Russian Federation - Division 2 - Centre - Group 1 - 2022/2023
-
3
-
Date Time Team Result Team 28 Jul 16:00 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 0 - 2 Dynamo Bryansk DBR 30 Jul 12:00 FK Strogino Moscow STROG 0 - 0 Spartak Tambov SKT 30 Jul 15:00 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 1 - 1 Arsenal Tula 2 ARST-2 30 Jul 16:00 Avangard Kursk AvKS 2 - 0 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 30 Jul 16:00 FK Kvant Obninsk FKKO 1 - 1 Metallurg Lipetsk MGL 30 Jul 17:30 FC Ryazan RZN 2 - 1 Sakhalinets Sakhalinets -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 18 Sep 14:00 Avangard Kursk AvKS 3 - 0 FK Strogino Moscow STROG 9 Nov 09:00 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 2 - 1 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 9 Nov 12:00 FK Kvant Obninsk FKKO 2 - 1 Arsenal Tula 2 ARST-2 9 Nov 12:00 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 3 - 0 Metallurg Lipetsk MGL 9 Nov 14:00 FC Ryazan RZN 0 - 0 Spartak Tambov SKT 9 Nov 15:00 Dynamo Bryansk DBR 1 - 0 Sakhalinets Sakhalinets -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 22 Sep 12:00 FK Strogino Moscow STROG 1 - 0 Arsenal Tula 2 ARST-2 22 Sep 12:00 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 0 - 3 Sakhalinets Sakhalinets 22 Sep 14:00 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 1 - 0 Dynamo Bryansk DBR 22 Sep 15:00 FK Kvant Obninsk FKKO 0 - 1 Spartak Tambov SKT 22 Sep 17:00 FC Ryazan RZN 3 - 2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 22 Sep 17:30 Avangard Kursk AvKS 3 - 3 Metallurg Lipetsk MGL -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 20 Aug 14:00 FC Ryazan RZN 0 - 1 Arsenal Tula 2 ARST-2 21 Aug 12:00 FK Strogino Moscow STROG 0 - 2 Dynamo Bryansk DBR 21 Aug 16:00 Avangard Kursk AvKS 3 - 2 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 21 Aug 16:00 FK Kvant Obninsk FKKO 0 - 5 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 21 Aug 16:00 Metallurg Lipetsk MGL 6 - 0 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 21 Aug 17:00 Spartak Tambov SKT 0 - 1 Sakhalinets Sakhalinets -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 15 Oct 06:00 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 1 - 2 Spartak Tambov SKT 15 Oct 12:00 FK Strogino Moscow STROG 0 - 1 Sakhalinets Sakhalinets 15 Oct 14:00 Avangard Kursk AvKS 1 - 1 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 15 Oct 14:00 FK Kvant Obninsk FKKO 0 - 2 Dynamo Bryansk DBR 15 Oct 15:00 Metallurg Lipetsk MGL 1 - 0 Arsenal Tula 2 ARST-2 15 Oct 16:00 FC Ryazan RZN 0 - 0 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 17 Sep 13:00 Arsenal Tula 2 ARST-2 5 - 0 FK Kvant Obninsk FKKO 18 Sep 13:30 Sakhalinets Sakhalinets 1 - 2 Dynamo Bryansk DBR 18 Sep 15:00 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 5 - 1 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 18 Sep 15:00 Spartak Tambov SKT 2 - 2 FC Ryazan RZN 18 Sep 16:00 Metallurg Lipetsk MGL 2 - 1 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 9 Nov 11:00 FK Strogino Moscow STROG 1 - 1 Avangard Kursk AvKS -
2
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Jul 05:00 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 0 - 3 FC Ryazan RZN 24 Jul 13:00 Arsenal Tula 2 ARST-2 1 - 2 FK Strogino Moscow STROG 24 Jul 14:30 Sakhalinets Sakhalinets 3 - 0 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 24 Jul 16:00 Dynamo Bryansk DBR 1 - 1 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 24 Jul 16:00 Metallurg Lipetsk MGL 0 - 2 Avangard Kursk AvKS 24 Jul 17:00 Spartak Tambov SKT 4 - 2 FK Kvant Obninsk FKKO -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Nov 05:00 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 