1 Southport STHPT 9 Dec 16:00 Chippenham Chppnh 5 - 3 Gloucester City GlcstrC 9 Dec 16:00 Chorley Chorley 2 - 0 Blyth Spartans BlthSprtn 9 Dec 16:00 City Of Liverpool FC City Of Liverpool FC 1 - 5 Hartlepool United HRTL 9 Dec 16:00 Curzon Ashton CznAshtn 0 - 2 Macclesfield Town McclsfT 9 Dec 16:00 Dagenham and Redbridge DGRD 3 - 5 Peterborough Sports Peterborough Sports 9 Dec 16:00 Dorking Wanderers DKNW 3 - 0 Maidenhead United MdnhdU 9 Dec 16:00 Eastleigh ESTlGH 6 - 7 Aldershot Town AldshtTw 9 Dec 16:00 Ebbsfleet United EbbsfltU 4 - 6 Bishop's Stortford BshpsStrtf 9 Dec 16:00 Frome Town Frome 1 - 4 Torquay United TrqU 9 Dec 16:00 Hendon Hendon 2 - 0 Weymouth Wmth 9 Dec 16:00 Hereford United HRFRDU 1 - 0 South Park F.C. SthPark 9 Dec 16:00 Horsham FC Hrshm 2 - 0 AFC Totton Totton 9 Dec 16:00 Kidderminster Harriers KddrmH 4 - 1 Stourbridge Strbrdg 9 Dec 16:00 Nantwich Town NntwchTw 3 - 2 York City YRKC 9 Dec 16:00 Nuneaton Borough NntnB 7 - 8 AFC Fylde Fylde 9 Dec 16:00 Oldham Athletic OAFC 7 - 5 Mickleover Sports McklvSpt 9 Dec 16:00 Oxford City OxfordC 0 - 1 Chelmsford City ChlmC 9 Dec 16:00 Southend United STHND 4 - 6 Hampton and Richmond Borough Hm&Rch 9 Dec 16:00 Welling United WllngU 2 - 1 Brackley Town BrcklTw 12 Dec 20:45 FC Halifax Town FCHlfxT 5 - 6 Altrincham Altrnchm 12 Dec 20:45 Hythe Town HthTw 3 - 2 Whitehawk Whthwk 12 Dec 20:45 Radcliffe RadBor 4 - 0 Redditch United RddtchU 12 Dec 20:45 Rochdale RAFC 1 - 5 Gateshead FC GtshdFC 12 Dec 20:45 Weston-Super-Mare W-S-M 3 - 2 Woking WKNG 20 Dec 20:45 Wealdstone Wldstn 4 - 1 Billericay Town Bllrc 9 Jan 20:45 Coalville Town ClvllTw 2 - 0 Walsall Wood Walsall Wood -
Final
Back To Top -
Date Time Team Result Team 11 May 17:15 Gateshead FC GtshdFC 7 - 6 Solihull Moors SlhMoors -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Jan 16:00 Bishop's Stortford BshpsStrtf 6 - 1 Aldershot Town AldshtTw 13 Jan 16:00 Hythe Town HthTw 1 - 2 Chorley Chorley 13 Jan 16:00 Gateshead FC GtshdFC 6 - 5 Weston-Super-Mare W-S-M 13 Jan 16:00 Welling United WllngU 2 - 0 Chesterfield CSTF 13 Jan 16:00 Hereford United HRFRDU 2 - 0 Torquay United TrqU 13 Jan 16:00 Hartlepool United HRTL 2 - 4 Hampton and Richmond Borough Hm&Rch 13 Jan 16:00 Solihull Moors SlhMoors 5 - 1 Nantwich Town NntwchTw 13 Jan 16:00 Kidderminster Harriers KddrmH 4 - 2 Altrincham Altrnchm 13 Jan 16:00 Macclesfield Town McclsfT 5 - 0 Dorking Wanderers DKNW 13 Jan 16:00 Aveley Avl 1 - 0 AFC Fylde Fylde 13 Jan 16:00 Oldham Athletic OAFC 1 - 2 Hendon Hendon 13 Jan 16:00 Radcliffe RadBor 1 - 2 Barnet BRNT 13 Jan 16:00 Horsham FC Hrshm 0 - 3 Peterborough Sports Peterborough Sports 13 Jan 16:00 Bromley BRML 5 - 3 Chippenham Chppnh 13 Jan 16:00 Chelmsford City ChlmC 0 - 1 Wealdstone Wldstn 13 Jan 16:00 Bath City BathC 3 - 4 Coalville Town ClvllTw -
Quarter Finals
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Mar 16:00 Gateshead FC GtshdFC 3 - 2 Peterborough Sports Peterborough Sports 9 Mar 16:00 Bromley BRML 2 - 0 Barnet BRNT 9 Mar 16:00 Wealdstone Wldstn 4 - 5 Solihull Moors SlhMoors 9 Mar 16:00 Macclesfield Town McclsfT 3 - 0 Coalville Town ClvllTw