Russian Federation - FNL 2 - Group 4 - 2022/2023
-
2
-
Date Time Team Result Team 27 Jul 15:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 3 - 0 Dynamo Barnaul DYNB 27 Jul 15:00 Orenburg-2 Orenburg-2 1 - 5 Irtysh Omsk OMSK 30 Jul 11:00 FC Amkar Perm AMK 3 - 0 Khimki KHIM 30 Jul 11:00 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 2 - 4 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 30 Jul 14:00 FC Chelyabinsk CHEL 0 - 3 FC Tyumen TYUM 31 Jul 11:30 Ural 2 Ural 2 1 - 2 Miass Miass -
20
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Apr 11:00 Miass Miass 1 - 3 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 16 Apr 12:00 FC Amkar Perm AMK 2 - 1 Dynamo Barnaul DYNB 16 Apr 12:00 FC Tyumen TYUM 2 - 1 Khimki KHIM 16 Apr 14:00 FC Chelyabinsk CHEL 5 - 0 Orenburg-2 Orenburg-2 16 Apr 14:00 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 1 - 1 Irtysh Omsk OMSK 20 Apr 10:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 2 - 0 Ural 2 Ural 2 -
11
Back To Top -
Date Time Team Result Team 1 Oct 13:00 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 2 - 0 Khimki KHIM 1 Oct 16:00 FC Tyumen TYUM 2 - 2 Ural 2 Ural 2 2 Oct 11:00 Miass Miass 0 - 2 FC Chelyabinsk CHEL 2 Oct 12:00 FC Amkar Perm AMK 1 - 0 FC Nosta Novotroitsk NOSN 2 Oct 12:00 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 1 - 1 Orenburg-2 Orenburg-2 2 Oct 13:00 Irtysh Omsk OMSK 2 - 1 Dynamo Barnaul DYNB -
6
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Aug 11:30 Ural 2 Ural 2 0 - 1 FC Amkar Perm AMK 27 Aug 14:00 FC Chelyabinsk CHEL 3 - 2 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 27 Aug 15:00 Khimki KHIM 0 - 1 Irtysh Omsk OMSK 27 Aug 15:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 0 - 2 Miass Miass 27 Aug 16:00 FC Tyumen TYUM 1 - 0 Orenburg-2 Orenburg-2 13 Nov 11:00 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 1 - 4 Dynamo Barnaul DYNB -
15
Back To Top -
Date Time Team Result Team 29 Oct 11:00 Miass Miass 0 - 4 Irtysh Omsk OMSK 29 Oct 13:00 FC Tyumen TYUM 1 - 0 Dynamo Barnaul DYNB 30 Oct 10:30 Ural 2 Ural 2 3 - 2 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 30 Oct 11:00 FC Amkar Perm AMK 1 - 0 FC Chelyabinsk CHEL 30 Oct 11:00 Khimki KHIM 2 - 2 FC Nosta Novotroitsk NOSN 30 Oct 11:00 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 2 - 2 Orenburg-2 Orenburg-2 -
10
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Sep 11:30 Ural 2 Ural 2 0 - 1 Irtysh Omsk OMSK 24 Sep 13:00 FC Chelyabinsk CHEL 1 - 1 Dynamo Barnaul DYNB 25 Sep 13:00 FC Amkar Perm AMK 0 - 1 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 25 Sep 13:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 0 - 2 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 25 Sep 15:00 Orenburg-2 Orenburg-2 0 - 0 Khimki KHIM 25 Sep 16:00 FC Tyumen TYUM 1 - 2 Miass Miass -
1
Back To Top -
Date Time Team Result Team 24 Jul 11:00 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 0 - 0 FC Chelyabinsk CHEL 24 Jul 13:00 Miass Miass 1 - 1 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 24 Jul 15:00 Khimki KHIM 3 - 2 Ural 2 Ural 2 24 Jul 15:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 1 - 1 Irtysh Omsk OMSK 24 Jul 15:00 Orenburg-2 Orenburg-2 3 - 0 Dynamo Barnaul DYNB 24 Jul 16:00 FC Tyumen TYUM 4 - 0 FC Amkar Perm AMK -