0 - 0 Dynamo Bryansk DBR 5 Nov 11:00 FK Strogino Moscow STROG 1 - 0 FC Ryazan RZN 5 Nov 12:00 FK Kvant Obninsk FKKO 5 - 1 Avangard Kursk AvKS 5 Nov 13:00 Metallurg Lipetsk MGL 2 - 0 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 5 Nov 13:00 Spartak Tambov SKT 1 - 0 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 5 Nov 18:30 Sakhalinets Sakhalinets 5 - 1 Arsenal Tula 2 ARST-2 -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 8 Oct 06:00 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 1 - 0 FK Strogino Moscow STROG 8 Oct 13:00 Arsenal Tula 2 ARST-2 1 - 1 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 8 Oct 13:00 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 3 - 0 FC Ryazan RZN 8 Oct 14:00 Sakhalinets Sakhalinets 4 - 1 FK Kvant Obninsk FKKO 8 Oct 15:00 Dynamo Bryansk DBR 1 - 0 Avangard Kursk AvKS 8 Oct 16:00 Metallurg Lipetsk MGL 0 - 1 Spartak Tambov SKT -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 14 Aug 15:00 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 1 - 2 Avangard Kursk AvKS 14 Aug 16:00 Dynamo Bryansk DBR 2 - 1 FK Kvant Obninsk FKKO 14 Aug 17:00 Spartak Tambov SKT 1 - 1 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 14 Aug 18:00 Sakhalinets Sakhalinets 1 - 1 FK Strogino Moscow STROG 15 Aug 13:00 Arsenal Tula 2 ARST-2 2 - 1 Metallurg Lipetsk MGL 15 Aug 16:00 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 0 - 1 FC Ryazan RZN -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 29 Oct 13:00 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 1 - 1 FK Strogino Moscow STROG 29 Oct 13:00 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 0 - 0 Spartak Tambov SKT 29 Oct 15:00 Dynamo Bryansk DBR 0 - 1 Metallurg Lipetsk MGL 30 Oct 09:00 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 0 - 3 Sakhalinets Sakhalinets 30 Oct 12:00 Arsenal Tula 2 ARST-2 2 - 2 Avangard Kursk AvKS 30 Oct 14:00 FC Ryazan RZN 1 - 1 FK Kvant Obninsk FKKO -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Sep 15:00 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 1 - 0 Spartak Tambov SKT 10 Sep 13:00 Arsenal Tula 2 ARST-2 1 - 3 Sakhalinets Sakhalinets 10 Sep 15:00 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 1 - 1 Metallurg Lipetsk MGL 10 Sep 16:00 Dynamo Bryansk DBR 2 - 0 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 10 Sep 16:00 Avangard Kursk AvKS 2 - 1 FK Kvant Obninsk FKKO 10 Sep 17:00 FC Ryazan RZN 2 - 1 FK Strogino Moscow STROG -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 10 Aug 12:00 FK Strogino Moscow STROG 4 - 2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 10 Aug 16:00 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 2 - 4 Arsenal Tula 2 ARST-2 10 Aug 17:00 Avangard Kursk AvKS 0 - 0 Dynamo Bryansk DBR 10 Aug 17:00 FK Kvant Obninsk FKKO 0 - 2 Sakhalinets Sakhalinets 10 Aug 17:00 Spartak Tambov SKT 1 - 2 Metallurg Lipetsk MGL 10 Aug 17:30 FC Ryazan RZN 0 - 0 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 1 Oct 12:00 Avangard Kursk AvKS 0 - 0 Sakhalinets Sakhalinets 2 Oct 06:00 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 1 - 0 FK Kvant Obninsk FKKO 2 Oct 12:00 FK Strogino Moscow STROG 1 - 0 Metallurg Lipetsk MGL 2 Oct 15:00 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 0 - 2 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 2 Oct 15:00 FC Ryazan RZN 2 - 0 Dynamo Bryansk DBR 2 Oct 15:00 Spartak Tambov SKT 3 - 2 Arsenal Tula 2 ARST-2 -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 4 Sep 15:00 FK Kvant Obninsk FKKO 1 - 0 FC Ryazan RZN 4 Sep 16:00 Avangard Kursk AvKS 2 - 2 Arsenal Tula 2 ARST-2 4 Sep 16:00 Metallurg Lipetsk MGL 0 - 1 Dynamo Bryansk DBR 4 Sep 16:00 Spartak Tambov SKT 0 - 4 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 4 Sep 19:00 Sakhalinets Sakhalinets 3 - 2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 5 Sep 12:00 FK Strogino Moscow STROG 4 - 1 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Oct 10:00 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 2 - 3 Arsenal Tula 2 ARST-2 24 Oct 12:00 FK Strogino Moscow STROG 0 - 1 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 24 Oct 14:00 FK Kvant Obninsk FKKO 1 - 0 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 24 Oct 17:00 Avangard Kursk AvKS 3 - 0 FC Ryazan RZN 24 Oct 17:00 Spartak Tambov SKT 0 - 1 Dynamo Bryansk DBR 24 Oct 18:00 Metallurg Lipetsk MGL 2 - 1 Sakhalinets Sakhalinets -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 26 Sep 10:00 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 1 - 0 Avangard Kursk AvKS 26 Sep 13:00 Arsenal Tula 2 ARST-2 0 - 2 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 26 Sep 13:00 Sakhalinets Sakhalinets 1 - 1 FC Ryazan RZN 26 Sep 17:00 Dynamo Bryansk DBR 1 - 0 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 26 Sep 17:00 Metallurg Lipetsk MGL 3 - 0 FK Kvant Obninsk FKKO 26 Sep 17:00 Spartak Tambov SKT 2 - 3 FK Strogino Moscow STROG -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Jul 15:00 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 0 - 2 Sakhalinets Sakhalinets 16 Jul 16:00 Metallurg Lipetsk MGL 2 - 1 FC Ryazan RZN 16 Jul 17:00 Dynamo Bryansk DBR 4 - 0 Arsenal Tula 2 ARST-2 16 Jul 17:00 Avangard Kursk AvKS 2 - 0 Spartak Tambov SKT 17 Jul 12:00 FK Strogino Moscow STROG 1 - 1 FK Kvant Obninsk FKKO 24 Aug 16:00 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 2 - 4 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 5 Aug 15:00 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 0 - 3 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 6 Aug 13:00 Arsenal Tula 2 ARST-2 4 - 0 Spartak Tambov SKT 6 Aug 16:00 Dynamo Bryansk DBR 0 - 0 FC Ryazan RZN 6 Aug 16:00 FK Kvant Obninsk FKKO 2 - 0 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 6 Aug 16:00 Metallurg Lipetsk MGL 0 - 0 FK Strogino Moscow STROG 6 Aug 19:00 Sakhalinets Sakhalinets 1 - 7 Avangard Kursk AvKS -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Nov 05:00 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 3 - 0 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 13 Nov 10:00 Arsenal Tula 2 ARST-2 1 - 2 Dynamo Bryansk DBR 13 Nov 12:00 FK Kvant Obninsk FKKO 1 - 0 FK Strogino Moscow STROG 13 Nov 12:00 FC Ryazan RZN 2 - 0 Metallurg Lipetsk MGL 13 Nov 12:00 Sakhalinets Sakhalinets 0 - 3 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 13 Nov 13:00 Spartak Tambov SKT 0 - 1 Avangard Kursk AvKS -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 19 Oct 10:00 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 0 - 1 Metallurg Lipetsk MGL 19 Oct 13:00 Arsenal Tula 2 ARST-2 1 - 0 FC Ryazan RZN 19 Oct 13:00 Sakhalinets Sakhalinets 0 - 1 Spartak Tambov SKT 19 Oct 14:30 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 1 - 0 FK Kvant Obninsk FKKO 19 Oct 15:00 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 2 - 1 Avangard Kursk AvKS 19 Oct 16:00 Dynamo Bryansk DBR 3 - 0 FK Strogino Moscow STROG -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Aug 13:00 Arsenal Tula 2 ARST-2 1 - 0 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAKH 27 Aug 14:00 Rodina Moscow 2 Rodina Moscow 2 1 - 1 FK Strogino Moscow STROG 27 Aug 17:00 Dynamo Bryansk DBR 3 - 1 Spartak Tambov SKT 27 Aug 17:30 FC Ryazan RZN 1 - 1 Avangard Kursk AvKS 27 Aug 18:00 Sakhalinets Sakhalinets 0 - 1 Metallurg Lipetsk MGL 28 Aug 13:00 Peresvet Podolsk Peresvet Podolsk 3 - 2 FK Kvant Obninsk FKKO