19
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Apr 10:00 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 0 - 0 FC Tyumen TYUM 9 Apr 12:30 Orenburg-2 Orenburg-2 2 - 1 FC Nosta Novotroitsk NOSN 9 Apr 13:00 Khimki KHIM 1 - 0 Miass Miass 9 Apr 14:00 FC Chelyabinsk CHEL 1 - 1 Ural 2 Ural 2 13 Apr 14:00 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 1 - 4 Dynamo Barnaul DYNB 13 Apr 15:30 FC Amkar Perm AMK 1 - 3 Irtysh Omsk OMSK -
14
Back To Top -
Date Time Team Result Team 22 Oct 10:00 Dynamo Barnaul DYNB 2 - 0 Ural 2 Ural 2 22 Oct 15:00 Orenburg-2 Orenburg-2 0 - 0 Miass Miass 23 Oct 12:00 FC Amkar Perm AMK 2 - 1 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 23 Oct 12:00 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 2 - 1 Khimki KHIM 23 Oct 13:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 0 - 2 FC Tyumen TYUM 23 Oct 13:00 Irtysh Omsk OMSK 0 - 0 FC Chelyabinsk CHEL -
5
Back To Top -
Date Time Team Result Team 21 Aug 12:00 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 0 - 1 Irtysh Omsk OMSK 21 Aug 14:00 FC Amkar Perm AMK 4 - 0 Miass Miass 21 Aug 14:00 FC Chelyabinsk CHEL 1 - 0 FC Nosta Novotroitsk NOSN 21 Aug 14:00 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 1 - 1 FC Tyumen TYUM 21 Aug 15:00 Khimki KHIM 0 - 5 Dynamo Barnaul DYNB 21 Aug 15:00 Orenburg-2 Orenburg-2 1 - 1 Ural 2 Ural 2 -
18
Back To Top -
Date Time Team Result Team 27 Aug 12:00 Dynamo Barnaul DYNB 0 - 0 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 2 Apr 11:00 Miass Miass 2 - 1 FC Amkar Perm AMK 2 Apr 11:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 1 - 2 FC Chelyabinsk CHEL 2 Apr 11:30 Ural 2 Ural 2 3 - 0 Orenburg-2 Orenburg-2 2 Apr 12:00 FC Tyumen TYUM 1 - 1 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 2 Apr 13:00 Irtysh Omsk OMSK 4 - 0 FK Novosibirsk FK Novosibirsk -
9
Back To Top -
Date Time Team Result Team 18 Sep 13:00 Miass Miass 1 - 2 Orenburg-2 Orenburg-2 18 Sep 13:00 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 1 - 1 FC Amkar Perm AMK 18 Sep 14:00 Khimki KHIM 2 - 3 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 18 Sep 16:00 FC Tyumen TYUM 2 - 1 FC Nosta Novotroitsk NOSN 21 Sep 11:30 Ural 2 Ural 2 3 - 2 Dynamo Barnaul DYNB 21 Sep 13:00 FC Chelyabinsk CHEL 1 - 1 Irtysh Omsk OMSK -
4
Back To Top -
Date Time Team Result Team 13 Aug 09:30 Irtysh Omsk OMSK 1 - 0 FC Amkar Perm AMK 13 Aug 10:00 Dynamo Barnaul DYNB 1 - 4 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 14 Aug 11:30 Ural 2 Ural 2 0 - 3 FC Chelyabinsk CHEL 14 Aug 13:00 Miass Miass 1 - 2 Khimki KHIM 14 Aug 15:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 1 - 1 Orenburg-2 Orenburg-2 14 Aug 16:00 FC Tyumen TYUM 2 - 2 FK Novosibirsk FK Novosibirsk -
22
Back To Top -
Date Time Team Result Team 29 Apr 11:30 Ural 2 Ural 2 1 - 2 Khimki KHIM 29 Apr 12:00 FC Amkar Perm AMK 0 - 2 FC Tyumen TYUM 29 Apr 12:00 Dynamo Barnaul DYNB 4 - 0 Orenburg-2 Orenburg-2 29 Apr 12:00 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 1 - 2 Miass Miass 29 Apr 13:00 Irtysh Omsk OMSK 1 - 0 FC Nosta Novotroitsk NOSN 29 Apr 14:00 FC Chelyabinsk CHEL 0 - 0 FK Novosibirsk FK Novosibirsk -
13
Back To Top -
Date Time Team Result Team 16 Oct 10:00 Dynamo Barnaul DYNB 2 - 1 FC Chelyabinsk CHEL 16 Oct 11:00 Miass Miass 0 - 4 FC Tyumen TYUM 16 Oct 12:00 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 1 - 1 FC Amkar Perm AMK 16 Oct 12:00 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 2 - 2 FC Nosta Novotroitsk NOSN 16 Oct 13:00 Khimki KHIM 1 - 2 Orenburg-2 Orenburg-2 19 Oct 15:00 Irtysh Omsk OMSK 0 - 0 Ural 2 Ural 2 -
8
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Sep 09:00 Dynamo Barnaul DYNB 1 - 1 FC Tyumen TYUM 9 Sep 15:00 Irtysh Omsk OMSK 0 - 0 Miass Miass 10 Sep 12:00 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 2 - 1 Ural 2 Ural 2 10 Sep 13:00 FC Chelyabinsk CHEL 1 - 3 FC Amkar Perm AMK 10 Sep 14:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 3 - 1 Khimki KHIM 10 Sep 15:00 Orenburg-2 Orenburg-2 3 - 1 FC Zenit-Izhevsk ZENIT -
17
Back To Top -
Date Time Team Result Team 9 Nov 14:00 Irtysh Omsk OMSK 3 - 0 Khimki KHIM 12 Nov 10:00 Miass Miass 3 - 0 FC Nosta Novotroitsk NOSN 12 Nov 10:00 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 1 - 3 FC Chelyabinsk CHEL 12 Nov 11:00 FC Amkar Perm AMK 4 - 1 Ural 2 Ural 2 12 Nov 12:00 Orenburg-2 Orenburg-2 0 - 2 FC Tyumen TYUM 19 Apr 13:00 Dynamo Barnaul DYNB 0 - 2 Khimki KHIM -
12
Back To Top -
Date Time Team Result Team 8 Oct 13:00 Orenburg-2 Orenburg-2 1 - 1 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 9 Oct 10:00 Dynamo Barnaul DYNB 2 - 1 Irtysh Omsk OMSK 9 Oct 11:30 Ural 2 Ural 2 2 - 2 FC Tyumen TYUM 9 Oct 12:00 FC Chelyabinsk CHEL 2 - 1 Miass Miass 9 Oct 13:00 Khimki KHIM 1 - 0 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 9 Oct 13:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 1 - 2 FC Amkar Perm AMK -
3
Back To Top -
Date Time Team Result Team 7 Aug 11:30 Ural 2 Ural 2 2 - 2 FC Nosta Novotroitsk NOSN 7 Aug 12:00 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 0 - 1 Miass Miass 7 Aug 15:00 Khimki KHIM 1 - 2 FC Tyumen TYUM 7 Aug 15:00 Orenburg-2 Orenburg-2 0 - 3 FC Chelyabinsk CHEL 10 Aug 13:00 Dynamo Barnaul DYNB 1 - 3 FC Amkar Perm AMK 10 Aug 15:00 Irtysh Omsk OMSK 0 - 2 FC Zenit-Izhevsk ZENIT -
21
Back To Top -
Date Time Team Result Team 22 Apr 12:00 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 2 - 2 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 23 Apr 11:00 Miass Miass 0 - 1 Ural 2 Ural 2 23 Apr 12:00 FC Tyumen TYUM 2 - 1 FC Chelyabinsk CHEL 23 Apr 13:00 Khimki KHIM 0 - 1 FC Amkar Perm AMK 26 Apr 13:00 Dynamo Barnaul DYNB 3 - 2 FC Nosta Novotroitsk NOSN 26 Apr 15:00 Irtysh Omsk OMSK 3 - 0 Orenburg-2 Orenburg-2 -
16
Back To Top -
Date Time Team Result Team 1 Nov 10:00 Miass Miass 3 - 2 Dynamo Barnaul DYNB 1 Nov 13:00 FC Tyumen TYUM 4 - 0 Irtysh Omsk OMSK 6 Nov 10:00 FC Chelyabinsk CHEL 5 - 0 Khimki KHIM 6 Nov 11:00 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 1 - 1 FC Nosta Novotroitsk NOSN 6 Nov 12:00 Orenburg-2 Orenburg-2 0 - 4 FC Amkar Perm AMK 7 Nov 09:00 Ural 2 Ural 2 0 - 0 FC Zenit-Izhevsk ZENIT -
7
Back To Top -
Date Time Team Result Team 3 Sep 14:00 FC Amkar Perm AMK 3 - 3 Orenburg-2 Orenburg-2 3 Sep 14:00 Khimki KHIM 0 - 1 FC Chelyabinsk CHEL 3 Sep 14:00 FC Zenit-Izhevsk ZENIT 2 - 1 Ural 2 Ural 2 3 Sep 15:00 FC Nosta Novotroitsk NOSN 0 - 0 FK Novosibirsk FK Novosibirsk 6 Sep 11:30 Dynamo Barnaul DYNB 1 - 1 Miass Miass 6 Sep 15:00 Irtysh Omsk OMSK 0 - 3 FC Tyumen TYUM